genduna genduna komentáře u knih

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Velmi nevěrohodný příběh, trochu přitažený za vlasy dle mého mínění. Kniha se mi nelíbila i když byla celkem napínavá.

03.04.2024 2 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Velmi čtivá napínavá kniha, jen jsem se chvílemi ztrácela v časových liniích. Celkově hodnotím knihu jako velice vydařenou.

29.02.2024 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Průměrná česká detektivka. Nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí.

21.01.2024 3 z 5

Slepá bába Slepá bába Jarmila Pospíšilová

První kniha od autorky co jsem četla. Taková oddychovka. Nenadchne ani neurazí. Na svou další knihu už mě ale nejspíš nenaláká..

10.01.2024 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Velmi povedený psychothriller, ze kterého mě po celou dobu čtení mrazilo v zádech. Do poslední chvíle jsem netušila jak tento příběh skončí. Moje první kniha od autorky a jsem naprosto nadšená.

06.01.2024 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Jsem z knihy naprosto nadšená!! Velmi poutavé čtení. Příběh se zbytečně nezabývá podrobnostmi. Celá kniha má spád a celou dobu mě držela v napětí. Velmi pěkně napsaný a věrohodný příběh, věřím, že toto se v životě může skutečně stát. Autorka je skvělý přínos pro čtenáře jako jsem já. Bravo.

01.01.2024 5 z 5

Studentka Studentka Tess Gerritsen

Učitel, který podlehne krásné studentce, dále pomsta studentky za to, že jí učitel neopětuje lásku.
Lehké prvky psychopatie hlavní hrdinky dodávají knize akčnost. Jinak nuda. Navíc anglická dějinná literatura, která je v knize značně popisována mě moc nebere. Takže kniha mě celkově nijak zvlášť nenadchla.

25.12.2023 3 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

První přečtená kniha od autorky. Za mě velmi povedená česká detektivka. S českými autory nemám moc dobré zkušenosti, ale tato autorka mě nadchla. Určitě si časem přečtu i další knihy z této série. Jen tak dál :)

14.12.2023 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Hezký napsaný příběh s hustou zápletkou. Za mě velmi povedená kniha.

30.11.2023 4 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Vůbec jsem to nečekala. Takto pěkně napsaná kniha od Jiřího Mádla?? Vůbec se mi do knihy nechtělo, myslela jsem si, že to bude slátanina.. naopak jsem velmi příjemně překvapená, kniha má děj, sled událostí, reálné životní zvraty, za mě super, příjemné čtení. Jen tak dál Jirko!!

10.11.2023 5 z 5

Krev za krev Krev za krev Victoria Selman

Kniha velmi povedená, napínavá od samého začátku, autorka mě baví svými posledními dvěma větami na konci každé kapitoly. Vždy si dám chviličku, abych o tom popřemýšlela ;)

06.11.2023 5 z 5

Námořní bouře Námořní bouře Andrew Mayne

Dle mého názoru kniha hrozný brak. Možná je to tím, že tento žánr mi nic neříká. Byl to velký přehmat při výběru knihy.

29.10.2023 1 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Krásná kniha, krásný příběh. Jsem nadšená a moc ráda, že se kniha ke mě dostala a já si ji mohla přečíst. Poutavý příběh. Na konci knihy u poslední věty mi dokonce ukápla slza. Gratuluji spisovatelce. Jen tak dál.

12.10.2023 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Velmi laciná detektivka, která nenadchne.... Velmi slabí příběh s dost přehnaným závěrem. Dlouho mě kniha nebavila tak jako tato....

04.10.2023 1 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha mě naprosto uchvátila. Pár týdnů se mi povalovala na poličce, než jsem ji vzala na milost. Úžasné čtení, hodně dlouho mě žádná kniha tak nenadchla.

07.09.2023 5 z 5

Já, Smrt Já, Smrt Aleš Novotný

Kniha z počátku velmi zmatená kvůli velkému množství postav. Vše se plete dohromady. Příběh táhlí. Nic moc spád. Kniha mě nenadchla, tudíž nemohu doporučit.

24.08.2023 3 z 5

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Moc hezky napsaná a čtivá knížka. Žádný krvelačný vraždy, za mě příjemná změna.

05.08.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Super čtení, autorka dokonale navodí napětí, akci. Jen ten konec trochu krkolomný.

26.07.2023 4 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Orientace v mnoha jménech ze začátku dost náročná, druhá půlka knihy na rozdíl od té první, napínavá. Kniha celkově nebyla špatná..

20.07.2023 3 z 5

Zbytečná oběť Zbytečná oběť D. M. Pulley

Na můj vkus zvláštní kniha, ani nevím zda se mi líbila či ne... Náboženský fanatismus není úplně můj šálek kávy, ale špatně napsané to rozhodně nebylo.

25.06.2023 3 z 5