genduna genduna komentáře u knih

Zbytečná oběť Zbytečná oběť D. M. Pulley

Na můj vkus zvláštní kniha, ani nevím zda se mi líbila či ne... Náboženský fanatismus není úplně můj šálek kávy, ale špatně napsané to rozhodně nebylo.

25.06.2023 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku trochu chaos která je která postava. Poté to chytlo šmrnc. Za mě dobře napsaný příběh, čtivý, napínavý.

23.05.2023 4 z 5

Most sebevrahů Most sebevrahů Taylor Adams

Příběh dost přitažený za vlasy, ale čtivý a chvílemi dost napínavý. Přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla.

27.04.2023 4 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Mé první setkání s autorem, začátek nuda, poté se příběh docela rozjel. I tak musím říct, že do další knihy od autora se mi už moc nechce..

15.04.2023 2 z 5

Papírové domky Papírové domky Jiří Klečka

Knihu jsem přečetla. Mystery nemusím. Myslela jsem, že se jedná o běžný napínavý román, takže jsem se zhruba od půlky knihy nestačila divit :)
Přesto musím říct, že to nebylo špatné.
Do dalších podobných knih, už se ale pouštět nebudu.

13.03.2023 3 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Moje první kniha od této autorky. Nenadchla, ale ani neurazila. Možná si přečti i další..

20.02.2023 3 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Ke knize jsem přistupovala s nedůvěrou, ale musím říct, že to bylo poutavé čtení a velmi hezky uchopený příběh. Všichni ti co říkají " zlatý komunisti" by si tuto knihu měli přečíst, aby si připomněli jaké to bylo zlo....

03.02.2023 5 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

První část knihy o ničem, ale bylo mi líto knihu odložit. Vůbec jsem netušila kam to povede dál. V druhé části knihy konečně nějaký děj. Kniha celkem dobrá, ale na tuto autorku trochu slabá.

22.01.2023 3 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Ze začátku trochu chaos v postavách. Moc sousedů, děti.... Poté se příběhy jednotlivých postav začnou zostřovat. Celkově příběh napínavý. Knihu hodnotím velmi kladně. Spisovatelka opět nezklamala.

08.01.2023 4 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Kniha pěkná, napínavá. Čtivá.

29.12.2022 4 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Čtivá kniha, autorka nezklamala. Nepřišlo mi to ani tahlé ani nudné. Do poslední chvíle jsem netušila jak to dopadne a kdo za Billyho zmizení může.

18.12.2022 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Za mě je tato kniha fakt odpad, omlouvám se, ale takovou nudu už jsem dlouho nečetla. Do půlky knihy jen tlachy o hokeji a jím zfanatizovaném městečku. Od druhé půlky jedna zápletka trochu postavená na hlavu.... Uff další knihu tohoto typu už néééé

01.12.2022 odpad!

Ať řekneš cokoli Ať řekneš cokoli Gillian McAllister

Velmi zvláštní kniha. Z počátku mi chvilku trvalo než jsem pochopila, že jde o dvě varianty příběhu. Poté musím uznat, že autorka vymyslela vlastně knihu 2v1. I v životě si klademe podobné otázky: co by bylo, kdyby jsme se zachovali tak či onak. Takže ve výsledku super kniha!!!!

05.11.2022 4 z 5

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

První díl jsem nečetla...., jen ten druhý. Občas se mi toto stává. Kniha má rychlý spád, jedna akce za druhou. V té rychlosti mi uniklo jak vlastně doktor Max zabil ženu a dítě majitele dobrmana?? Hoďte mi to někdo do zprávy, znovu to už číst nebudu :) dík.

20.10.2022 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Za mě super kniha, přečetla jsem jí v rekordním čase. Děj pěkný, konec trochu přitažený za vlasy, ale proč ne???

13.10.2022 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Kniha ze začátku trochu zmatená, chaos ve jménech účastníků. Poté napínavá a vynalézavá. Za mě dobrý :)

30.09.2022 3 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Jako vždy autorka odvedla velmi slušnou práci a kniha se povedla. Čtivé, napínavé, líbivé.

08.09.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Pěkně napsaná kniha ve které opravdu do poslední chvíle čtenář neví kdo je pachatel.

12.08.2022 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kniha je napínavá a děj docela drsný hlavně pokud to čtou maminky, které mají sami malé děti. Chvílemi mi bylo dost úzko při čtení...

26.07.2022 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Již jsem četla od autorky lepší knihu, ale budiž. Tato nebyla tak dobrá, dlouho mi trvalo než jsem se do ní začetla. Na závěr musím uznat, že to byl celkem dobře propracovaný děj.

07.07.2022 3 z 5