Jestli se probudí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Své nejlepší přítelkyni můžete vždycky věřit… nebo ne? Rachel náhodou narazí na twitterovou zprávu, v níž si někdo domlouvá romantickou schůzku, a ihned si domyslí, že má její manžel poměr. Rozhodne se ho sledovat, ale to, co vidí, je ještě horší – jeho auto srazí chodce a od nehody ujede. Její manžel ale tvrdí, že byl tou dobou pracovně mimo město… Mezitím má její kamarádka Suzie obavy o svého snoubence, který se jí už několik dní neozval. A pak zjistí, že si jejím jménem půjčil peníze, a někdo jí začne po telefonu vyhrožovat. Při prohledávání jeho notebooku navíc objeví podezřelé fotky mladých dívek… Co před ní její snoubenec tají a kam zmizel? Rachel a Suzie se stále více zaplétají do svých paranoidních představ a najednou si nejsou jisté ničím kolem sebe, ani společným přátelstvím… a pravda, která nakonec vyjde najevo, je ještě víc šokující, než si dokázaly představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406381/jestli-se-probudi-mo8-406381.jpg 4.257
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Motto
Orig. název

If He Wakes · 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Jestli se probudí

Přidat komentář
Šánka
18. října

Vážně dobrá kniha, přitom se to zpočátku jeví jako takový jasný neoriginální příběh, to už tady přece bylo ! Měla jsem i představu, jak bude příběh vyústěný. Jenže autorka ji nejen úplně vyvrátila, ale po zásadním zvratu byla její představa naprosto odlišná od té mé, a to bylo jen dobře :-).
A líbil se mně dokonale zvládnutý, neošizený závěr v podobě epilogu, nad kterým se dá i přemýšlet....., jak by jste se zachovali vy ?

Pája699
30. září

Bohužel budu asi jedna z mála, kterou kniha moc nebavila, nezaujala, ve své podstatě i nudila. Prakticky od začátku víte co se stalo. 300 stránek pro mě o ničem. Byla jsem ráda, když jsem otočila poslední list. Ale je to jenom můj názor, každý ať si udělá ten svůj :-)

Ivulka432
15. září

Mně se příběh líbil. Žádná hluchá místa, svižný děj. Vypravováno z pohledu Rachel a Suzie a na konci kniha nutila k zamyšlení, kdo má pravdu, kdo kde udělal chybu. Jak bych se zachoval/a já ve stejné situaci? 5*

zuzana2599
10. září

Budu si jenom vážit každé chvíle, každé vteřiny, protože teď už chápu, že co bude zítra, je ve hvězdách. A že se může stát všechno. Úplně všechno.

Tyto pravdivá a tak skutečná slova ukončila thriller Jestli se probudí. Ano, konec se mi líbil hodně. Trochu poopravil celkový dojem z knihy, byl spravedlivý i poučný. Velmi dobrý autorčin debut !

Janča089
04. září

Originální příběh!
Četlo se dobře, jen mě zpočátku trochu rušilo, že Rachel vyprávěla v 1. osobě, v ich formě a kapitoly z pohledu Suzie byly ve 3. osobě.
Je pravda, že obě hrdinky mi také přišly trochu naivní, ale procitnutí na konci příběhu a zase trochu promluvení do duše čtenáře to pak vyrovnalo.
Doporučuji.

alnahu
22. srpna

Opravdu nečekaný thriller, který vás překvapí -je napínavý až do konce i když od začàtku víte co se děje ,tak konec je opravdu šokující.

Ossinky
31. července

Napínavý příběh který má spád hned od první stránky, trošku mi lezla na nervy Suzie a její neskutečná naivita, ale když "procitla" dokázala si vynadat a nafackovat. Přečteno za tři dny.

Liduka
21. července

Kniha byla psaná z pohledu Suzie a z pohledu Rachel. Vůbec jsem netušila jakým směrem se bude děj ubírat a překvapilo mě to. Byla jsem dost zvědavá, jak se se svou situací Rachel s Philem vypořádají a udělali to jak nejlépe mohli. MALÝ SPOILER: Znovu se ukazuje, že čím více své děti od něčeho odrazujete, tím více je to láká.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

thrillery pro ženy

Autor knihy

Zoe Lea
anglická

Kniha Jestli se probudí je v

Právě čtených1x
Přečtených64x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených3x
Knihotéce62x
Chystám se číst163x
Chci si koupit45x
dalších seznamech2x