Jestli se probudí

Své nejlepší přítelkyni můžete vždycky věřit… nebo ne? Rachel náhodou narazí na twitterovou zprávu, v níž si někdo domlouvá romantickou schůzku, a ihned si domyslí, že má její manžel poměr. Rozhodne se ho sledovat, ale to, co vidí, je ještě horší – jeho auto srazí chodce a od nehody ujede. Její manžel ale tvrdí, že byl tou dobou pracovně mimo město… Mezitím má její kamarádka Suzie obavy o svého snoubence, který se jí už několik dní neozval. A pak zjistí, že si jejím jménem půjčil peníze, a někdo jí začne po telefonu vyhrožovat. Při prohledávání jeho notebooku navíc objeví podezřelé fotky mladých dívek… Co před ní její snoubenec tají a kam zmizel? Rachel a Suzie se stále více zaplétají do svých paranoidních představ a najednou si nejsou jisté ničím kolem sebe, ani společným přátelstvím… a pravda, která nakonec vyjde najevo, je ještě víc šokující, než si dokázaly představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406381/jestli-se-probudi-mo8-406381.jpg 4.257
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno · Motto

If He Wakes · 2018

Kniha Jestli se probudí

Šánka

Vážně dobrá kniha, přitom se to zpočátku jeví jako takový jasný neoriginální příběh, to už tady přece bylo ! Měla jsem i představu, jak bude příběh vyústěný. Jenže autorka ji nejen úplně vyvrátila, ale po zásadním zvratu byla její představa naprosto odlišná od té mé, a to bylo jen dobře :-).
A líbil se mně dokonale zvládnutý, neošizený závěr v podobě epilogu, nad kterým se dá i přemýšlet....., jak by jste se zachovali vy ?

Pája699

Bohužel budu asi jedna z mála, kterou kniha moc nebavila, nezaujala, ve své podstatě i nudila. Prakticky od začátku víte co se stalo. 300 stránek pro mě o ničem. Byla jsem ráda, když jsem otočila poslední list. Ale je to jenom můj názor, každý ať si udělá ten svůj :-)

Ivulka432

Mně se příběh líbil. Žádná hluchá místa, svižný děj. Vypravováno z pohledu Rachel a Suzie a na konci kniha nutila k zamyšlení, kdo má pravdu, kdo kde udělal chybu. Jak bych se zachoval/a já ve stejné situaci? 5*

zuzana2599

Budu si jenom vážit každé chvíle, každé vteřiny, protože teď už chápu, že co bude zítra, je ve hvězdách. A že se může stát všechno. Úplně všechno.

Tyto pravdivá a tak skutečná slova ukončila thriller Jestli se probudí. Ano, konec se mi líbil hodně. Trochu poopravil celkový dojem z knihy, byl spravedlivý i poučný. Velmi dobrý autorčin debut !

Janča089

Originální příběh!
Četlo se dobře, jen mě zpočátku trochu rušilo, že Rachel vyprávěla v 1. osobě, v ich formě a kapitoly z pohledu Suzie byly ve 3. osobě.
Je pravda, že obě hrdinky mi také přišly trochu naivní, ale procitnutí na konci příběhu a zase trochu promluvení do duše čtenáře to pak vyrovnalo.
Doporučuji.

alnahu

Opravdu nečekaný thriller, který vás překvapí -je napínavý až do konce i když od začàtku víte co se děje ,tak konec je opravdu šokující.

Ossinky

Napínavý příběh který má spád hned od první stránky, trošku mi lezla na nervy Suzie a její neskutečná naivita, ale když "procitla" dokázala si vynadat a nafackovat. Přečteno za tři dny.

Liduka

Kniha byla psaná z pohledu Suzie a z pohledu Rachel. Vůbec jsem netušila jakým směrem se bude děj ubírat a překvapilo mě to. Byla jsem dost zvědavá, jak se se svou situací Rachel s Philem vypořádají a udělali to jak nejlépe mohli. MALÝ SPOILER: Znovu se ukazuje, že čím více své děti od něčeho odrazujete, tím více je to láká.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

thrillery pro ženy

Autor knihy

Zoe Lea
anglická

Kniha Jestli se probudí je v

Právě čtených1x
dalších seznamech2x