Bez viny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Další případ pro Kate Linvillovou a Caleba Halea. Ve vlaku z Londýna do Yorku střílí neznámý muž na ženu. Ta unikne v poslední vteřině. Dva dny nato se mladá cyklistka zřítí z kola, protože někdo natáhl přes cestu lanko. Upadne do bezvědomí a následující výstřel už neslyší. Zůstává navždy ochrnutá po celém těle. Obě ženy vůbec nic nespojuje, ale na obě se střílelo ze stejné zbraně. Kate Linvillová je okamžitě přidělena k vyšetřování tohoto případu. Přijde na stopu strašlivého tajemství a sama se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Protože pachatel, který se mstí za údajnou vinu, se nikdy nevzdává......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463798/big_bez-viny-yj6-463798.jpg 53
Série:

Kate Linville a Caleb Hale 3.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Ohne Schuld, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Bez viny

mysterygirl
16. září

Nevim, jestli cteme vsichni stejnou knihu, ale ja musela odlozit. Jmena se mi pletly, navic, skoncila jsem na strane 100,kdy jsem se do čteni musela nutit.
Za me nuda, nic extra se do te doby nedelo. Nic, co by me nutilo se do te knihy zabrat. Mozna se to rozjelo až poté, ale nebavi me knihy, ktere nejsou ctive od zacatku. Ani me nelakalo vedet, kdo to dela. Skoda, na tuto novinku jsem se tesila

Arsi
14. září

Tak tahle kniha je prostě pecka. Nejlepší ze série. Přečteno jedním dechem.


Dela111
12. září

Bez viny je více thriller než detektivka, ale to není podstatné. Důležité je, že jde o nadstandardně propracovaný příběh s napínavým dějem, který nenechá čtenáře vydechnout a užívá si geniální zpracování.

Příběh se rozbíhá jako síť drobných dějových linek, zdánlivě nesouvisejících, ale brzy vše začne dávat smysl. Je skvěle vystavěný a postupně předkládá otázky - jaké události z minulosti jsou příčinou dnešních zločinů? Co je spojuje? Co všechno jsme schopni vydržet nebo skrýt jen abychom neporušili nějaké tabu? Čeho všeho je schopen psychopat ve jménu pomsty?
Pachatel je odhalen dříve než na úplném konci, ale to napětí neubere, spíš naopak. Hon na něj je jedna velká nervydrásající jízda, je to zároveň boj o záchranu několika životů.
V přiměřené míře je do příběhu zapracováno i soukromí vyšetřovatelů a jejich problémy. Dělá je to lidské a zvlášť Kate si čtenář oblíbí.

Já jsem nadšená, nemám co vytknout, reálný je i konec. Tohle bylo skvělé thrillerové počtení.