Podvedená

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339370/podvedena-bPg-339370.jpg 4.396

Die Betrogene (2015)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)

Jitty82

Od knihy jsem čekala větší napětí. Jsem lehce zklamaná. Je to má první kniha od této autorky a zvažuji, jestli mám sáhnout i po jiných knížkách či nikoliv.

adelaska

Miluji všechny knihy od Ch. Link a ani tato není výjimkou. Doporučuji pro milovníky napětí.

JitkaHambi
25.12.2017

Úžasná, napínavá kniha.Varuji Vás:jakmile začnete číst, už se neodtrhnete :-) Jako já -předvánoční shon a já jen četla a četla :-)
Opravdu vyborna kniha, doporučuji :-)

lifeoptimist
18.12.2017

První setkání s autorkou a doufám, že ne poslední. Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, ale pak byla kniha výborná, trošku jsem už pak konec tušila, ale to už mi tolik nevadilo. Kvůli těmto dvou věcem ta hvězdička dolů. Škod jen, že nebylo více času, měla bych ji zhltnutou rychleji a určitě bych měla lepší zážitek.

Karolína52
14.12.2017

Podvedená je opravdu povedený psychologický krimi román.
Má poutavou obálku. Určitě si přečtu další knihy od Charlotte Link.

mack12
12.12.2017

Kdybych měla začít klady, zajímavý a neohraný námět, sympatie postav se mi měnily celou dobou před očima a nesmím opomenout dobrý začátek, který sliboval, že kniha bude napínavá. Pak mi ale přišlo, jako kdyby autorka pospíchala s dokončením knihy. Jednu hvězdičku dávám dolů za nudu při některých pasážích a druhou hlavně za to, že když už se blížilo vyvrcholení nějaké napínavé zápletky v příběhu, který autorka popisovala pro mě kolikrát nudnou a zdlouhavou formou, nakonec ho přeskočila a bylo po akci. Kdyby autorka popsala jednotlivé části příběhu do konce a pohrála si s gradací jednotlivých scén, trefila by se mi přesně do vkusu, škoda...

lucie2371
01.12.2017

Toto je má druhá kniha kterou jsem od této autorky četla (první byla V údolí lišek) a i tato kniha byla skvělá a mohu jí jen doporučit! Bylo v ní plno napětí a závěr knihy mě opravdu překvapil, protože byl nečekaný.

konicekbily
25.11.2017

Standardně dobrý, místy s rozvláčným dějem, kriminální román s dobrou zápletkou, mi poskytl dobrou odpočinkovou četbu, takovou, jakou jsem očekával.

26Mirka
11.11.2017

Opět další úžasná knížka od paní autorky, zatím všechny co jsem od ní četla mě nadchly a byl to čtenářský zážitek. Napínavá od začátku do konce, mohu jen a jen doporučit. Není divu, že je Charlotter Link nejlepší německou autorkou.

SilvieSisinka
08.11.2017

Prostě božííí celá kniha.Zatím nejlepší co autorka napsala.Těším se na další dílo :-)

gordon13
04.11.2017

Velice čtivá, napínavá, chytne a nepustí do úplného konce.

Lindulinek
03.11.2017

Třetina knihy mi přišla zdlouhavá, protože jsem nevěděla, co se z toho vyvine. Ale pak se to rozjelo a závěr mě překvapil. Doporučuji.

4xbabča
24.10.2017

Začátek knihy se mi moc nezdál, ale pak se děj napínavého příběhu tak rozběhl, že nebylo možné se od knihy odtrhnout. Určitě doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

hzd
20.10.2017

První knížka od této autorky, kterou jsem četla. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale nakonec se mi moc líbila. Ze začátku mi přišla trošku zdlouhavá, ale pak to nabralo spád. A konec byl velmi překvapivý. Rozhodně stojí za přečtení.

AlenaF
20.10.2017

Kniha se mi moc líbila, překvapivý konec. Napínavé, čtivé, těším se na další knihy.

josska
14.10.2017

Kniha se četla sama,čtivá,napínavá,spisovatelka nikdy nezklame

Zoy
12.10.2017

Spisovatelku mám velmi ráda, všechny její knihy jsou super, ale tato je bomba. Vtáhne Vás to do děje od prvních stránek, je to napsáno velmi pěkným stylem, čte se to samo a konec, ten jsem nečekala. Docela velké překvapení. Určitě doporučuji přečíst

Leniiis
10.10.2017

No tak to jsem nečekala. Konec byl pro mě opravdu velkým překvapením, ale to je nakonec skoro vždycky u každé detektivky. Knížka jako taková mě bavila, četla se dobře, to už je u této autorky standart, ale na mě to bylo tak trochu moc zamotaný vše do sebe. Tohle vymyslet muselo dát pořádnou práci.

Francoa
08.10.2017

Už jsem četl několik knih spisovatelky Link-ové, tahle se mi zdála nejlepší, jsou to skutečné romány s kriminální zápletkou a málokterý spisovatel detektivek se jí v tomhle vyrovná.I když jsem ke konci tušil jak to je, tak se četlo výborně.Pro mně kvalitní román.

Didi15
27.09.2017

Čtivá kniha, na můj vkus místy zdlouhává, aniž by bylo třeba. Lehčí nad průměr, proto za čtyři hvězdy. Zápletka mi byla jasná hned.

putpuda
26.09.2017

Dobrá detektivka. Chvílemi trochu zdlouhavá, ale dobře se mi četla. Je fakt, že všechny postavy jsou tak trochu hlavní. Já si nechtěně "napověděla", kdo je asi vrahoun :o (ikdyž v tu chvíli mi to stejně nic neříkalo ;)) Když jsem si knihu půjčovala a náhodně otevřela a zrovna jsem se začetla do té jisté pasáže. Honem jsem zaklapla a mazala domů z knihovny ;)
Klidně by to nemusel být samostatný titul. Caleb a Kate by se klidně mohli vyskytnout i v dalších potenciálních dílech autorky. Mě by to nevadilo :)

janica09
24.09.2017

Tuto autorku mám velmi ráda, ale za mě u ní spíš romantika.

kikies
20.09.2017

Myslím, že každá rovina by si zasloužila své vlastní zpracování. Zajímavé jsou všechny a dohromady tvoří nabitou a velice hutnou směs. Je sice čtivá, ale možná by zvládla lehké odlehčení. Všechny příběhy jsou silné a těžko říct, kdo je vlastně hlavním hrdinou... ale nic to nemění na faktu, že je to moc dobré čtení.

pavčape
19.09.2017

Charlotte Linková se mi líbí, knížka měla spád a četla se dobře

kanitsuj
18.08.2017

Průměrná detektivka, která se dobře čte, ale nezanechá po sobě žádnou výraznější stopu. Čětla jsem i několik dalších autorčiných knížek a podobně jako mnozí ostatní si myslím, že má určitě lepší tituly.

Ajuszka
15.08.2017

Knihy od tehle autorky me bavi:) Povedene cteni,jak to dopadne uz mi ke konci doslo,nicmene me to prekvapilo.Urcite stoji za precteni

zdazilek
14.08.2017

Kniha se mi líbila, možná mohla být o kousek kratší ale i tak to bylo dobré čtení. Konec jsem rozhodně nečekala a ten mě překvapil.

Jane333
11.08.2017

Průměr, ale číst se to dá.

Hella
11.08.2017

Nebylo to špatné, jen mi trochu vadilo, že už od začátku víte, jak se příběh bude vyvíjet a co se přihodí, kdy kdo bude naivní a kdo se změní.... Nicméně ten konec jsem opravdu nečekala a ten byl opravdu hodně, hodně překvapivý.

Selinute
01.08.2017

Pokud hledáte dobrý román s detektivní zápletkou, sáhněte po Podvedené. Má všechny prvky napínavé krimi a věřte, že i rozuzlení bude nečekané a velmi zajímavé...