Podvedená

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339370/podvedena-bPg-339370.jpg 4.3142

Die Betrogene (2015)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)

sabca

Překvapují mě některá nízká hodnocení, protože kniha byla napínavá od začátku až do konce, pachatel odhalen až nakonec a já měla problém knihu odkládat jak dobře se mi četla. Za mě doporučuji

L.Helena

Dobrá detektivka. Protože se některé zásadní skutečnosti čtenář dozví až někde ke konci knížky, tak se nedá odhalit, kdo za tím vším stojí. Takže překvapení na závěr, ale trochu mě mrzelo, že právě tato postava...

Občasné zdlouhavé popisy myšlenkových pochodů jednotlivých postav narušovaly napínavost děje, proto ubírám jednu hvězdičku. Rozhodně ale doporučuji k přečtení.

hadenka

A luxusní počteníčko, od začátku napínavé. Jen mi trošku dal začátek,abych se zorientovala,ale pak supr.

intelektuálka

Jedna nešťastná událost - a kolik rozvine příběhů o vině a zodpovědnosti...

I policisté mají svou minulost a musí se s ní vyrovnat...

A rodina scénáristy se nechtěnně dostane do boje o život...

Autorka píše čtivě - její příběhy musíte dočíst až do konce.

Janaves

Včera dotčeno, zajímavá zápletka. Dobré.

Maňule

Další vydařený román této autorky, napínavý a s nečekaným závěrem. Autorku mám moc ráda a ještě jsem od ní špatnou knihu nečetla. Doporučuji !

šipek

Výborný detektivní román. Dal jsem tuto knihu po mém oblíbeném spisovateli Carterovi na klidnější čtení, ale způsob vražd opět dost morbidní. Kniha se pomalu nedá odložit jak má strhující děj. Dějové linie se krásně prolínají až se nakonec spojí v jeden celek. Závěr pro mě dost překvapivý. Není to má první kniha od této autorky a po této knize si ji přidávám mezi oblíbené.

Valborga

Chystám se na ní. Knihy, které jsem doposud od této spisovatelky četla, se mi líbily.

rottovat

Charlotte Link se drží osvědčených postupů a Podvedená tak zcela zapadá do jejích předchozích detektivek. Je to dobré, místy vynikající, ale tím, že mám od ní přečteno v podstatě vše předchozí, tak je děj celkem předvídatelný, pachatele lze odhadnout s poměrně velkým předstihem. Bohužel jako mnoho jiných detektivek i tato obsahuje několik klišé (např. sama policistka na odlehlém místě, nezavolání zavčas posil apod.), ale v celkovém součtu je to příjemné a napínavé čtení. Dala bych i čtyři hvězdičky, ale jednu strhávám za mizernou korekturu, počet překlepů byl na můj vkus příliš vysoký.

Prateri

S Charlotte Link jsem se nějak míjela. Věčná škoda pro mě. Knížka Podvedená na mne mrkla v knihkupectví svým obalem, a tak jsem si ji odnesla domu. Trávila jsem s ní dny i noci. Dvě linie vyšetřování, které mě nenechávaly knihu téměř odložit. Je to moc dobrá detektivka. Nelituji, že ji mám v knihovně. Také si ji přečtěte :o)).

Janyssek

Pecka,.... Byla jsem hrozně zklamaná z knihy Zapomenuté dítě, že se mi tuto knihu ani nechtělo číst. ALE!!!! Od první stránky kniha vcucla, sice se prolíná více dějů,dost postav, ale stále se člověk orientuje, aniž by musel nějak moc přemýšlet. Vše je skvěle načasováné, žádné odrbrané konci,.... Dotaženo vše do konce, to se čte málo kde,...Jsem nadšená

Gabrinela

Jedinou výtku bych měla k občas nudnějším pasážím. Škoda možná, že do určitého bodu čtenář netuší vůbec nic a pak zase ví už vlastně všechno, napětí zničehonic pomine. Bavila mě ta spousta postav, kdy všechny byly svým způsobem velice důležité a všechny dějové linky měly své logické místo.

orinka3

Velmi příjemné překvapení. Od začátku se to dobře odvíjí, postavy jsou rozhozeny do několika linií. Ač mají vyšetřovatelé velké osobní problémy, jsou popsány vkusně, s dobrou psychologií postav. Napínavé čtení. A konec je velmi překvapující. Nedal se vytušit ani trochu, poněvadž rozhodující informaci dostává čtenář až v závěru knihy.

ArwenAragorn

Dobrý román s detektivní zápletkou a neočekávaným koncem.

Jitty82

Od knihy jsem čekala větší napětí. Jsem lehce zklamaná. Je to má první kniha od této autorky a zvažuji, jestli mám sáhnout i po jiných knížkách či nikoliv.

adelaska

Miluji všechny knihy od Ch. Link a ani tato není výjimkou. Doporučuji pro milovníky napětí.

JitkaHambi
25.12.2017

Úžasná, napínavá kniha.Varuji Vás:jakmile začnete číst, už se neodtrhnete :-) Jako já -předvánoční shon a já jen četla a četla :-)
Opravdu vyborna kniha, doporučuji :-)

lifeoptimist
18.12.2017

První setkání s autorkou a doufám, že ne poslední. Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, ale pak byla kniha výborná, trošku jsem už pak konec tušila, ale to už mi tolik nevadilo. Kvůli těmto dvou věcem ta hvězdička dolů. Škod jen, že nebylo více času, měla bych ji zhltnutou rychleji a určitě bych měla lepší zážitek.

Karolína52
14.12.2017

Podvedená je opravdu povedený psychologický krimi román.
Má poutavou obálku. Určitě si přečtu další knihy od Charlotte Link.

mack12
12.12.2017

Kdybych měla začít klady, zajímavý a neohraný námět, sympatie postav se mi měnily celou dobou před očima a nesmím opomenout dobrý začátek, který sliboval, že kniha bude napínavá. Pak mi ale přišlo, jako kdyby autorka pospíchala s dokončením knihy. Jednu hvězdičku dávám dolů za nudu při některých pasážích a druhou hlavně za to, že když už se blížilo vyvrcholení nějaké napínavé zápletky v příběhu, který autorka popisovala pro mě kolikrát nudnou a zdlouhavou formou, nakonec ho přeskočila a bylo po akci. Kdyby autorka popsala jednotlivé části příběhu do konce a pohrála si s gradací jednotlivých scén, trefila by se mi přesně do vkusu, škoda...

lucie2371
01.12.2017

Toto je má druhá kniha kterou jsem od této autorky četla (první byla V údolí lišek) a i tato kniha byla skvělá a mohu jí jen doporučit! Bylo v ní plno napětí a závěr knihy mě opravdu překvapil, protože byl nečekaný.

konicekbily
25.11.2017

Standardně dobrý, místy s rozvláčným dějem, kriminální román s dobrou zápletkou, mi poskytl dobrou odpočinkovou četbu, takovou, jakou jsem očekával.

26Mirka
11.11.2017

Opět další úžasná knížka od paní autorky, zatím všechny co jsem od ní četla mě nadchly a byl to čtenářský zážitek. Napínavá od začátku do konce, mohu jen a jen doporučit. Není divu, že je Charlotter Link nejlepší německou autorkou.

SilvieSisinka
08.11.2017

Prostě božííí celá kniha.Zatím nejlepší co autorka napsala.Těším se na další dílo :-)

gordon13
04.11.2017

Velice čtivá, napínavá, chytne a nepustí do úplného konce.

Lindulinek
03.11.2017

Třetina knihy mi přišla zdlouhavá, protože jsem nevěděla, co se z toho vyvine. Ale pak se to rozjelo a závěr mě překvapil. Doporučuji.

4xbabča
24.10.2017

Začátek knihy se mi moc nezdál, ale pak se děj napínavého příběhu tak rozběhl, že nebylo možné se od knihy odtrhnout. Určitě doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

hzd
20.10.2017

První knížka od této autorky, kterou jsem četla. Nejdřív se mi do ní moc nechtělo, ale nakonec se mi moc líbila. Ze začátku mi přišla trošku zdlouhavá, ale pak to nabralo spád. A konec byl velmi překvapivý. Rozhodně stojí za přečtení.

AlenaF
20.10.2017

Kniha se mi moc líbila, překvapivý konec. Napínavé, čtivé, těším se na další knihy.

josska
14.10.2017

Kniha se četla sama,čtivá,napínavá,spisovatelka nikdy nezklame