Podvedená

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu ... celý text

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339370/podvedena-bPg-339370.jpg 4.416
Originální název:

Die Betrogene (2015)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Ivana11
dnes

No tak to bylo něco, prostě výborné. Od začátku do konce napínavé, ani kousek knihy, kde by se člověk nudil.

Illaa
17. července

Vcelku obyčejná detektivka. Souběžně tam probíhají vlastně dvě hlavní zápletky, které se často střídají a vy začínáte být napnutí. Motiv vraha mi přišel už extrémně překombinovaný.

evasamankova
16. července

Charlotte Linková jako vždy skvělá! Kriminální případ, který má hlavu a patu; výborně prokreslené charaktery postav a výtečný vypravěčský styl, který zamotané klubko v závěru do poslední nitky věrohodně rozplete, aby nezůstal čtenáři nic dlužen.

zuzana2599
13. července

Charlotte Linková, oblíbená německá spisovatelka, nezklamala své čtenáře ani tentokrát. Podvedená je mistrně vystavěný příběh, který udržuje čtenáře v napětí a jeho rozuzlení je předvídatelné jen stěží.
Hezky jsem si početla, no autorčino Zapomenuté dítě ani tento příběh nepřekonal. To je moje top !!

Šánka
25. června

Skvělá autorka a skvělý detektivní román s psychologickými prvky.
Opět jsem se přesvědčila, že Ch. Link má široký záběr, umí napsat nádhernou historickou ságu, výborný psychologický román a výbornou detektivku, jíž jsem právě dočetla.
Moji plnou pozornost si udrželo několik dějových linek, u kterých jsem napjatě čekala, kdy se vše propojí. A co velmi oceňuji, dobře ukončená a dotažená každá dějová linka, neodbytý závěr....mimochodem nečekaný a překvapivý.
Za mě super čtení!!!!