Podvedená

Podvedená https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339370/mid_podvedena-bPg-339370.jpg 4 325 110

Kate Linville a Caleb Hale série

Scenárista Jonas Crane doufá, že v osamělém domě v yorkshirských slatinách unikne hrozícímu syndromu vyhoření. Doprovází ho manželka a jejich malý syn. Trojice však netuší, že ve stejnou dobu hledá jistý nebezpečný kriminálník na útěku před policií bezpečnou skrýš: Denis Shove je v podezření, že brutálně zavraždil policistu Richarda Linvilla. Kate Linvillová, dcera oběti a vyšetřovatelka ze Scotland Yardu, ztratila v otci jedinou osobu v životě, k níž měla citový vztah. Na vlastní pěst se pokouší zločin objasnit. Přitom zjišťuje, že její milovaný otec nebyl tím mužem, za kterého ho považovala. Přichází dramatické pravdě na stopu – a netuší, že rodině Cranových již začal závod s časem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Die Betrogene , 2015

Hella
11.08.2017 4 z 5

Nebylo to špatné, jen mi trochu vadilo, že už od začátku víte, jak se příběh bude vyvíjet a co se přihodí, kdy kdo bude naivní a kdo se změní.... Nicméně ten konec jsem opravdu nečekala a ten byl opravdu hodně, hodně překvapivý.

Selinute
01.08.2017 4 z 5

Pokud hledáte dobrý román s detektivní zápletkou, sáhněte po Podvedené. Má všechny prvky napínavé krimi a věřte, že i rozuzlení bude nečekané a velmi zajímavé...

astroweb
31.07.2017 4 z 5

Tahle autorka mě nemůže zklamat, i když už jsem četl lepší díla, ale je to velmi čtivý standard.

kneslova
31.07.2017 4 z 5

Docela dobrá kniha, ano všechna čest, myslím, jen, že by příběhu prospělo mírné zkrácení

Liduka
30.07.2017 4 z 5

skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Rozuzlení bylo velmi nečekané. Místy jsem ale musela přeskakovat i celé odstavce, které byly až moc popisné, abych se dozvěděla jak to bylo dál.

Ivana11
25.07.2017 5 z 5

No tak to bylo něco, prostě výborné. Od začátku do konce napínavé, ani kousek knihy, kde by se člověk nudil.

Illaa
17.07.2017 3 z 5

Vcelku obyčejná detektivka. Souběžně tam probíhají vlastně dvě hlavní zápletky, které se často střídají a vy začínáte být napnutí. Motiv vraha mi přišel už extrémně překombinovaný.

evasamankova
16.07.2017 5 z 5

Charlotte Linková jako vždy skvělá! Kriminální případ, který má hlavu a patu; výborně prokreslené charaktery postav a výtečný vypravěčský styl, který zamotané klubko v závěru do poslední nitky věrohodně rozplete, aby nezůstal čtenáři nic dlužen.

zuzana2599
13.07.2017 4 z 5

Charlotte Linková, oblíbená německá spisovatelka, nezklamala své čtenáře ani tentokrát. Podvedená je mistrně vystavěný příběh, který udržuje čtenáře v napětí a jeho rozuzlení je předvídatelné jen stěží.
Hezky jsem si početla, no autorčino Zapomenuté dítě ani tento příběh nepřekonal. To je moje top !!

Šánka
25.06.2017 5 z 5

Skvělá autorka a skvělý detektivní román s psychologickými prvky.
Opět jsem se přesvědčila, že Ch. Link má široký záběr, umí napsat nádhernou historickou ságu, výborný psychologický román a výbornou detektivku, jíž jsem právě dočetla.
Moji plnou pozornost si udrželo několik dějových linek, u kterých jsem napjatě čekala, kdy se vše propojí. A co velmi oceňuji, dobře ukončená a dotažená každá dějová linka, neodbytý závěr....mimochodem nečekaný a překvapivý.
Za mě super čtení!!!!

thrillery Yorkshire