koupit knihy

Charlotte Link

německá, 1963

Nahrávám...

Nová kniha

Bez viny

Bez viny - Charlotte Link

Další případ pro Kate Linvillovou a Caleba Halea. Ve vlaku z Londýna do Yorku střílí neznámý muž na ženu. Ta unikne v poslední vteřině. Dva dny nato se mladá cyklistka zř... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 24 knih

Komentáře (5)

picapica
30.08.2018

Rozhodnutí-další kniha mé oblíbené autorky nezklamala.Pěkné čtení bez zbytečných blábolů.Jen ten konec....no,nekončí vše vždy jako v pohádce!
škoda,že další její kniha bude tak za rok!

Šánka
01.04.2015

Teď jsem dočetla Podvod a nedá mi to, musím k této spisovatelce říct, že mě neustále překvapuje a baví. Má opravdu široký žánrový záběr. Od thrilleru přes obsáhlou rodinnou ságu po psychologický román. Moje již 6. kniha a opět úžasné čtení !

Marika Vanova
17.01.2015

Jsem z této autorky nadšená, dočítám od ní teprve druhou knihu, ale už teď vím, že mi cokoliv od ní bude hodně blízké. Dávám si ji do oblíbených a doporučuji trilogii Bouřlivý čas, baví mě tahle doba.

Kodetka
26.03.2013

Zatím jsem od této autorky četla 2 knihy a obě mě nadchly. Je pravda, že její hrdinky se zdají být trochu feministkami, ale to příběhům rozhodně neubere. Doporučuji knihu Hvězdy Marmalonu, měla jsem ji půjčenou a chci ji vlastnit...

jasmína
03.07.2012

Mně se od ní líbila kniha Hra se stíny, ale ostatní už nejsou můj šálek kávy, ale je dobrá. Rozhodně stojí za přečtení.