Alena1957 Alena1957 komentáře u knih

Druhý díl opět velmi dobře napsaný, chvílemi jsem musela přestat číst, ta bezmocnost obyčejných lidí. Doba byla strašně zlá.

03.05.2024 5 z 5

Červená nit osudu Červená nit osudu Mirka Skočílková

Krásný příběh ze života, četla jsem všechny knihy paní Skocilkove a moc se těším na další.

24.04.2024 5 z 5

Odvážná žena Odvážná žena Elizabeth Haran

Příjemné , odpočinkové, romantické čtení. Mám moc ráda knihy o Austrálii, přiblížení této země.

02.04.2024 4 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Velmi sugestivně psaný příběh, smutný, pravdivý. Už se nemohu dočkat pokračování.

24.03.2024 5 z 5

Velký průšvih Velký průšvih Sabina Huřťáková

Kniha se dobře četla, příběh je ze života.

16.03.2024 3 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Opět úžasná detektivka, těšila jsem se jak se bude vyvíjet na vztah mezi Robin a Cormoranem, spisovatelka nás umí udržovat v napětí. Tento díl byl velice složitý, ale vše jde kupředu a alespoň jsme se seznámili s virtuálním světem. Roman je varování pro ty, kteří mu podléhají.

07.03.2024 5 z 5

Opravdu smutný příběh.

08.02.2024 5 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Opět skvělá detektivka, napínavá, dobře se čte.

06.02.2024 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Knihy Petry Dvorakove mam rada i když vím, že je v nich plno smutku a beznaděje. Pláňata jsou jednou z nich, ale myslím, že příběh je plně ze života.

21.01.2024 5 z 5

Purpurová síť Purpurová síť Carmen Mola

Napínavé, ale velmi brutální krimithriller.

17.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Příběhy tří žen, osudy se prolínají s příběhy předchozí knihy spisovatele. Doporučuji, četla se velice dobře.

13.01.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Opět perfektní detektivka. Klevisova opět nezklamala.

05.01.2024 5 z 5

Kdo ti píše? Kdo ti píše? Dagmar Digma Čechová

Opět krásná, zajímavá kniha. Další zvláštní příběh, vše se mohlo stát. V Řecku jsem byla letos poprvé a úplně jsem si spojila děj románu s ostrovem Kos. Už se těším na další knihu.

25.12.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha se četla jedním dechem. Velice dobře napsaná. Doporučuji.

20.12.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila, četla se jedním dechem. Je výborně napsaná, jako každá kniha od Bryndzy. Všem doporučuji.

11.12.2023 5 z 5

Olívie / Olívie a On Olívie / Olívie a On Táňa Keleová-Vasilková

Všechny knihy od spisovatelky jsem četla a musím napsat, že opravdu jsou ze života. Kniha Olívie mne nezklamala a příběh je opět perfektní. Je dobře, že spojili oba příběhy, nádherně navazují.

03.12.2023 5 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Skvělá detektivka, od autora jsem četla všechny knihy, zatím nikdy nezklamal. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah. Už dlouho jsem nečetla s takovým zaujetim.

23.11.2023 5 z 5

Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Svět se zbláznil, když nás dva dal dohromady Denisa Hoffer

Klasický romantický příběh. Román pro ženy.

09.11.2023 3 z 5

Slovo proti slovu Slovo proti slovu Markéta Harasimová

Skvělá kniha, napínavá, psychologická, Harasimova je stále úžasná spisovatelka. Výborně zpracovaná beznaděj. Jsem nadšená.

07.11.2023 5 z 5

Navždy spolu Navždy spolu Elizabeth Haran

Romány Elizabeth Haran nikdy nezklanou, pěkné čtení, doporučuji.

30.10.2023 4 z 5