Velký průšvih

Velký průšvih https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523044/mid_velky-prusvih-650c8f5f29849.jpg 4 23 6

Vždycky, když Honza s Pavlou přišli někam do společnosti a někdo se jich ptal, kdy si pořídí ještě jedno společné dítě, Honza hlásil, že tohle úplně stačí. Dohromady mají čtyři děti, které jim dokážou dát pořádně zabrat. Byl pevně rozhodnutý, stejně jako Pavla. Další dítě mít prostě nebudou. Nikdy. Ani náhodou! A teď je najednou tady. Těhotenský test. Pozitivní. Velký, VELKÝ průšvih!... celý text

Alena1957
16.03.2024 3 z 5

Kniha se dobře četla, příběh je ze života.

LaCoccinelle
01.03.2024 4 z 5

Seznamku jsem nečetla, ale nevadilo. Čtivé, ze života.
Zklamalo mě velké množství překlepů, což mi vždy zkazí dojem z celé knihy.

knihovniceS
18.02.2024 4 z 5

Velký průšvih
Kniha je pokračováním příběhu Pavly, Honzy a jejich dětí, hlavních postav z knihy Seznamka. Proč název Velký průšvih? To se dovíte, když se pustíte do čtení, určitě se nudit nebudete. Dávám 4 hvězdy a doporučuji.

mysterygirl
09.01.2024 3 z 5

Za mě byla lepší Seznamka, tohle už byl slabý odvar psaný tak nějak moc jednoduše.

Zuzulinka
27.11.2023 4 z 5

Kniha byla čtivá.

Danago
22.11.2023 5 z 5

Nejdříve jsem se trochu obávala zda pokračování knihy Seznamka nebude velký průšvih. Ale nakonec to byl Velký průšvih , který se autorce povedl na jedničku. Kniha má spád nechybí zde nečekané situace a naprosto vykresluje život jaký můžeme klidně zažít. A že život není jednoduchý to víme všichni. V knize nechybí ani občasná citlivě popsána a na správném místě posazená sexuální scéna. Takže čtení pro ženy jako dělané. Moc doporučuji. Kdo četl Seznamku doporučuji i Velký průšvih.
Kniha se dá číst i samostatně, takže se nemusíte bát ,že by vám chyběly souvislosti, ale přečíst si obě knihy znamená větší požitek.