Rozhodnutí

„Myslím, že jsem zabila jednoho muže!“ Když Simon, úspěšný překladatel na dovolené, zaslechne tento výrok mladé Francouzky, kterou potká na pláži, zareaguje dosti zmateně. Vyhladovělá a zanedbaná Nathalie mu vypráví o zlověstných pronásledovatelích, kvůli nimž uprchla z Paříže, a o tom, že v sebeobraně zabila nějakého muže. Simon neznámé dívce nabídne pomoc. Brzy však zjistí, že se tím ocitl v situaci podobné tíživému snu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379457/rozhodnuti-YhH-379457.jpg 4.182
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Ikar (ČR)

Die Entscheidung (2016)

Kniha Rozhodnutí

regulax
včera

Objevila jsem další skvělou autorku! Už koukám co jiného napsala....

sarekaslukova

Příběh byl opravdu napínavý, jednak z důvodu dobrého tématu a hlavně, jak se všechno prolínalo, že každý pohled trval jen pár stránek. Sice konec byl trochu předvídatelný od jisté části, ale to na adrenalinu při závěru nic neubralo. Škoda jen, že jsme se nedozvěděli jako to dopadlo nakonec s Ninkou.

zdendula31

Moc se mi líbila..napínavá.

buldozer5

Opět zajímavý nápad a myšlenka příběhu, sympatické postavy a napínavá atmosféra. Opakoval bych se, kdybych se tu rozepsal, protože vše jsem už zmiňoval u autorčiných předchozích knížek. Ch. Link zkrátka psát umí a i tahle knížka do dokazuje. Pět hvězdiček.

zdehan

Kniha se mi líbila byla napínavá a nutila mě číst pořád dál.

ArwenAragorn

Rozhodnutí se mi moc líbilo. Kniha je čtivá, má správný spád i napětí. Já ji řadím k nejlepším od autorky.

Anna 13

Knihu jsem dočítala ledabylým přeskakováním stránek, protože jsem chtěla vědět, jak dopadne, ale vadilo mi množství postav, jejich charisma i jejich jména, děj odehrávající se ve dvou státech i rozvleklost kriminálního případu.
Autorka bez pochyby píše dobře. Mně spíše zrovna tato kniha momentálně moc nesedla.

Zapomenuté dítě se mi líbilo mnohem více.

Co bylo zásadní, pro to, proč jsem se rozhodla se knihou dál příliš nezabývat, byl dojem, že jsem něco podobného už tak pětkrát četla. Obchod s lidmi je sice zajímavé a mnohovrstevnaté téma, ale bylo zpracováno už tolikrát a o tolik lépe...

Snad autorka příště trochu více překvapí. Ale myslím, že i tak kniha dokáže určitou část čtenářů oslovit.

rottovat
30.12.2018

Charlotte Link je pro mne zárukou nenáročných, oddychových knih, takových těch, co si vezmete na víkend nebo když vám není dobře. Rozhodnutí mi ale úplně nesedlo, přišlo mi až příliš překombinované, nereálné, moc divoké, i toho napětí tam bylo na můj vkus méně, než by mělo. Ale jinak dobrý, přečteno za ani ne dva dny.

Charlotte Link
německá, 1963