Strach přehled

Strach
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383804/mid_strach-kxS-383804.jpg 4 251 251

Lou Wandsworthová si užila nechtěné pozornosti médií vrchovatou měrou, když ve čtrnácti utekla do Francie se svým jednatřicetiletým učitelem Mikem Hughesem. Teď je jí tolik, co bylo tenkrát jemu, a její život je v troskách. Pokud se chce ještě někdy sebrat a být schopna jít dál, musí se odhodlat k činu – odjet zpátky do rodného města a konfrontovat Mika kvůli všemu, co jí způsobil. Brzy však zjistí, že se Mike vůbec nezměnil. Jeho nezdravá pozornost se znovu upírá na třináctiletou žákyni... Lou se rozhodne udělat všechno pro to, aby se zlá historie nemohla opakovat, a rázně bere věci do svých rukou. Nemá tušení, jak těžký úkol na sebe vzala. Mike je predátor nejdrsnějšího ražení, a tak nelze vyloučit, že se Lou stane znovu jeho obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino
Originální název:

The Fear , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strach. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (61)

eDex
21.05.2024 4 z 5

Od C. L. Taylor jsem přečetla všechny knihy a její krimi a psychothrillery jsou jedním slovem the best.
Jsou napínavé, čtivé, se zajímavými náměty. Autorka umí vytvořit reálné a uvěřitelné postavy, píše lehce a se čtenářem si hraje jako kočka s myší.

Andynka
07.03.2024 3 z 5

Slabej příběh, při tom s tak silným námětem. Pedofilie, o tom s rozhodně nečte lehko.
Za mě tomu chyběla ta uvěřitelnost příběhu. Protože tohle se opravdu děje. Ale při čtení jsem to tak nevnímala. Bylo tam za mě moc rušivých odchylek od příběhu.
Ale oceňuji ten konec. To jsem opravdu nečekala.


Viviana-Mori
28.12.2023 5 z 5

Kniha je velmi čtivá, příběh je možná malinko někdy přitažený za vlasy, ale má v sobě i mnoho děsivé a reálné skutečnosti. Když jsem byla dospívající dítě, internet a dětské stránky se hemžily pedofily, jako je Mike, s mnohými jsem udržovala kontakt (naštěstí jen písemný), dokázali dát mladé nesebevědomé duši pocit, že někomu na nich záleží, že jsou výjimečné, chytré... Zvlášť ještě, pokud hrdinky v této knize nemají stabilní rodinné zázemí, je úplně jasné, že propadnou někomu, kdo je zdánlivě miluje a stará se o ně. Bohužel se ale nejedná o lásku, ale o dost ošklivou manipulaci.
Příběh mě opravdu vtáhl, i když mi z něj nebylo mockrát dobře, ale opravdu mě zajímalo, jak to bude dál. Jasně, to věznění ve sklepě a i ten závěr byly už trochu přes čáru, ale což... Vlastně jsem byla ráda za to, jak to dopadlo.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (19. - 25.11.)

19.11.2018


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Strach v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených312x
ve Čtenářské výzvě21x
v Doporučených11x
v Knihotéce232x
v Chystám se číst147x
v Chci si koupit39x
v dalších seznamech1x