Znám tajemství

Dvě různé vraždy, dvě odlišná místa činu, dvě oběti bez jakéhokoli vztahu – zdá se, že oba případy spojuje jen fakt, že je vyšetřují bostonská policistka Jane Rizzoliová a patoložka Maura Islesová. Ale zdání klame a brzy se začnou odkrývat souvislosti. Podivná zranění obětí, neznámé příčiny smrti. Někdo je nechal trpět jako mučedníky. Z minulosti vyvstane šokující skandál týrání, na scéně se objeví tajemná mladá dívka… Rizzoliová s Islesovou budou muset vybojovat zápas s ďábelským psychopatem, který zná tajemství – a bere životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351879/big_znam-tajemstvi-z2m-351879.jpg 4.7284

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 12.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

I Know A Secret, 2017

Kniha Znám tajemství

Roman07

Jedna z tých najlepších kníh od Tess Geritssen, ktoré som čítal, v knihe však bolo viac chýb a asi nesúviseli s prekladom.
Keď sa prvý krát spomenul sv. Vitalis v súvislosti s Billyho zmiznutím, bolo uvedené, že zomrel upálením. Ale aj neskôr sa už spomína, že tento mučeník zomrel pochovaním zaživa.
Pri Billym sa uvádza, že mal 39 rokov ale v čase udalostí v centre Jabloň mal 11 takže mal mať 31.
Raz je namiesto mena Marurinho priateľa Daniela použité meno Gabriel.

baji42
30.11.2021

Příliš mě to nechytlo, stejně jako televizní podoba těchto detektivek. Není to vyloženě špatné, ale za dva dny už nevíte, že jste něco četli.

TaLu
02.11.2021

Napínavé. Zajímavé. Zápletka a místa činu neokoukaná. Vyšetřování s otazníky a úsilím najít odpověď. Osobní život bonusem navíc. Zkrátka výborný díl série. Měla jsem tip, který téměř vyšel :o)
spoiler:
Tak, s kterým světcem se spojuje vaše datum narození ? Docela jsem si oddechla, nedopadla jsem zle.

Laf
08.10.2021

Poutavě napsané. Četlo se mi to velmi dobře. Děj měl spád a výborné zápletky. Závěrem jsem byla překvapena. Takové rozuzlení jsem nečekala.

ninano
26.09.2021

Asi nejlepší kniha z této série. Filmový seriál mě na rozdíl od knih příliš nebaví.

kolacky
27.08.2021

Jak jiný je jednoduchý skoro tuctový seriál a jak jiné knížky...
A bohužel jak hrozně kruté můžou být některé děti.

vera4669
20.08.2021

Další boží díl.. Tohle se čte prostě samo, napínavé, skvělý námět, nečekaný závěr, já jsem spokojená a už vyhlížím další díl, který by měl vyjít snad 2022:)

judith141
11.05.2021

Tak poslední knížka v sérii této autorky a musím hodně pochválit. Četla se mi úžasně, děj byl fakt napínavý. No a za rozhodnutí Maury či Angely Rizzoliové jsem ráda, konečně se ženský rozhoupaly:-)