Znám tajemství

Dvě různé vraždy, dvě odlišná místa činu, dvě oběti bez jakéhokoli vztahu – zdá se, že oba případy spojuje jen fakt, že je vyšetřují bostonská policistka Jane Rizzoliová a patoložka Maura Islesová. Ale zdání klame a brzy se začnou odkrývat souvislosti. Podivná zranění obětí, neznámé příčiny smrti. Někdo je nechal trpět jako mučedníky. Z minulosti vyvstane šokující skandál týrání, na scéně se objeví tajemná mladá dívka… Rizzoliová s Islesovou budou muset vybojovat zápas s ďábelským psychopatem, který zná tajemství – a bere životy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/351879/znam-tajemstvi-z2m-351879.jpg 4.6195

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 12.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

I Know A Secret, 2017

Kniha Znám tajemství

Hugomil

Tak zatím poslední příběh, opět perfektní a já se těším na další.

jonathan

Tess Gerritsen opäť nesklamala, teším sa na ďalší príbeh a vrelo odporúčam...

29.12.2019

No, největší radost mi udělalo, že Janina mamka odešla ke Korsakovi. Tím mě autorka opravdu potěšila protože táta byl vykreslený jako solidní buran. :-)) Každopádně bych si nejraději přičarovala dalších 50 dílů, jelikož jsem se do každé knihy opravdu zamilovala. Všechny byly poutavé, člověk se dočetl mnohých zajímavostí, nemám žádnou připomínku. Děkuji.

ddkk
18.12.2019

Výtečné pokračování případů Jane a Maury, i když tentokrát spíše jen Jane. Velmi dobře se pamatuju na aféry spojené s působením některých psychologů v devadesátých letech ve Spojených státech. Na nebezpečné metody jimiž "prokazovali" údajné zločiny týkající se dětí.Naštěstí je tato doba už také pryč....Nechci více prozrazovat, ale kdo si knihu přečte, pochopí.
Tento díl je opět výborný, doporučuji a dávám za pět.

moudivlacek
12.11.2019

Skvělý díl a také velmi reálný závěr. Nechci hodně prozrazovat, každopádně motiv - sexuální zneužívání dětí nebo zneužívání dětí k pohřbení tajemství či jako krok ke své náhle stoupající kariéře? Vyberte si. Díky pečlivosti Maury a skvělé dedukci a instinktu Jane se před námi otvírá velice smutný příběh se smutným dějem.

Jančislava
05.10.2019

Ta teda byla výborná. Část je psaná z pohledu jiné osoby a je to opravdu pěkně provedené. Některé příběhy se konečně uzavřou nebo aspoň skoro uzavřou. Moc pěkny díl a velmi doporučuji.

wlado
17.08.2019

Výborná detektívka, nie triler. Tess udržiava vysoký nadštandard, takže knihy sú výborne čitateľné.

konicekbily
10.08.2019

Autorce se podařilo vymyslet pěknou zápletku, která jí umožnila nás vláčet různými variantami a otáčet směr vyšetřování. Závěrečné vysvětlení je dokonalé. Do knihy vrazila některé zbytečnosti, ty jí toleruji a kniha mne potěšila!