Umři znovu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem. Probudil snad Leon predátora mnohem nebezpečnějšího, než byli ti, jejichž trofeje mu visí na stěnách? Doktorka Islesová tuší, že tato vražda není ojedinělá a že souvisí se staršími případy. Jen o tom musí přesvědčit své kolegy. A najít důkaz. Pátrání ji s detektivem Rizzoliovou zavede do Botswany, kde měl před sedmi lety za děsivých okolností zemřít Gottův syn. Začíná to vypadat, že dravec, který řádil tehdy v Africe, změnil teritorium. Bude třeba vylákat ho ze skrýše, nastražit past – a použít živou návnadu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265741/big_umri-znovu-dK2-265741.jpg 4.5331
Série:

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 11.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Die Again, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (95)

Kniha Umři znovu

krejcovka76
01. března

Po dlouhé době návrat k mé oblíbené dvojici - Jane a Mauře. Příběh od začátku graduje na všech stránkách. Čtenář je úplně pohlcen Afrikou, jejím prostředím, dokonale si představuje pachy, vůně. Pomalu a jistě se kousek po kousku skládající dva zdánlivě nesouvisející příběhy v jeden šokující. Za zmínku stojí i skvěle popsané pocity Jane versus Chirurg, kdy se nám starý známý příběh opět nepříjemně připomíná. Děkuji autorce za skvělý počin a rozhodně doporučuji.

kolacky
27.08.2021

Pěkně podané, ta Afrika, člověk tam úplně byl... Tess umí nacházet lokality, jaké by jednoho ani nenapadly, a to je moc dobře.


vera4669
18.08.2021

Tohle byla zase paráda :)) od začátku až do konce napínavé, chvilkama nechutné (zajímavé, že vraždy lidí a popisy jsou pro mě ok, ale stahování a vraždy zvířat jsem nějak dobře nesnášela :D)
Konec jsem sice odhadla, ale napětí to nijak neubralo. Tess mě opět potěšila

judith141
08.05.2021

Další díl mám za sebou a opět musím pochválit! Moc se mi líbilo prolínání děje Boston a Botswana, to napětí, co v každém bude dál...

kob
10.12.2020

Drsné, zajímavé, napínavé... další skvělá kniha od mé oblíbené autorky.

Pavlína2019
16.07.2020

Opět se mi kniha moc líbila. Do poslední chvíle jsem netušila, jak vše bylo. Téma africké buše bylo velmi zajímavé. Doporučuji!

MarianP
07.04.2020

Kniha ma príliš nezaujala, záver bol dobrý, celkom napínavý, odhalenie vraha bolo nečakané, ale prvých 80 % knihy, najmä tie pasáže v Botswane ma nejak nechytili. Chýbalo tomu to pravé orechové detektívne...

Barakoudel
22.03.2020

V tomto případě jsem nemohla zavřít oka, dokud jsem nepřečetla poslední stránku. Příběh zasazený do Afriky mě pohltil zcela a nekompromisně. Dost možná si ji přečtu znovu.

1