Poslední na řadě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Už podruhé unikl Teddy Clock smrti. Před dvěma lety jen náhodou vyvázl, celá jeho rodina však byla vyvražděna. A teď ve svých čtrnácti, jako při děsivé ozvěně minulosti, Teddy jediný přežije masakr své pěstounské rodiny. Detektiv Jane Rizzoliová z bostonské policie je odhodlaná chlapce ochránit, zjišťuje však, že co se na první pohled jevilo jako shoda okolností, je ve skutečnosti jen děsivou součástí vrahova nelítostného postupu. Společně s patoložkou Maurou Islesovou navíc Jane odhalí, že Teddy není jediný sirotek, kterého si zločinec vyhlédl…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/176529/rizzoliova-islesova-posledni-na-rad-x65-176529.jpg 4.3314
Série:

Jane Rizzoliová a Maura Islesová (10.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Last To Die (2012)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (77)

Kniha Poslední na řadě

Přidat komentář
petraj30
14. srpna

Byla to naprostá pecka - skvělé!!!!!!

TaLu
28. července

Tušila jsem, že od četby Murakamiho budu odbíhat. Toto byla opravdu příjemná odbočka. Jen škoda, že knihy série se ke mně nedostávají postupně, protože jsou v jednotlivých dílech připomínky a osoby z předešlých knih. Proto doporučuji, pokud možno, číst postupně. Zápletka nás tentokráte vtáhne do děje překotně a vzhledem k hlavním postavám nás udržuje v napětí až do posledních stan. Děti, které ve svém životě již podruhé čelí osobní tragédii se seznamují s prostředím tak trochu "jiné" školy. Detektivka k letním dnům jako stvořená, i když zřejmě v sérii budou lepší díly. Ústřední dvojici jsem si oblíbila již v předešlých příbězích. Chvílemi mi to celé přišlo dost nepravděpodobné, ale klidně jsem to autorce odpustila. Dobře jsem se bavila. Doporučuji.

Simona838
07. července

Skvele!

Arsi
11. června

Jako vždy - skvělá.

Greenfingers
19. března

Nemohu jinak než opět chválit. Detektivky v podání Tess Gerritsen mě zatím nikdy nezklamaly. Mají vše, co od dobrých thrillerů očekávám: většinou originální zápletku, napínavý a dramatický děj, gradaci a nečekané rozuzlení. A navíc - styl psaní mně maximálně vyhovuje.

čef
05. března

Detektivka nemusí být pro mne zcela uvěřitelná. Stačí, když se něco dozvím a trochu napnu, jak to ten detektiv(autor) vlastně vyřeší. Pokud je zde něco víc, tím lépe. Takže mohu říci, že tato kniha do mých mantinelů zapadla, pár hodin zábavy mi dala. Myšlenka románu podobná sirotčinci slečny Peregrinové pro podivné děti je zajímavá, i když tedy těžce uvěřitelná. Rozhodně patří mezi to lepší v této knize. Našli by se i stránky horší, ale ty si už můžete najít sami, pokud se s tímto románem někdy potkáte.

pingu1
02. března

Pěkná detektivka, četla se dobře, jen konec byl trochu zvláštní ...

genie
16.12.2018

Opět rychlé čtení, ale … Dějově pro mě slabší. Vyšetřování bylo spíš výsledkem souhry různých náhod (i ta "středoškolská kriminálka" na mě působila profesionálněji než policie samotná), a ten závěr. Ne, prostě tentokrát ne...


Štítky

krimi

Autor a jeho další knihy

Tess Gerritsen
americká, 1953

všechny knihy autora

Kniha Poslední na řadě je:

v Právě čtených2x
v Přečtených438x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených22x
v Knihotéce192x
v Chystám se číst130x
v Chci si koupit26x
v dalších seznamech2x