Hříšnice

Bílé vločky se tiše snášejí do bostonských ulic, je pár dní před Vánoci – a v klášterní kapli leží dvě jeptišky v kalužích krve. Kdo jim tak brutálně ublížil a jaký k tomu mohl mít motiv? Poté co soudní lékařka Maura Islesová zjistí, že jedna z nich nedávno porodila, zaměří detektiv Jane Rizzoliová své pátrání na otce dítěte. A na hledání novorozence... O pár dnů později je na toaletách opuštěné restaurace v chudinské čtvrti objeveno ženské tělo s odříznutým obličejem, dlaněmi a chodidly, zohavené neznámou nemocí a ohlodané krysami. Dva zcela jiné způsoby vraždy, oběti bez jakékoli souvislosti. Anebo přece jen?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7906/rizzoliova-islesova-hrisnice-a36-7906.jpg 4.5509

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Knižní klub

The Sinner, 2003

Kniha Hříšnice

Lacrimma
30.11.2020

Přečteno jedním dechem. Skvělá autorka..

ydnac
09.09.2020

Dobrá detektivka :-)

Sacinka
04.09.2020

Tak mám další oblíbenou sérku! Super čtení, knížka je napínavá a udrží člověka v pozoru, autorka vždy s něčím přijde a nenechá mě v klidu. Obě hrdinky mě baví. Určitě stojí za přečtení.

MirkaProk
03.08.2020

Velice čtivá detektivka. Finálové rozzuzlení a motiv mi moc nesedl, představovala jsem si jiné důvody proč byly spáchány vraždy. Ale i přesto doporučuji k přečtení. Je to taková "pohodová" krimi.

Babo
10.07.2020

Knihy Tess Gerritsen se čtou všechny velice dobře . Mají v sobě napětí a většinou nečekané rozuzlení . Ani v této knize to není jiné .

Pavlína2019
16.06.2020

Pěkná, napínavá a zajímavá detektivka - jako všechny od této autorky. Velmi dobře se čte. Doporučuji.

petulik330
09.06.2020

Napínavý a skoro neuvěřitelný děj, který mě vtáhl od samého začátku. Bylo mi líto Maury jak ji exmanžel využil.

LuciezOstravy
05.05.2020