Neznámá

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jane Rizzoliová má každým dnem porodit. Ale to zdaleka neznamená, že by prožívala poslední dny těhotenství v klidu a ve spokojených přípravách. Nejprve musí svědčit u soudu, a když se konečně dostane do porodnice, nastanou naprosto nepředvídatelné komplikace. V márnici soudní lékařky Maury Islesové se totiž mezitím objevila záhadná mladá žena – která ovšem proti všem předpokladům není mrtvá. Je tedy převezena do nemocnice, do stejné, kde má Jane rodit. A protože je vyplašená, rozhodne se utéct za každou cenu, i za cenu únosu... Kdo je ta mladá neznámá a co ji dohnalo k tak zoufalému činu? Jane Rizzoliová, Maura Islesová a s nimi i Janein manžel, agent FBI Gabriel Dean, začínají rozplétat klubko záhad, lží a násilností, které sahají velmi vysoko....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7905/neznama-7905.jpg 4.6478
Série:

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 5.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Vanish, 2005


více info...
Nahrávám...

Komentáře (110)

Kniha Neznámá

Péťa86
10. listopadu

Pecka, prostě pecka. Přečteno jedním dechem. Vřele doporučuji!

kolacky
11. srpna

Pěkné, ale dost tristní... Chudák malá Regina, sotva se narodila, už je v jednom kole nebezpečí.


linda173
09. srpna

Kniha se dobře četla, asi uprostřed jsem nečekala takovou náhlou změnu a konec mohl být více rozepsán, ale jinak za mě dobrý

Nixa
09. srpna

Čtivé, napínavé a plné překvapivých zvratů. Celou sérii doporučuji!

vera4669
03. srpna

Opět úžasné, napínavé..souhlasím, že bych klidně pár stránek přidala, ale i tak, skvělá série. Maura s Jane jsou super, každá svým osobitým způsobem..

EvikU.
08. července

(+ SPOILER) Kniha byla super, zajímavé a strašné téma, které je bohužel pravdivé. Škoda, že tam nebylo pár stránek navíc, aby bylo jasné, že parchanta na vysokém postu potrestá zákon a policie stejně jako každého jiného zločince.

Co mi ale trochu vadilo bylo, že se Jane pustila do vyšetřování se svou malou dcerkou, v šestinedělí na svou pěst s miminkem v náručí aniž by o tom řekla manželovi policistovi. Já nevím, ale nějak mi to přišlo moc. To by udělala jen šílená máma nebo já nevím. Chtěla jsem za to hvězdičku ubrat.

A také je chyba těch sérií s detektivy, že člověk není v takovém tom napětí jak to dopadne, když ví, že série má cca 12 dílů s tímto detektivem, tak ví, že neumře v 5 díle, i když je to nahnuté a pachatel na ni míří pistolí. To je pak někdy lepší samostatná detektivka. Jediné plus je v sériích vývin hlavních postav a i nějaký osobní život. Knihu doporučuji.

snehule04
10. dubna

Opět povedená kniha, dej svižný, i když předchozí díly se mně líbily trošku víc.

Pavlina50
16. března

Třetí přečtená kniha od autorky mě utvrzuje v přesvědčení, že Tess Gerritsen prostě nezklame. Tentokrát se téma příběhu točí kolem dívek z východní Evropy přijíždějící do USA s vidinou práce a lepšího života, ovšem končících jako nucených prostitutek a sexuálních otrokyň. Během rozvíjejícího se příběhu se dokonce několikrát v přímém ohrožení života ocitají obě hlavní hrdinky knihy – jak soudní lékařka Maura Islesová, kterou na pitevním stole šokuje náhlé „oživení“ jedné neznámé předpokládané mrtvoly, tak i vyšetřovatelka Jane Rizzoliová, která má navíc každým dnem porodit své první dítě.
Kniha má opět spád, momenty překvapení, udržované napětí a žádná hluchá místa – prostě přesně to, co od dobrého thrilleru čekám.

1