Závěje

Bostonská soudní lékařka Maura Islesová, která přiletěla do Wyomingu na konferenci, se zúčastní lyžařského výletu. Když terénní vůz uvázne na zaváté horské silnici, ocitne se skupina bez pomoci v pustině. Za soumraku doputují do odlehlé osady jménem Říše věčné blaženosti, kde stojí dvanáct až přízračně stejných domů a kde se muselo odehrát něco hrozného. Auta jsou v garážích, na stolech zůstalo nedotčené jídlo. Obyvatelé jako by se rozplynuli. Šlápoty na sněhu však prozrazují, že Mauru a její přátele někdo v mrazivé tmě nespouští z očí… Po čase na stejné místo vyráží detektiv Jane Rizzoliová z bostonského oddělení vražd, aby vypátrala jak záhadu opuštěných domů, tak děsivou pravdu o osudu své dlouholeté přítelkyně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87554/zaveje-87554.jpg 4.7471

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 8.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub

Ice Cold, 2010

Kniha Závěje

Skoupka

Napínavý příběh, přečteno jedním dechem.

MichalDOK

Nejlepší kniha z celé série. Prostředí, příběh všechno na jedničku a chvílemi mi fakt běhal mráz po zádech. Skvělá detektivka!

mariva

První kniha, kterou jsem od této autorky četla, a velmi příjemně mě překvapila. Přečetla jsem ji jedním dechem a bylo to hodně napínavé a hlavně mrazivé čtení.

aralka

Mrazivé napětí to je to, oč tu kráčí, pokud očekáváte od knihy právě tohle, nebudete zklamáni... obecně řečeno, paní Gerritsen píše kvalitní detektivky a tato kniha není výjimkou !

banejo
30.12.2019

Perfektní kniha, Tess Gerritsenová prostě nezklame

Hugomil
17.12.2019

Další parádně napsaná knížka od Tess Gerritsen přečtená zase jedním dechem - jinak už to snad ani nejde. Těším se na další....

railana
11.12.2019

Už dlouho jsem nepřečetla knížku na jeden dech. Napínavé hned od začátku, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Dlouho jsem nečetla takovou pecku.

oskarina
06.12.2019

Myslím si, že nějaké části knihy by se daly mnohem lépe promyslet do detailu, chvilkami jsem se bála.