Znám tajemství

Znám tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351879/bmid_znam-tajemstvi-z2m-351879.jpg 5 335 100

Dvě různé vraždy, dvě odlišná místa činu, dvě oběti bez jakéhokoli vztahu – zdá se, že oba případy spojuje jen fakt, že je vyšetřují bostonská policistka Jane Rizzoliová a patoložka Maura Islesová. Ale zdání klame a brzy se začnou odkrývat souvislosti. Podivná zranění obětí, neznámé příčiny smrti. Někdo je nechal trpět jako mučedníky. Z minulosti vyvstane šokující skandál týrání, na scéně se objeví tajemná mladá dívka… Rizzoliová s Islesovou budou muset vybojovat zápas s ďábelským psychopatem, který zná tajemství – a bere životy.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

I Know A Secret , 2017

SilvieSisinka
09.02.2021 5 z 5

Úžasná napínavá zápletka.Zajimavy příběh.Autorka hold umí psát skvělé knihy.

broskev28
31.12.2020 5 z 5

Televizní nekonečný seriál mě vždy spolehlivě odradí, ale právě na doporučení zdejších čtenářů jsem neodolala a v knihovně jsem si tuhle knihu vypůjčila. Dávám za pravdu všem mým oblíbeným pětihvězdičkovým komentářům, tohle opravdu stojí za to číst!

"Jestli je pravda, co jsme se na univerzitě učili, jestli bolest přináší ty nejlepší příběhy, pak tohle je sakra ten nejlepší příběh ze všech. Její ztráta je taková bolest, že si s ní ani jeden z nás neumí poradit. Ale přísaháme, že dokončíme, co jsme začali, Cass. Tenhle film je tvůj příběh a tvé dítě. Nezklameme tě."

HanWali
29.12.2020 5 z 5

skvělé čtení

astroweb
21.10.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších autorčiných knih, přečetl jsem jich docela dost od ní. Docela neotřelý námět, překvapivý závěr.

LadyLane
16.10.2020 5 z 5

Po dlhšej dobe som sa k Tess vrátila, a teda musím sa priznať, že už som zabudla, ako vie písať. Podáva presne toľko informácií, aby to bolo pútavé, aby to vŕtalo v hlave a zároveň, aby si čitateľ nevedel domyslieť všetko. Nebola som schopná odtrhnúť sa od nej, klobúk dole.

Babo
23.06.2020 5 z 5

Od Tess Gerritsen jsem už četla několik knih a všechny se mi líbily.
Vím,že není 5* jako 5* , jsou různé důvody k nejvyššímu hodnocení a u T.G je to jednoznačně čtivost .

KatkaK13
17.04.2020 5 z 5

Od knížky jsem nic neočekávala a našla ji doma novou úplně náhodou. Malá, lehká, přesně do kabelky. Naprosto mě překvapila a prostě dobrá detektivka. Splňovala vše, co by člověk od této knihy čekal. Napínavá, příběh měl spád a nenudil, překvapoval. Rozhodně doporučuji a od autora vyhledám další knihy.

maličkán
05.04.2020 5 z 5

Tess opět nezklamala. Napínavé, čtivé, prostě super.

Lucie311
05.04.2020 5 z 5

Opět naprostá pecka. Tato autorka nikdy nezklame. Kniha plná napětí.

Hugomil
08.01.2020 5 z 5

Tak zatím poslední příběh, opět perfektní a já se těším na další.

jonathan
01.01.2020 5 z 5

Tess Gerritsen opäť nesklamala, teším sa na ďalší príbeh a vrelo odporúčam...

9773
29.12.2019

No, největší radost mi udělalo, že Janina mamka odešla ke Korsakovi. Tím mě autorka opravdu potěšila protože táta byl vykreslený jako solidní buran. :-)) Každopádně bych si nejraději přičarovala dalších 50 dílů, jelikož jsem se do každé knihy opravdu zamilovala. Všechny byly poutavé, člověk se dočetl mnohých zajímavostí, nemám žádnou připomínku. Děkuji.

ddkk
18.12.2019 5 z 5

Výtečné pokračování případů Jane a Maury, i když tentokrát spíše jen Jane. Velmi dobře se pamatuju na aféry spojené s působením některých psychologů v devadesátých letech ve Spojených státech. Na nebezpečné metody jimiž "prokazovali" údajné zločiny týkající se dětí.Naštěstí je tato doba už také pryč....Nechci více prozrazovat, ale kdo si knihu přečte, pochopí.
Tento díl je opět výborný, doporučuji a dávám za pět.

moudivlacek
12.11.2019 4 z 5

Skvělý díl a také velmi reálný závěr. Nechci hodně prozrazovat, každopádně motiv - sexuální zneužívání dětí nebo zneužívání dětí k pohřbení tajemství či jako krok ke své náhle stoupající kariéře? Vyberte si. Díky pečlivosti Maury a skvělé dedukci a instinktu Jane se před námi otvírá velice smutný příběh se smutným dějem.

Jančislava
05.10.2019 5 z 5

Ta teda byla výborná. Část je psaná z pohledu jiné osoby a je to opravdu pěkně provedené. Některé příběhy se konečně uzavřou nebo aspoň skoro uzavřou. Moc pěkny díl a velmi doporučuji.

wlado
17.08.2019 4 z 5

Výborná detektívka, nie triler. Tess udržiava vysoký nadštandard, takže knihy sú výborne čitateľné.

konicekbily
10.08.2019 5 z 5

Autorce se podařilo vymyslet pěknou zápletku, která jí umožnila nás vláčet různými variantami a otáčet směr vyšetřování. Závěrečné vysvětlení je dokonalé. Do knihy vrazila některé zbytečnosti, ty jí toleruji a kniha mne potěšila!

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Úžasné. Chvíli jsem myslela, že to bude tak, pak to bylo onak, jen byla škoda, že vrah nebyl dopaden

Heli20
17.07.2019 5 z 5

Opět super knížka od mé oblíbené spisovatelky! Přečteno za dva večery.Líbí se mi i napínavý děj lehce propojený se soukromým životem obou hlavních hrdinek. Mauře a Danielovi držím palce a příběh matky Jane - Angely je super,moc mne to baví.

Pavlnka
06.07.2019 5 z 5

Mi se kniha líbila. Vrátila jsem se k autorce po delší době a rozhodně nejsem zklamaná. I vedlejší dějová linka je dobrá.