Tanči jen pro mě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před lety ve městě Saxon Falls zmizela mladá Kelsey Willardová. Všichni předpokládají, že je po smrti. Tragédie její rodinu úplně zlomila – matka ochromená bolestí, otec, prohrávající boj s vlastními démony a sestra zoufale toužící, aby se celá záležitost uzavřela. Teď ale zmizela další mladá dívka. Willardovým zpráva o pohřešované otevře staré rány a vtáhne je zpátky do minulosti. A to ještě netuší, co je čeká. Agent Mark Foster náhodou přijde na zajímavé podobnosti, které obě zmizelé pojí a jež by mu mohly pomoct odhalit identitu sériového vraha. Musí ale prolomit hradbu mlčení Willardových, kteří si dlouho střeží svá tajemství, a dostat se k pravdě, která je temnější, než očekával. Aby zachránil zmizelou dívku, musí nejdříve rozluštit případ té, která se beze stopy ztratila před ní: samotné Kelsey Willardové. Ať už mrtvá, nebo živá, je jeho jedinou nadějí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429138/big_tanci-jen-pro-me-ms7-429138.jpg 3.657
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Pretty Girls Dancing, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Tanči jen pro mě

Pavčule
30.11.2021

Paráda ! Napětí , mrazení v zádech .. za mě top .

smejkalova.m
13.11.2021

Neurazí ani nenadchne.. Četla jsem daleko lepší detektivky. Moc mi nevyhovovalo jak se tam pořád střídaly kapitoly s jinýma postavama...


kaktus.p.
30.10.2021

Kniha mě zklamala. Zdlouhavé a místy spíše nuda. Asi jsem čekala něco jiného..

Anna 13
02.10.2021

Thriller, který mně osobně nedal spát...
Bavil mě stejnou měrou, jakou mě děsil.

Nečekala jsem, že mě příběh dvou zmizelých dívek, houževnatého agenta a rodiny ustrnuté v tragédii tolik pohltí.
Veškeré dění v knize bylo napínavé a drásající - ať šlo o spletité vyšetřování, o popisy mrazivého věznění a neúnosného týrání nebo o brodění se v bolesti, pocitech beznaděje a výčitkách rodičů, kteří přišli tím nejhrůznějším způsobem o vlastní dítě.
Líbilo se mi, jak byly postavy psychologicky rozebrané a tempo příběhu téměř nekolísalo. Stránky ubíhaly a přinášely nové stopy. Odhalovaly víc a víc.

Originalita samotného zločinu knihu ozvláštňuje nejvíce...
Odhalení pachatele bylo za mě šokující a nečekané. Během čtení jsem tuto postavu nepodezírala, nicméně to příběh velkolepě uzavřelo.

Thrillery nečtu příliš často a nejsem jimi přesycená. A tak, když se mi dostane do ruky něco podobného Kylie Brantové, většinou nedokážu přestat číst a neumím být nenadšená.
Příběh jsem si užila na úkor klidného usínání... Ale stálo to za to.

Troufám si říci: nezapomenutelné... A myslím to vážně.

knihveru
02.09.2021

Kniha se četla dobře, není to tak děsivé. Jelikož tento typ literatury čtu jednou do roka, nemohu hodnotit kvalitu.

ZuzanaZ83
26.07.2021

Za mě spokojenost. Dobře a poutavě vystavěný příběh bez absurdně zbytečných nechutností. Zajímavé dělení děje z pohledu několika hlavních postav. Í

Acquenta
24.07.2021

Mě to příliš vleklé nepřišlo, četlo se dobře, těžké bylo číst stránky, kdy Claire trpěla nad ztrátou dcery. Moc silné , smutné a depresivní :-( Za mě kniha supr.

Pavlína2019
13.07.2021

Bohužel, nějak mě to nechytlo, jen jsem knihu po 100 stranách přeskákala, ať vím rozuzlení...

1