Kult přehled

Kult
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523971/bmid_kult-65239b734f1f8.jpg 4 123 123

Za slunečného letního dne se z mateřské školy ve Stockholmu ztratí pětiletý chlapec. Všechny stopy nasvědčují únosu. Policistka Mina Dabiriová i její kolegové vědí, že jim jde o čas. Brzy zjišťují souvislost s dřívějším zmizením stejně staré dívky, které skončilo tragédií. Zdá se, že nebezpečí hrozí i dalším dětem. Zločiny jsou pečlivě naplánované a nesou rituální znaky. Je možné, že v pozadí stojí nějaká tajemná sekta? Mina se opět rozhodne do případu zapojit mentalistu Vincenta Waldera. Od dramatických událostí před dvěma lety se neviděli, ale stále je pojí zvláštní pouto. Mina však ještě neví, že tentokrát se vyšetřování velmi úzce dotkne i jí. Čas se krátí, pachatel rozehrává ďábelskou šachovou partii a hledá si oběti mezi těmi nejzranitelnějšími Podaří se Mině a Vincentovi zakročit včas?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Metafora

Kult , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kult. Přihlašte se a napište ho.

DaveBook
07.05.2024 5 z 5

Tato série Mentalista mě chytla už v prvním díle a druhý díl se mi líbil ještě víc, i když je to bichlička.

Shardlake
20.04.2024 4 z 5

Těšila jsem se na pokračování s mentalistou Vincentem a vyšetřovatelkou Minou. Děj knihy mne chytl až za jeho polovinou, kdy jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Přesto jsem si čtení užila.

iveta3689
16.04.2024 3 z 5

Děj byl velmi předvídatelný. To by nevadilo, kdyby byla kniha dobře napsaná. Tento díl se ale nepovedl, jako by ho psal někdo jiný, než první díl. Bylo to utahané, zabíhalo se do zbytečných detailů, někzeré popisy se opakovaly.

všechny komentáře

Související novinky (3)

Milovníci / Fanoušci thrillerů zbystřete! Hvězdná spisovatelská dvojice se vrací

13.11.2023

Hlubina, Dotek temnoty a další knižní novinky (45. týden)

05.11.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Kult v seznamech

ve Čtenářské výzvě17x