Strážce majáku přehled

Strážce majáku https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152866/bmid_erika-falckova-patrik-hedstrom-stra-htU-152866.jpg 4 623 623

Patrik Hedström se po těžké nemoci vrací do zaměstnání. Zároveň má on i jeho manželka Erika plné ruce práce s předčasně narozenými dvojčaty. Hned po návratu na policejní stanici ho zcela pohltí nové vyšetřování vraždy. Obětí je ekonom Mats Sverin, rodák z Fjällbacky, který žil dlouhá léta v Göteborgu a teprve před nedávnem se po tragické události do rodného kraje opět přistěhoval. Mats měl pověst přátelského a oblíbeného chlapíka, o svém soukromí se však s nikým příliš nebavil. Vychází najevo, že těsně před smrtí navštívil svou dávnou lásku Annie na ostrově Graskär, o němž v kraji odjakživa kolovaly velmi zlověstné příběhy. Říká se, že ostrov obývají duchové mrtvých, a ti by živým rádi předali své poselství…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Fyrvaktaren , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strážce majáku. Přihlašte se a napište ho.

Tučňák492
27.03.2024 5 z 5

Sedmý díl ze série s hodně smutným koncem, který mě teda překvapil. Četla jsem to jedním dechem. Už se těším na osmý díl. Je pravda, že tuto sérii musíte číst od prvních dílů, protože ty hlavní postavy se ocitají v každém díle a vyvíjejí se. Já se proto těším na další díl, protože jsem zvědavá jak to s nima vypadá a kam je to posune.

Lejdus
28.02.2024 5 z 5

Další příběh autorky, který vás znovu pohltí. Dobře zpracované téma (nebudu prozrazovat, jaká problematika se v závěru knihy rozkryje). Určitě vás napadne během čtení, kdo by mohl být vrah, ale ve výsledku tomu nechcete uvěřit. A když už je tu zase Erika a strká nos, kam nemá, dostane se opět do problému - čtenář neví, jestli je tak hloupá, proč nikomu nic neřekne a jedná na vlastní pěst. Ale to je prostě Erica Falcková..

Lincolnka
07.01.2024 3 z 5

Sérii čtu podruhé po několika letech, vím, že u prvního čtení jsem z ní byla nadšená a celou ji zhltla a nesoustředila se tolik na detaily. Zápletky jsou zajímavé, nenudí a překvapí, ale hlavní hrdinové ztrácí na sympatičnosti.

Knižní novinky (25.9. - 8.10.)

28.09.2017

Knižní novinky (4. - 11. 3.)

03.03.2013

Kniha Strážce majáku v seznamech