Levhart

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě – bodné rány ve tvářích obětí jsou četné, pravidelné, a navíc byly vedeny zevnitř úst. Jaká vražedná zbraň je mohla způsobit? Mladá kriminalistka Kaja Solnessová je vyslána do Hongkongu, aby odsud přivedla zpátky do Osla jediného člověka, který může takový případ vyřešit. Jenže Harry Hole se v milionovém městě skrývá nejen před věřiteli, ale zvláště před vzpomínkami a přízraky z minulých případů a nemá sebemenší zájem se do vlasti vrátit. Kaja se musí uchýlit k citovému vydírání. Vyšetřování pak Harryho zavádí nejen na zasněžené opuštěné pláně v norských horách, nýbrž i do horké Afriky na úpatí sopky. A jde v něm o život. Vrah je silný, chytrý a bezskrupulózní a v souboji s ním bude muset Harry obětovat víc, než čekal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197211/levhart-azo-197211.jpg 4.52671
Série

Harry Hole 8.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Kniha Zlín
Orig. název

Panserhjerte, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (494)

Kniha Levhart

Přidat komentář
Gard
dnes

Strašlivé! Ale geniálně.

Daben
08. října

Další velmi poutavě napsané dílo.
Za mě o trošku slabší díl než jeho předchozí bratr Sněhulák ale i tak určitě stojí za přečtení.


charleene
05. října

Pokořeno po letech znovu, opět skvělý zážitek. Autor dobře ví, jak pracovat s lidskou myslí a udržovat čtenáře v napětí :)

strippedd
02. října

Harry je prostě Harry. Jak už tady někdo napsal opravdu mi připadal jako James Bond :D. Jinak zápletka opět luxusní, ale chvílemi zdlouhavá. Někdy si říkám, kdy už se taky na toho chlapa usměje štěstí. Harry Hole jdu stejně dál za tebou . Pořád mě bavíš.

lencin
27. září

8.díl HH. Vynikající.

fruitbueno
27. srpna

Hrozně by mě zajímalo, jak autor a jiní "specialisté" na detektivní romány, svá díla tvoří. Ten proces vzniku musí být přinejmenším tak zajímavý jako celý děj. Řečeno slovy Volivera z Prahy, i osmý Harryho příběh je krutopřísná libovka!

Titas9001
07. srpna

Momentálně mám období, kdy se vracím k některým knihám a tady jsem si potřebovala nutně spravit chuť a připomenout starého dobrého HH, když se mi Nůž četl tak těžko.....a výborné počtení po letech i napodruhé. Dávám plný počet a dobře už vím, proč mě Nesbo baví. Spolu se Sněhulákem a Policíí řadím k mým TOP knihám.

Thejareck
05. srpna

Dlouhé, ale ne dost dlouhé :)
Dlouhé večery jsou potřeba...
Pecka.

1 ...

Doporučujeme

Pohřbená pravda
Pohřbená pravda
Tatínkova holčička
Tatínkova holčička
Šelma
Šelma
Rituál
Rituál