Levhart

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě – bodné rány ve tvářích obětí jsou četné, pravidelné, a navíc byly vedeny zevnitř úst. Jaká vražedná zbraň je mohla způsobit? Mladá kriminalistka Kaja Solnessová je vyslána do Hongkongu, aby odsud přivedla zpátky do Osla jediného člověka, který může takový případ vyřešit. Jenže Harry Hole se v milionovém městě skrývá nejen před věřiteli, ale zvláště před vzpomínkami a přízraky z minulých případů a nemá sebemenší zájem se do vlasti vrátit. Kaja se musí uchýlit k citovému vydírání. Vyšetřování pak Harryho zavádí nejen na zasněžené opuštěné pláně v norských horách, nýbrž i do horké Afriky na úpatí sopky. A jde v něm o život. Vrah je silný, chytrý a bezskrupulózní a v souboji s ním bude muset Harry obětovat víc, než čekal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197211/levhart-azo-197211.jpg 4.52688
Série

Harry Hole 8.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Kniha Zlín
Orig. název

Panserhjerte, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (497)

Kniha Levhart

Přidat komentář
Terka_v25
29. listopadu

Moje první kniha od pana Nesba, takže jsem začala celou sérii na přeskáčku. Kniha se mi líbila, i přes značný rozsah stran se to četlo svižně, pořád se něco dělo a nescházelo potřebné napětí. Na svoje poměry jsem Levharta přečetla nezvykle rychle, protože jsem chtěla vědět, jak to celé dopadne a kdo je oním vrahem, kterého při značném množství dějových zvratů nešlo prakticky odhalit. Harry Hole je zajímavý vyšetřovatel. Má opravdu hodně osobních problémů, a musím souhlasit, že je spíš prezentován jako superhrdina, co všechno zvládne a přežije. Nicméně v této knize mi to nevadilo, četbu jsem si užila a Levhart patří k tomu nejlepšímu, co jsem z tohoto žánru přečetla.

MartinLancz
15. listopadu

Sérii Harryho čtu postupně od prvního dílu. A za mě byl levhart zatím nejlepším z nich. Jde zde vidět autorův velký posun. A i přesto, že kniha má přes 700 stran jsem se nenudil ani na chvíli (to se mi stalo u dílů předtím, alespoň malá část knihy byla zbytečně natažená nebo zdlouhavá).


Sudin
09. listopadu

Opět jsem dostal co jsem očekával, něco se vytušit dalo, něco vůbec, akční, místy přehnané, ale stále hezky propracované a 700 stran uteklo jako voda při dlouhých podzimních večerech.

Gard
27. října

Strašlivé! Ale geniálně.

Daben
08. října

Další velmi poutavě napsané dílo.
Za mě o trošku slabší díl než jeho předchozí bratr Sněhulák ale i tak určitě stojí za přečtení.

charleene
05. října

Pokořeno po letech znovu, opět skvělý zážitek. Autor dobře ví, jak pracovat s lidskou myslí a udržovat čtenáře v napětí :)

strippedd
02. října

Harry je prostě Harry. Jak už tady někdo napsal opravdu mi připadal jako James Bond :D. Jinak zápletka opět luxusní, ale chvílemi zdlouhavá. Někdy si říkám, kdy už se taky na toho chlapa usměje štěstí. Harry Hole jdu stejně dál za tebou . Pořád mě bavíš.

lencin
27. září

8.díl HH. Vynikající.

1 ...

Doporučujeme

Poslední Laponec
Poslední Laponec
Smrt na Nilu
Smrt na Nilu
Podoba
Podoba
Červená lucerna
Červená lucerna