Přízrak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

9. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně. V Oslu se díky spolupráci nového sociálního úřadu a nového šéfa policejní složky pro potírání organizovaného zločinu snížil počet drogových gangů a značně klesl též prodej heroinu. V ulicích se však objevila nová droga jménem violin, opiát mnohonásobně silnější než heroin, jež vede méně často k předávkování, ale zato vyvolává mnohem silnější závislost. Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem. Jde o osmnáctiletého chlapce, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu byl kdysi velice blízký. Jejich setkání není jediným překvapením, jež Harryho při vyšetřování čeká. Zpočátku vražda typická pro drogové prostředí se rozroste do rozměrů, o jakých se Harrymuani nesnilo. Sám se okamžitě ocitá ve značném nebezpečí, neboť se kvůli svým aktivitám stává velmi nepohodlnou osobou. Většina stop přitom ukazuje jediným směrem. Směrem vzhůru. A také vyšetřování vede k jedinému, nadmíru překvapivému vyústění....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193106/harry-hole-prizrak-3qP-193106.jpg 4.42380
Série:

Harry Hole 9.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kniha Zlín
Originální název:

Gjenferd, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (407)

Kniha Přízrak

Pája961
10. června

Prosím, že nejsem jediná, kdo u tohohle dílu upustil slzu? Za mě byl tohle fakt neuvěřitelně emotivní díl!

Páájinka
04. června

SPOILER !!!!!
Tenhle díl byl opravdu bomba. Hrozně mě ale překvapil vývoj Harryho a Olega.. Nechápu ani jednoho..Harry si myslí, že je odpad světa, nezaslouží si lásku. Nechá se dobrovolně mrzačit. Oleg u mě klesl na dno. Jak mu to potom odpustil? Nechápu. Gusto byl taky hustej týpek, takovej hajzl, ale dobře se to poslouchalo.


reeper
16. května

Po přečtení nezáživné Žízně zvedám u Přízraku hodnocení.

Jenda75
18. dubna

Zase kniha, která každého, kdo četl příběhy o detektivovi Harry Holem musí nadchnout.
Už se těším na další příběhy.

Kami33
04. dubna

Co říct a neprozrazovat při tom obsah? Kdo má rád Harryho, ten si ji přečte a kdo ho nezná.... ten si třeba najde nového oblíbence. Za mě skvělý díl.

Anet2106
18. března

Tento díl mě velmi bavil. Byla jsem ráda že se změnilo téma. Zároveň se mi líbí částečně otevřený konec. Těším se na další díl, jak to bude pokračovat.

432830
26. února

Prijemna zmena tematiky. Moc se mi libily pasaze Gustova pohledu.

sabuska
08. února

Dlouho jsem se nemohla začíst, drogové téma mě nenatchlo. Když Harry začal konečně řešit bylo to super:)

1 ...