(M)Učednice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Její matka už ve svém domě spáchala několik vražd a nejenom to – v záchvatech pomatení mučí svoji dceru, aby se hrůz účastnila. Matka předtím taková nebyla a měla svoje děti ráda, a Annie matku ji přese všechno ještě pořád miluje, ale jediný způsob, jak může strašlivým událostem udělat konec, je udat ji na policii. Annie pak dostává v životě druhou šanci. Má novou identitu, jmenuje se teď Milly, a žije v nové, zámožné pěstounské rodině, díky které dokonce začne chodit do prestižní soukromé školy. Jenomže pokračující vyšetřování jí dalšími a dalšími výslechy připomíná tragickou minulost. Milly má být hlavním svědkem obžaloby v soudním procesu s její matkou, který se neúprosně blíží. Otřesená Milly se trápí pochybami – převažují u ní zděděné předpoklady, nebo ji víc ovlivňuje to, co dobrého i hrozného dosud zažila? Dokonce i v novém domově Milly potkávají nesnesitelné chvíle, když ji šikanují její vrstevnice. Napětí se už nedá unést, svědomí v ní bojuje se smrtelným vábením a ona se musí definitivně rozhodnout. Dokáže zapřít matčinu krev a uniknout běsům? Vzepře se našeptávání démonů a zaplatí za to, anebo se stane učednicí své matky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351028/m-ucednice-NtM-351028.jpg 4.1303
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Leda
Orig. název

Good Me, Bad Me, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (113)

Kniha (M)Učednice

Přidat komentář
Saela
20. dubna

Jako dooooost hustá knížka! Zpočátku mi dělalo problém se začíst, cca 30-40 stránek, ale pak to nabralo spád. Jakmile se dostalo k soudnimu procesu, to jsem skoro ani nedychala. A zaver knizky? Mazec, takovy jsem rozhodne necekala! (umyslne nezminuju zadne detaily, protoze tohle si musite precist a nebudu vam to kazit :))

putpuda
18. dubna

Knihu mi vnutila sestra s tím, že jí zhltla za jeden den. Mě kniha taky bavila, dobře se četla...sice se dalo předpokládat jak to zhruba dopadne, ale to vůbec nevadilo. Takže určitě můžu doporučit ;)


MišusWinner
16. dubna

Od prvních stránek mě kniha pohltila a nemohla jsem přestat číst. Bylo to napínavé ale zároveň trochu předvídatelné.

lištička123
09. března

Výborný knížka, od začátku až do konce. Čte se sama. Neodložitelná, musíte číst a číst až je konec:-).

NelaMaty
08. března

Opravdový zážitek!! Skvělá kniha, která vás nepustí. Odpustit nebo neodpustit......?Autorka má moje velké sympatie a těším se na její další knihu.

Allys
29. ledna

Zaujímavý psychothriller rozprávaný z pohľadu neplnoletej Annie, pri ktorej vlastne väčšinu času nevieme, či je obeť, alebo vyšší level psychopatky, ako je jej mama. V knihe môžeme nájsť manipuláciu, napätie, šikanu a plno zvratov v deji. V príbehu mi chýbalo viac informácií o jej matke a lekár z jej novej pestúnskej rodiny mi prišiel trochu, no nie úplne ako dobrý psychológ. Bolo miestami až desivé, keď sa jej spýtal, či sa chce o niečom rozprávať, ona odpovedala nie a následne bolo možné si prečítať na čo všetko myslela. Vplyv matky na Annie bol veľmi veľký aj po tom, ako sa už spolu nevideli a minulosť mala silný dopad aj na jej správanie v budúcnosti. Koniec je celkom predvídateľný, ale kniha je aj napriek tomu dobrá a stojí za prečítanie.

mimi55
15.11.2020

Takový smutný příběh s očekávaným koncem. Škoda, že tam nebylo více o matce.

Magie233
04.11.2020

Skvělý psychothriller, který Vás nutí neustále číst a nepřestat. To že je vypravován v 1. osobě přispívá k hlubšímu prožitku. Mírně předvídatelný závěr, ale není to na škodu.

1