Cizinec

Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v cizích rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí. Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce…Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl některým lidem životy nejen ničit, ale i brát…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267022/big_cizinec-nVP-267022.jpg 4798
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Stranger, 2015

Kniha Cizinec

Zuuuza

Parádní knížka. Napínavá jak kšandy, takže jsem si na zítřek zvětšila objem práce, ale nešlo ji odložit.

VMJoze

Knihu jsem četl první, seriál zkouknul až potom. Oboje super. Už se poohlížím po další Harlanově knize, líbí se mi ta jednoduchost a obyčejnost, do které zasáhne cosi hrozného. Postavy na to reagují reálně a přesvědčivě. Žádné hloupé akční blbosti :) no uvidíme.

wendulka0502

I když jsem už viděla seriál takže jsem věděla jak to bylo, ale i přesto mě to moc bavilo.

Petra101

Ubrala jsem jednu hvězdičku za trochu nudný úvod, ke knize jsem se, jako u jiných, hned honem nevracela,abych četla...ale za půlkou jsem se už začetla a bylo to napínavé čtení,jak to všechno vlastně bude...odpočinutí od brutalit a sériových vrahů, ale i tak Coben umí zaujmout a píše dobře.

Pentlička

Velmi dobře napsané, intenzivní čtení. Oceňuji, že kniha není přelněna brutalitami. Zpočátku mi vadily příliš krátké věty, ale v průběhu čtení jsem si zvykla.

hankafor

audiokniha - vynikající, krásně popsané postavy a vztahy. Čím dál víc si vážím autorům co nepotřebují tlačit na pilu všech nechuťáren a násilí a vytvoří super napínavý děj. Autor se zařadil mezi mé oblíbené.

Wladimirski

Výrazně lepší než Nenech to být, kterou jsem četl před tím. Kniha plná napětí, rafinovaný vývoj zápletky, zápletka zápletky, nepředvídatelné, gradující, neotřelé, bavilo mne to a s každou stránkou narůstala touha zjistit, jak to všechno dopadne. Žádný americko sladký závěr, který by to pokazil.

shecoola

Moja prvá kniha od tohto autora, a teda bol to riadny nášup! Dokonca som si niekde za polovicou knihy hovorila, že všetci hrajú podozrivo kladné role a tak sa to dlho nejako nieslo síce v pohodovom, ale zato napínavom duchu. Celý čas to totiž šlo tak nejak do kopčeka, no a záver knihy, to bol poriadny "downtown" !