Mlčenlivé ženy

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394093/big_mlcenlive-zeny-4iF-394093.jpg 4609
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Silent Wife, 2017

Kniha Mlčenlivé ženy

Alienn

Rozhodně více psychologický román než thriller, což mi vůbec nevadilo. Nemohu upřít, že se mi četla dobře, výborně vykreslené postavy, tajemství, lži, láska, všechno tam bylo, ale stejně z ní mám trochu rozporuplné pocity. Ale za přečtení určitě stojí.

ErčaV.

Kniha se mi dobře četla, děj pěkně plynul a hezky se rozjížděl. Takže samotný začátek byl pro mě nudný, ale bylo to takové seznámení s dějem. Pak se to začalo vše vysvětlovat, že jsem se nemohla odtrhnout.

katpas76

Kniha psaná poutavě. Příběh jedné rodiny, kde jsou různá tajemství, která postupně lezou na povrch. Dramatické. Doporučuju.

RonnieSmithx
18.09.2021

„Dáte vše v sázku pro muže, kterého milujete? I když spáchal něco strašlivého?"

Já si teda pod něčím strašlivým představím, že někdo vyvraždil něčí rodinu, i když ta kočka mě teda zasáhla, to je pravda. No, bylo mi od začátku jasné, co tak hrozného může udělat muž v rodinném thrilleru, takže moje očekávání to nějak hluboce nezranilo. Tahle knížka je čtivá, to je pravda, ale že by mě nějak zaujala, tak to se říct nedá. Četla jsem ji strašně dlouho, protože mě nezajímalo, co se bude dít dál, a ten konec? Ten konec už byl na mě trochu moc. Nemám pocit, že by život fungoval tak, že se najednou vyřeší všechny problémy a všechno je krásné. Na mě to bylo moc přeslazené. Neoriginální nezajímavá záplatetka, takže za mě slabší průměr.

Daenerys
26.07.2021

Líbilo téměř do konce, ten mi bohužel přišel krapet přiřazený za vlasy a trochu pak zkazil dojem z celé knihy.

sestricka1
19.07.2021

Výborná kniha, přečteno jedním dechem.

marwinmh
18.07.2021

Není vše vždy tak, jak se může zdát a netřeba závidět druhým to, co mají, protože ne vždy je to ve skutečnosti záviděníhodné.
Příběh o tom, jak těžké je najít v sobě sílu postavit se někomu, kdo vám a vašemu dítěti systematicky a dlouhodobě ubližuje a přitom pro okolí je to ten nejoddanější muž a otec, jakého by si přála nejedna žena.
Výborně napsáno z vnitřního i vnějšího pohledu, svižně plynoucí děj.

Lu200
09.07.2021

Zajímavá témata, o kterých se moc nepíše a nemluví, popsána čtivou formou.
Mně se kniha moc líbila a jsem ráda, že nic z těchto problémů nemusím řešit.
Zajímavý nápad, že příběh vypráví 2 ženy, vždy ze svého pohledu.
Doporučuji těm, kteří rádi zkoumají psychologii lidí.