Mlčenlivé ženy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394093/mlcenlive-zeny-4iF-394093.jpg 4.2171
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The Silent Wife (2017)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Mlčenlivé ženy

Přidat komentář
Ossinky
15. května

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale jsem ráda že jsem vydržela, příběh měl spád a konec byl super. Hezký příběh, dá se říci ze "života".

Hella
15. května

Jak už bylo řečeno přede mnou, thriller to rozhodně není, ale čtivý a věrohodný příběh ano. Jen - a to je ta poslední chybějící hvězdička v mém hodnocení - ten konec mohl být - řekněme - méně nasládlý.

Haha299
12. května

Je mně úplně jedno, jestli to je thriller nebo třeba pohádka, mě to moc bavilo a četlo se dobře.

monika3838
09. května

Velice zajimava kniha.Sice,jak uz zde pisou jini ctenari,bych nerekla,ze se jedna o triler,nicmene to na krase knihy nic moc nebere. No a na konci ukapla i slza.. :-)

rakakan
08. května

Začetla jsem se po několika stranách. Co mám o knize říct? Musíš si ji přečíst......, a posoudit sám. Já jsem byla nadšená.

LaCoccinelle
07. května

První dvě kapitoly se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Pak už to ale nabralo spád a knížka se četla dobře. Chvilkami mi připadala zdlouhavá, ale zdárně dočtena do ukončeného konce (nemám ráda knihy s otevřeným koncem).

harena
04. května

Tak thriller to není v žádném případě, ale je to skvělý, psychologicky laděný román pro ženy!!! Určitě knize ublížili anotací , protože kdo čeká thriller, bude zklamaný. Výborně vykreslené postavy dvou žen, které se přivdaly do italské rodiny, tchyně také není zrovna ideální, manžel prolhaný manipulátor a v této rodině je i vše další : nevěra, psychické týrání, láska, kostlivci ve skříni. Celý příběh zpříjemňují satirické komentáře Magii, kniha je psána velice čtivě a já jsem si čtení užila. Pro milovnice Liane Moriarty určitě doporučuji.

str.184 : " Chci, aby sis to na sebe vzala jen proto, aby ostatní viděli, jak nádhernou mám ženu. Co chceš, je pro mě důležitější než cokoliv jiného, ale někdy se prostě rozhoduješ špatně." :))))

Kamchaa
03. května

Zklamání z toho, že kniha nebyla thrillerem, jak již bylo psáno ostatními. Spíše psychologický román. To ale knize budiž odpuštěno. Spletité vztahy rodiny, vnitřní "souboje" a přesto navenek dokonalá rodinka. Možná pro někoho "aktuální téma". Kniha byla skvělá, čtivá, zajímavá, hezký konec. Za mě určitě doporučuji.