Mlčenlivé ženy

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394093/mlcenlive-zeny-4iF-394093.jpg 4.2171
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

The Silent Wife (2017)

Kniha Mlčenlivé ženy

Ossinky

Ze začátku jsem se nemohla začíst ale jsem ráda že jsem vydržela, příběh měl spád a konec byl super. Hezký příběh, dá se říci ze "života".

Hella

Jak už bylo řečeno přede mnou, thriller to rozhodně není, ale čtivý a věrohodný příběh ano. Jen - a to je ta poslední chybějící hvězdička v mém hodnocení - ten konec mohl být - řekněme - méně nasládlý.

Haha299

Je mně úplně jedno, jestli to je thriller nebo třeba pohádka, mě to moc bavilo a četlo se dobře.

monika3838

Velice zajimava kniha.Sice,jak uz zde pisou jini ctenari,bych nerekla,ze se jedna o triler,nicmene to na krase knihy nic moc nebere. No a na konci ukapla i slza.. :-)

rakakan

Začetla jsem se po několika stranách. Co mám o knize říct? Musíš si ji přečíst......, a posoudit sám. Já jsem byla nadšená.

LaCoccinelle

První dvě kapitoly se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Pak už to ale nabralo spád a knížka se četla dobře. Chvilkami mi připadala zdlouhavá, ale zdárně dočtena do ukončeného konce (nemám ráda knihy s otevřeným koncem).

harena

Tak thriller to není v žádném případě, ale je to skvělý, psychologicky laděný román pro ženy!!! Určitě knize ublížili anotací , protože kdo čeká thriller, bude zklamaný. Výborně vykreslené postavy dvou žen, které se přivdaly do italské rodiny, tchyně také není zrovna ideální, manžel prolhaný manipulátor a v této rodině je i vše další : nevěra, psychické týrání, láska, kostlivci ve skříni. Celý příběh zpříjemňují satirické komentáře Magii, kniha je psána velice čtivě a já jsem si čtení užila. Pro milovnice Liane Moriarty určitě doporučuji.

str.184 : " Chci, aby sis to na sebe vzala jen proto, aby ostatní viděli, jak nádhernou mám ženu. Co chceš, je pro mě důležitější než cokoliv jiného, ale někdy se prostě rozhoduješ špatně." :))))

Kamchaa

Zklamání z toho, že kniha nebyla thrillerem, jak již bylo psáno ostatními. Spíše psychologický román. To ale knize budiž odpuštěno. Spletité vztahy rodiny, vnitřní "souboje" a přesto navenek dokonalá rodinka. Možná pro někoho "aktuální téma". Kniha byla skvělá, čtivá, zajímavá, hezký konec. Za mě určitě doporučuji.