Duch domu Ashburnů

O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne. Vše co má, je jeden kufr, dvacet dolarů a milovaný kocour. Dům je pro ni příležitost, jak začít nový život, kterou si nemůže dovolit odmítnout. Ačkoli na duchy nevěří, při zkoumání svého nového domova naráží na věci, které v ní vyvolávají neklid. Do tapet na zdech jsou vyryty podivné nápisy, v lese nedaleko domu je ukryt starý hrob a tajuplné portréty v chodbě v prvním patře jakoby sledovaly každý její pohyb. Jak odhaluje další a další tajemství domu, začíná věřit, že pověsti, které se o něm vyprávějí, mají možná pravdivější jádro, než předpokládala. Budova má chmurnou a děsivou minulost. Adrienne postupně zjišťuje, že o její život usiluje něco hluboce nepřirozeného a děsivě odporného....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399362/big_duch-domu-ashburnu-axc-399362.jpg 41479

Strašidelné domy 1.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

The Haunting of Ashburn House, 2016

Kniha Duch domu Ashburnů

hana17.1.
včera

Tahle kniha byla jízda. Začetla jsem se velmi rychle, vlastně hned první stránky mě do knihy vtáhly, ve vypjatých scénách mi bušilo srdce jak pominuté. Kniha je velmi čtivá, rozhodně doporučuji.

Bridgett

Pro mne zatím nejlepší ze série strašidelných domů od Darcy. Chvílemi mi opravdu běhal mráz po zádech :-)

Sabulep

Velmi čtivá knížka u které mi chvílemi bušilo srdce stejně jak hlavní postavě. Kdo se rád trochu bojí, doporučuji.

Olous1

Tak tohle bylo fakt něco. Ráno jsem začala číst,a přes krátké přestávky jsem dočetla před půlnocí. Se zapálenou svíčkou a horkým čajem jsem nestačila otáček stránky a chvílemi se i bát. To se mi fakt líbilo,a přesto, že další díly mají malé hodnocení,jdu do dalších knih. Za mě 100%.

Jessybelle

Wow, tak tohle bylo super. Hltala jsem to plnými doušky. Chvílemi jsem si říkala, že to nemůžu číst v noci. By mě asi mrsklo, kdyby zavrzala podlaha.
Čteno stylem ještě jednu kapitolu.

Makkys

Tohle byla teda síla. Knihu jsem musela číst jen ve dne. Hodně příjemně mě kniha překvapila nejen svoji čtivostí, ale i dějem úplně mě příběh do sebe vtáhl. Skvělá duchařina a na tohle podzimní počasí jako dělané. Konec mě hodně překvapil a moc se me líbil. Určitě mám v plánu si přečíst další knihy od autorky.

RadekN63

Kniha se četla skvěle, jako prvotina od této autorky. Knize jsem dal šanci, i když nejsem fanda hororů ve filmové podobě, což byla dobrá volba, jelikož mě autorka zcela překvapila a zcela pohltila příběhem, který nešel odložit. Stránky utíkaly mezi prsty a napětí rostlo a rostlo. - Knihu doporučuji

andrea7459

Kniha se velice dobře četla, moje noční dočtení knihy jsem skoro ukončila Neurolem, jak to bylo napínavé. Hodnocení - 5x hvězdička.