Koupit knihy

Darcy Coates

australská


Nahrávám...

Nová kniha

Ticho ve tmě

Ticho ve tmě - Darcy Coates

Čtvrtý, závěrečný díl napínavé bestsellerové série Černá zima. Studený a drsný svět kolem Clare a Dorrana se stále mění. Každý další den ho stále více a více pokřivuje... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 14 knih

Komentáře (8)

marti7729
31.03.2022

Autorka je skvela - ma jedinecny talent na popisovani scenerii. V tom vidim opravdu jeji velke plus. Dale ma uzasne ctive knizky, ktere Vas pohlti a prelousknete je levou zadni. Urcite doporucuji, radim ji k mym oblibencum.

orangerose
22.03.2022

Od ní jsem přečetla 1 díl ze série strašidelné domy, už čtu 2 díl

TerezaMondeková
14.03.2022

Autorka rozhodně patří mezi mé oblíbené. Stále se k jejím knihám vracím a pořád mě baví. Je sice pravda, že mi její knihy moc nepřipadají jako horory, až na nějaké výjimky, ale co se týče duchů, nadpřirozena, tak patří v tomto žánru mezi top. Dokáže skvěle vykreslit atmosféru strašidelných domů, děsivých lesů. Píše neuvěřitelně chytlavě, má originální nápady, skvěle vymyšlené a zajímavé příběhy. Navíc se mi líbí, že takové příběhy dokáže propojit s romantikou.

Cleo De Nile
06.09.2021

Autorka má dar nádherně vykreslit atmosféru starých, děsivých domů, a celkově vymýšlí zajímavé příběhy, ale těmi konci a často přílišnou romantikou to bohužel vždycky zkazí.

Beky
10.04.2021

Autorka je skvělá, co se týče psaní duchařin, to jsou její příběhy opravdu povedené a místy vskutku neklidné.
Kořistí zcela vybočila ze svého obvyklého stylu psaní o osudech duchů a já doufám, že to byl její první a zároveň poslední výkřik do tmy v tomto žánru.

greenie05
15.01.2021

Tuhle autorku jsem si v poslední době opravdu oblíbila. Píše úžasně, zatím se mi od ní téměř všechno líbilo. I když se její příběhy nemusejí zdát originální, protože duchové jsou přeci jen časté téma, tak to i tak dokáže napsat moc hezky a originálně s nečekaným zvratem na konci. Moc se těším, až vyjdou v Česku další její knihy. :)

Wisha
24.06.2020

Tato autorka mě neskutečně nadchla. Nikdy jsem hororové knížky nečetla, a upřímně, už zůstanu jen u jejích. Doufám, že jich napíše ještě velkou spoustu, protože její styl psaní a ty příběhy, které píše...Obojí geniální. U každé knížky jsem se opravdu bála, mrazilo mě, musela jsem se stále ohlížet přes rameno, jestli za mnou někdo - nebo něco - nestojí. Zároveň ale člověka vždycky uklidní ten konec, když se vše vysvětlí. Už jsem toho přečetla hodně, ale Darcy Coates patří mezi mé top autory :-)

postrach
09.05.2020

Autorciny knihy jsem si oblibila.Hned pridala do knihovny.Pise zanry,ktere me bavi.....Skoda,ze u nas nejsou jeji dalsi dila.