koupit knihy

Darcy Coates

australská

Nahrávám...

Nová kniha

Hlasy v bouři

Hlasy v bouři - Darcy Coates

Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic… Když se... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 8 knih

Komentáře (5)

Cleo De Nile
06. září

Darcyiny knihy jsou moc fajn, ale nezlobte se na mě, horory to nejsou ani náhodou, snad možná Kořist a místy Ashburnové,

Beky
10. dubna

Autorka je skvělá, co se týče psaní duchařin, to jsou její příběhy opravdu povedené a místy vskutku neklidné.
Kořistí zcela vybočila ze svého obvyklého stylu psaní o osudech duchů a já doufám, že to byl její první a zároveň poslední výkřik do tmy v tomto žánru.

greenie05
15. ledna

Tuhle autorku jsem si v poslední době opravdu oblíbila. Píše úžasně, zatím se mi od ní téměř všechno líbilo. I když se její příběhy nemusejí zdát originální, protože duchové jsou přeci jen časté téma, tak to i tak dokáže napsat moc hezky a originálně s nečekaným zvratem na konci. Moc se těším, až vyjdou v Česku další její knihy. :)

Wisha
24.06.2020

Tato autorka mě neskutečně nadchla. Nikdy jsem hororové knížky nečetla, a upřímně, už zůstanu jen u jejích. Doufám, že jich napíše ještě velkou spoustu, protože její styl psaní a ty příběhy, které píše...Obojí geniální. U každé knížky jsem se opravdu bála, mrazilo mě, musela jsem se stále ohlížet přes rameno, jestli za mnou někdo - nebo něco - nestojí. Zároveň ale člověka vždycky uklidní ten konec, když se vše vysvětlí. Už jsem toho přečetla hodně, ale Darcy Coates patří mezi mé top autory :-)

postrach
09.05.2020

Autorciny knihy jsem si oblibila.Hned pridala do knihovny.Pise zanry,ktere me bavi.....Skoda,ze u nas nejsou jeji dalsi dila.