Hlasy v bouři přehled

Hlasy v bouři
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475053/bmid_hlasy-v-bouri-Tls-475053.png 4 747 747

Černá zima série

1. díl >

Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic… Když se probudila, ležela celá rozbolavělá a vyděšená v prastarém, ponurém domě, připomínajícím spíše starodávné šlechtické sídlo. U postele seděl neznámý mladý muž a tvrdil, že měla ve vánici autonehodu. Našel ji a přinesl do svého domu. Clare by ze všeho nejraději utekla, ale je až příliš slabá a vánice za okny stále nepolevuje. Uvěznila je v domě a Clare nezbývá než čekat. Mladík se k ní chová mile, ale Clare si není jistá, nakolik mu může důvěřovat? On tvrdí, že jsou v domě sami, ale ona má pocit, že vidí a slyší věci, které naznačují, že kolem někdo slídí a čeká na příležitost. Napětí stále stoupá a s ním i pocit, že se z nich stala lovná zvěř. Clare dochází k závěru, že její nehoda nebyla náhodná. Venku za dveřmi na ni něco číhá, něco čeká, až opustí bezpečí kamenných zdí… něco strašného, nelidského a krutého.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Fobos
Originální název:

Voices in the Snow , 2020


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlasy v bouři. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (206)

Necronomicon
27.05.2024 3 z 5

Příběhu se napětí upřít nedá. Záhada, co uvrhne svět do štiplavých spárů mrazu a lidi promění v bestie.... Záhadný cizinec v domě,.kde se hrdinka ocitne a pozvolna se rozvtpomíná... Děj se odehrává na jednom místě, dokáže zaujmout, ale ten konec, to teda nebyl můj šálek kávy a byl zbytečně takový klišoidní. Jako, jo, kdyby tam byl super hyper potvorák, ale tahat do toho nenáviděnou osobu... Po dalším díle sáhnu rád.... Zatím.

BarkaS
18.05.2024 2 z 5

(SPOILER) Nejdřív to byla taková Misery v kalhotách, pak mi to připomnělo 10 Cloverfield Lane říznutý Šestým smyslem. Pak něco jako zombie apokalypsa. Ale pokousání nevadí? A pak už to bylo jen ujetý. Oba hlavní hrdinové jsou tak nepravděpodobní, až je to smutné. Jak je King král hororu, tak tahle autorka jeho královnou být nemůže. Ale třeba se jen mistryně tesařka utnula. Mám od ní ještě dva kusy k přečtení, tak dostane ještě šanci. :)


li-li-nka
04.05.2024 5 z 5

Moje první knížka od této autorky a po přečtení poslední stránky, ne poslední.

Velmi napínavá kniha, četla jsem ji jedním dechem. Když skončila napínavě jedna kapitola, chtěla jsem hned vědět, co bude dál a číst a číst a nezastavit se.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (35. týden)

29.08.2021


Citáty z knihy (1)

Člověk. Nečlověk. Kde mezi nimi stanovíme hranici? Kolik slitování jim můžeme prokázat, aniž bychom ohrozili vlastní životy?


Kniha Hlasy v bouři v seznamech

v Právě čtených18x
v Přečtených975x
ve Čtenářské výzvě105x
v Doporučených31x
v Knihotéce568x
v Chystám se číst366x
v Chci si koupit65x
v dalších seznamech8x

Štítky knihy

americká literatura horory

Autorovy další knížky

Darcy Coates
australská
2019  80%Duch domu Ashburnů
2019  76%Tajemství sídla Craven Manor
2021  83%Kořist
2020  85%Přízraky domu Carrowů
2021  71%Hlasy v bouři