Hlasy v bouři

Clare si vybavila zimu. A opuštěná auta u krajnice, hračky poházené na silnici. Vybavila si nekonečnou vánici a hrůzu, kterou nedokázala vysvětlit. A pak už nic… Když se probudila, ležela celá rozbolavělá a vyděšená v prastarém, ponurém domě, připomínajícím spíše starodávné šlechtické sídlo. U postele seděl neznámý mladý muž a tvrdil, že měla ve vánici autonehodu. Našel ji a přinesl do svého domu. Clare by ze všeho nejraději utekla, ale je až příliš slabá a vánice za okny stále nepolevuje. Uvěznila je v domě a Clare nezbývá než čekat. Mladík se k ní chová mile, ale Clare si není jistá, nakolik mu může důvěřovat? On tvrdí, že jsou v domě sami, ale ona má pocit, že vidí a slyší věci, které naznačují, že kolem někdo slídí a čeká na příležitost. Napětí stále stoupá a s ním i pocit, že se z nich stala lovná zvěř. Clare dochází k závěru, že její nehoda nebyla náhodná. Venku za dveřmi na ni něco číhá, něco čeká, až opustí bezpečí kamenných zdí… něco strašného, nelidského a krutého....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475053/big_hlasy-v-bouri-Tls-475053.png 3.571

Černá zima 1.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

Voices in the Snow, 2020

Kniha Hlasy v bouři

Nixa
předevčírem

Nemohla jsem se od knihy ani odtrhnout! Kniha byla neuvěřitelně čtivá a ani v půlce si nejste jistí co a jestli vůbec něco Clare a jejího společníka ohrožuje. Jsem opravdu zvědavá na další díl, protože tohle bylo skvělé a skončilo to hodně napínavě.

petra2284

Začátek knizky super, za cetla jsem se, ale jak přišli ti zombici, tak toto fakt už ne.....
Od autorky to byla druhá kniha co jsem cetla a jestli má všechny knihy do kterých strká zombie, duchy, kteří mluví, atd. Tak to asi byla poslední kniha co jsem od ní cetla.....

Arwen777

Ani nevím, co napsat. Duch domu Ashburnů se mi líbil, Tajemství sídla Craven Manor už méně. Ale asi by se autorka měla držet duchů, tohle bylo velice slabé. A ještě jako počátek série?
Myšlenka nepůvodní, připomíná to populární sérii americké produkce. Jsem poměrně bojácný člověk, ale jako horor to na mě nepůsobilo. Málo napětí, podivné dějiště na to, že to má být ze současného světa, slabé dialogy. Rozmary počasí a překonávání sněhových a ledových překážek špatně představitelné a uvěřitelné. Snad jen ta romantika, nemělo by to být nakonec zařazeno do romantických knih?
Nečekala jsem moc a dostala ještě méně, v sérii pokračovat určitě nebudu.

Lenda777

No... Horor to moc nebyl, ale pokračování o Clare a Dorranovi bych si přečetla s chutí.

louluk

Za mě moc sympatická kniha se skvělou atmosférou. Navíc vedle hororu nabízí i prvky postapa a na své si přijdou i romantici. Rozhodně se jedná o napínavou záležitost, vhodnou do nadcházejících podzimních i zimních večerů.

postrach

Po dlouhé době kniha od Darcy,která se mi líbí.Začátek pomalý.Starý tajemný dům v lese,tajemství,duchařina....Těším se na další knihu ze série.

Šárka88

Musím říct, že to byla oddechová pohádka pro dospělé, i přesto se mi dej moc líbil a doporučuji.

Turante

Darcy prostě umí. Příběh je sice zvláštní kombinace strašidelného domu, romantiky a postapa, ale je to tak skvěle a napínavě vyprávěné, že vás to nepustí. Doufám, že brzy vyjde pokračování a jsem zvědavá, zda bude pokračovat z pohledu Clare nebo jiné postavy?