Duch domu Ashburnů přehled

Duch domu Ashburnů
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399362/bmid_duch-domu-ashburnu-axc-399362.jpg 4 2394 2394

Strašidelné domy série

1. díl >

O tomto domě se šířily podivné zvěsti bezmála sto let. Jeho majitelka, Edith, odmítala nechat kohokoli vstoupit dovnitř a nedaleké městečko navštěvovala jen málokdy. Po její smrti zdědila dům její jediná příbuzná, Adrienne. Vše co má, je jeden kufr, dvacet dolarů a milovaný kocour. Dům je pro ni příležitost, jak začít nový život, kterou si nemůže dovolit odmítnout. Ačkoli na duchy nevěří, při zkoumání svého nového domova naráží na věci, které v ní vyvolávají neklid. Do tapet na zdech jsou vyryty podivné nápisy, v lese nedaleko domu je ukryt starý hrob a tajuplné portréty v chodbě v prvním patře jakoby sledovaly každý její pohyb. Jak odhaluje další a další tajemství domu, začíná věřit, že pověsti, které se o něm vyprávějí, mají možná pravdivější jádro, než předpokládala. Budova má chmurnou a děsivou minulost. Adrienne postupně zjišťuje, že o její život usiluje něco hluboce nepřirozeného a děsivě odporného.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Fobos

The Haunting of Ashburn House , 2016

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Duch domu Ashburnů. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
včera 5 z 5

Darcy Coates - Duch domu Ashburnů

Počet strán: 251
Vydavateľstvo: #edicefobos
Žáner: #horor

No na to ako sa mi kniha zo začiatku nepáčila tak od druhej polky to bola teda riadna ducharina a keby len ducharina.

Adrienne zdedí dom v tu správnu chvilku. Po nasťahovaní počuje zvláštne zvuky - pripisuje ich zvedavcom.

Neskôr však začne zisťovať históriu svojej rodiny z ktorej mrazí. Neskôr keď nestihbe prist domov za svetla a narazi na mŕtvu, ktorá ju začne prenasledovať, zistí čo znamenaju popisy na stenách a nabytku, ktorým nerozumela.

Behom tej polky knihy som dostala infarkt asi 4x , čítať to po tme tak nezaspím už nikdy viac a s tej úžasnej mrtvej postavy ma bude striasť ešte dlho.

Ďakujem za štafetu Mirka Kolářová

Štafeta č. 186
Kniha č. 157/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznastafeta #skbookstagram #milujemeknihy2 #darcycoates #duchdomuashburnu

Obsah:

#duch #strašidelnýdom #tajomstvo #bojoprežitie #dom #duchovia #strašidelnépríbehy #hroby

p.stranska
14.06.2024 4 z 5

Audiokniha. Pohádka s prvky hororu. Je to naivní, jemně úsměvné dílko, kterému ale určitě nechybí dávka lehkého napětí, takže fandíte dobrému člověku a příšeře přejete, aby prohrála. Já se bavila, navíc je kniha dobře načtená a příjemně se poslouchá.

klaraj093
12.06.2024 3 z 5

Vzhledem k tomu že už jsem asi vycvičená od Stephena Kinga, tak mě kniha přišla poměrně slabší na bubáky. Nicméně jako taková fresh duchařina velmi dobré.
Taková fajn oddechovka na pár hodin.

všechny komentáře

Související novinky (5)

Pravidla hry, Léčebna a další knižní novinky (15. týden)

07.04.2024

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Duch domu Ashburnů v seznamech

v Přečtených3 187x