Tajemství sídla Craven Manor

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když ale dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Dveře do starobylého sídla jsou dokořán a hala je plná pavučin a suchého listí. Je zjevné, že tam už dlouhá léta nikdo nebydlí. Za dveřmi však na něj čeká obálka. Jsou v ní peníze a příslib, že dostane další. Daniel je zoufalý. Navzdory svým pochybám se nastěhuje do správcova domku za rodinnou kryptou. Podivné události a úkazy, ke kterým v sídle dochází, je rozhodnutý nebrat na vědomí. Když se ale s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství… a že je v sázce jeho život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413458/big_tajemstvi-sidla-craven-manor-PGp-413458.jpg 3.81038

Strašidelné domy 2.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

Craven Manor, 2017

Kniha Tajemství sídla Craven Manor

Olous1
včera

Přiznám se, že mě překvapilo malé hodnocení knihy. Já jsem si to opět užila, opět mráz po zádech. Perfektní počteníčko, já tuto sérii mám ráda a začíná se mi čím dál víc líbit duchovno. Za mě 100%.

ZuzanaZ83

Další z řady soft duchařských hororů. Tentokrát je hlavní postavou osamělý nezaměstnaný Daniel, který dostane podivnou pracovní nabídku a neví, čemu věřit.
Příběh plyne rychle a bez zbytečných zatáček. Samotné postavy a jejich charaktery a příběhy nejdou nijak do hloubky, ale to se u knih této autorky tak nějak ani nečeká.
Příjemné oddechové čtení.

PetiJelinkova

Super napínavý příběh. Pěkně se to četlo.

hungryreader00

Dějově lepší než předchozí díl, konec mě překvapil. Nebyl tak sladký jak předchozí, což byl bonus. Opět ale super čtivá knížka.

Olcab264

Přečteno jedním dechem,super oddechovka

Elisebbah

Oproti prvni knize ze serie tato nebyla tolik ctiva, pribeh byl pomerne predvidatelny a chvilemi az nudny. Napinavych chvil bylo pramalo a ja se tesila, az pribeh skonci, abych mohla sahnout po jine knize.

Nicmene davam velke plus za skvele vykreslovani prostor.

Satyrka

Tajemství sídla Craven Manor mě pohltilo tak, že jsem nemohla přestat číst. Pořád se něco dělo, v knize nebyla ani jedna nudná pasáž. Hodně lidí si stěžuje, že kniha není moc strašidelná, ale já jsem hrozný strašpytel, takže mi stačí knihy jako je tato nebo Duch domu Ashburnů, aspoň to není jen "bububu", ale má to příběh. Duch domu Ashburnů byl za mě určitě strašidelnější, Tajemství sídla Craven Manor šlo trochu víc do fantasy, ale to mi vůbec nevadilo.
Je hodně vidět, že autorka miluje kočky, což s ní mám společné, takže za to dávám další plusový bod.
MINI SPOILER:
Četla jsem zatím první dva díly této série, co zatím můžu říct je to, že se mi líbí, že duchové nejsou ukazováni jako špatní, naopak.
Brana jsem nepodezřívala, i přesto, co se o něm Daniel dozvěděl od Kylea a paní Kirshnerové, byl mi sympatický.

Shrnuto podtrženo - já jsem zvědavá na další díly a určitě si je hodlám pořídit!

HanulkaK.

Přečteno za dva dny, výborná oddychovka.