Přízraky domu Carrowů

Remy pracuje jako průvodkyně v Carrow, nejstrašidelnějším domě ve státě. Po jedné z prohlídek jí jeden z účastníků sdělí, že by rád v domě spolu s dalšími nadšenci zorganizoval dvoutýdenní pobyt. Remy souhlasí a doufá, že během něj spatří některé z nadpřirozených jevů, které místo proslavily. Sejde se osmičlenná skupina a zpočátku se zdá, že se naplní jejich očekávání, se kterými do Carrow přijeli. Potom ale začne bouřka, odřízne je od okolního světa a začnou se dít podivné věci. Dveře se samy otvírají. Seance se začnou zvrtávat. Tapetou prosakuje červená tekutina. Náměsíčné médium se v noci potuluje chodbami… Když jeden z hostů za podivných okolností zemře, Remy je donucena uvažovat o možnosti, že duch původního majitele domu, zvrácený sériový vrah, stále bloudí jeho chodbami. Jenže už je příliš pozdě na to snažit se utéct....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428821/big_prizraky-v-dome-carrowu-Dsu-428821.jpg 4.3690

Strašidelné domy 4.

Literatura světová, Horory, Romány

Vydáno: , Fobos

The Carrow Haunt, 2018

Kniha Přízraky domu Carrowů

Johny_H.

Dle mého názoru ač tato kniha je velmi dobrá tak si nejsem jist co dělá v této sérii. Jo strašidelný dům tam je, ale styl psaní a počet postav je tak nějak jiný od předešlých dílů. U předešlých dílů hlavní postava byla 1 nebo 2 a pátraly po historii domu ve kterém se z nějakého důvodu ocitly to tady nečekejte historii se dozvíte ze začátku a dají vám 8 hlavních postav což ze začátku je trochu zmatek.

Enrikea

Chystám se číst...

nemer

Podle mého názoru má série, minimálně tato kniha, výrazně sestupnou tendenci. Hodně řečí o ničem, mrazivá atmosféra také nikde. Čtení jsem považovala za nudné a únavné, byť snadné a rychlé (a není to kompliment). Jediné, o čem mne autorka přesvědčila, je její "orální fixace" (a také že stále nedisponuje dostatečnou šíří jazykových prostředků - to je samé olizování rtů, semknuté rty a zakousnuté jazyky, kam se jen podíváš... Postavy komunikují hlavně prostřednictvím rtů. Kdyby byl děj poutavější, přešla bych to, ovšem mé zaměření na stylistické aspekty textu svědčí o mnohém. Vzhledem k témuž nešvaru už i v předešlém titulu to začíná být trochu moc, čekala bych, že se autorka už vypsala. Bohužel text se podobá slohovému cvičení žáka základní školy) Na druhé straně u Darcy Coates krásně vidíme sílu marketingu, z brakového textu kategorie D- se stala (údajně) královna hororu (ze stylistického hlediska určitě :)

lenka7348

Za mě zatím jednoznačně nejlepší kniha série "Strašidelné domy". Chvílemi to konečně bylo strašidelné, napínavé, nepředvídatelné, postavy sympatické (samozřejmě až na některé duchy :-)).
Jsem velmi mile překvapena, jen ten konec mi to trošku zkazil. Nevím proč, asi jsem očekávala něco jiného. Nicméně to je malá vada na kráse a můj osobní pohled na věc.
Tentokrát mě to fakt bavilo, takže mohu s čistým svědomím doporučit ke čtení. :-)

RadekN63

Kniha se četla skvěle, autorka opět nezklamala, alespoň mě ne. Dostal jsem pořádnou dávku napětí z temného prostředí domu, který navodil mnohorát i mrazení v zádech v jednotlivých kapitolách. Knihu nešlo odložit, četla se jedním dechem. - Knihu doporučuji

Alex.rrr

Další super díl ze série. Chvílemi na mě trochu moc, chvílemi pomalý rozjezd, ale vše se vyvážilo a převažuje ta pozitivní stránka. Happy ending se konal až moc, ale celkově to dodalo takovou hezkou tečku z knihy. za mě supr a těším se na další. Postava Remy se mi hodně líbila a neměla jsem problém se s ní sžít.

Kee

Dosud nejlepší příběh z celé série strašidelných domů, který jsem přečetla, a to především díky zajímavému námětu, pečlivě vystavěnému původu celého strašení i sympatickým postavám. Návštěvu sídla Carrowů jsem si užila jako jednohubku k propršenému dni.

Jediné, co bych vytkla, je téměř dokonalá absence jakýchkoliv zásad, které by médium (postava Marjorie) mělo znát... zvlášť když má se světem mezi světy tak bohaté zkušenosti. :)

mysak518

Kniha mě na začátku vůbec nebavila nezajímaví děj ale od půlky už jsem se nemohl odpoutat nakonec mě kniha pohltila autorka opět nezklamala