Kaštánek

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.31070
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Kniha Zlín

Kastanjemanden, 2018

Kniha Kaštánek

hzd
předevčírem

Knížka byla na můj vkus dost drsná. Chvílemi jsem se musela ke čtení dost nutit. Konec byl ale opravdu hodně napínavý.

Laughtubbe

Nejlepší thriller na podzim !

Drahuš

Skvělá, napínavá detektivka, která se skvěle čte.

kiraa

Nejsem žádnej požírač severských detektivek. Ale ... Na Kaštánka jsem narazila náhodou v ochutnávce na audio knihách. Už po pár minutách jsem věděla, že musím být u toho až se nad tím psychopatem, který ty ženský porcuje jako maso na gril, definitivně zavře zem. Kdo ke každý mrtvolce položí figurku kaštánka, na kterým je otisk prstu holčičky Kristy, která byla před několika měsíci unesena a za jejíž vraždu sedí v detenčním ústavu taky jeden fajnovej magor? Závěr, kdo je kdo a proč to všechno, je neskutečně vyšponovanej. Brutálně dobrá krimi!!!

studentice

Knihu jsem během čtení několikrát odložila, protože jsem se nemohla začít. Konec měl ale spád. Některé pasáže byly pro mě velmi drsné

Bára91

Bomba ❤️????

Páájinka

Kniha se mi moc líbila. Hess byl super. Doufám, že něco autor ještě napíše. Luxusní zápletka. Vše do sebe perfektně zapadlo.

99jana99

Rozjezd byl takový pomalejší, ale ke konci se kniha nedala odložit. Za mě plný počet hvězd.

Syndrom E
Syndrom E