Kaštánek

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/406585/kastanek-6m4-406585.jpg 4.637
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Kniha Zlín

Kastanjemanden

Kniha Kaštánek

pswat
předevčírem

Debut danskeho autora, ktery napsal scenar ke skvelemu serialu Zlocin a jeho prvni kniha Kastanek je naprosta bomba. V pribehu se stale neco deje a kazdou chvili sokuje a ten zaver je neco neskutecneho a neubranite se velkym emocim. Rad bych prozradil neco vice, ale to bych uz spoileroval. Pevne doufam v dalsi tituly od tohoto autora a i na zfilmovani teto knihy v jakekoliv podobe (film, serial)

bartule
předevčírem

Tak tohle byla opravdu super knížka. Po dlouhé době sympatičtí vyšetřovatelé (žádní namachrovaní, sprostí alkoholici) Děj napínavý,svižný. Vraždy stylu Chrise Cartera a to se mi líbí a doufám,že se rozjíždí slibná série, protože ten konec tomu rozhodně nasvědčuje. Prostě super :-)

JitkaHambi

Skvělé!Úžasné!Bomba!Napínavé od první strany a když už myslíte, že víte, tak neeee, nevíte :-) Do posledních pár stránek jsem opravdu netušila jak to celé je.Skvělá kniha a doufam, že autor brzy napíše další knihu :-)DOPORUČUJI všem milovníkům krimi.

Ajuszka

Já mám z téhle knihy smíšené pocity.. Rozhodně to nebylo to,co jsem dle reklamní kampaně očekávala.Chvíli jsem si myslela,že to bude něco na způsob Ahnhema,ale to bych ho urazila.Příběh nebyl špatný,jen mi přišel moc natažený.Ale!!Co mě dostalo,byl vrah,to jsem opravdu zírala.A u konce jsem uronila i slzu. Takže tak 50/50

Dela111

Kaštánek je nápaditý thriller s hodně zamotanou zápletkou. Zjistit proč se na místech činu objevují figurky z kaštanů a odhalit dávné tajemství může jen někdo komu to pálí. Dvojice vyšetřovatelů tento předpoklad splňuje, ačkoli se k sobě zdánlivě nehodí a vzájemně o sebe nestojí. Mně se ti dva líbili.
Tento thriller je skutečně propracovaný, nechybí napětí, zařadila bych ho mezi ty velmi zdařilé, přestože balancuje na hraně překombinovanosti. Za mě je to 90 %.

JanaDor

Po dlouhé době ve mně kniha vyvolala stísněné pocity tak, že mi jemně nebylo dobře od žaludku. Jsem prostě cíťa. Na konci jsem z toho měla úplné nervy, ale oceňuju, jak výborně autor knihu napsal. V žádném případě jsem vraha netipla správně. Ten by mě ani nenapadl. Celkově to bylo geniálně promyšlené. K tomu autor uměl popsat atmosféru v knize, že jsem to prožívala se vším všudy. To se mi moc líbilo. Kniha, která dokáže vyvolat emoce, to je něco.

KatherineBook

Přečetla jsem ji na základě tolika nadšených recenzí. No a musím uznat, že byla naprosto skvělá! Děj odsýpal opravdu hodně svižným tempem, tak rychle, že jsem se nestačila divit. Kniha byla plná nečekaných zvratů, překvapení a dost nechutných scén. Doufám, že autor bude psát dál a dál :). Opravdu skvělé čtení.

denisa4368

Je to bomba. Sice jsem si hned říkala, jak to bude s tím vrahem, že to není jen tak. Jsem jednoznačně nadšená.