Na smrt přehled

Na smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426217/bmid_na-smrt-9ee-426217.jpg 5 969 969

Na smrť série

Ze slovenských originálů Na smrť a Na smrť II – Bez milosti. Mrazivý thriller o přátelství a lásce, které se změnily ve smrtelnou nenávist. Dva nerozluční přátelé vyrůstají koncem dvacátých let minulého století v malém slovenském městě. Po tragické události jsou nuceni utéct do zahraničí a opustit děvče, o které soupeří. Jeden emigruje do New Yorku. Stane se pěšákem obávaného židovského gangu, zažije krvavou válku nejmocnějších mafiánských rodin a stoupá v hierarchii podsvětí. Druhý se ocitne v Mnichově, kde ho zverbují do nacistické tajné služby. Zúčastní se mnoha vražedných akcí a postupně se mění v bestiálního důstojníka SS. Po vypuknutí války se oba opět setkávají. Vydrží jejich přátelství těžkou zkoušku – nebo se z nich stanou nepřátelé na život a na smrt? Epická sága z tragické doby se strhujícím dějem, která vás nenechá vydechnout.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na smrt. Přihlašte se a napište ho.

Líba.z.hor
předevčírem 5 z 5

Po dočtení..... nemám slov.
Výborná kniha, která ve vás zanechá otisk.

Bublinka
29.05.2024 5 z 5

Četla jsem spoustu knih z období Holocaustu a druhé světové války, ale tato kniha předčila všechny. Neuvěřitelná kniha, napsaná dechberoucím slohem a je úplně jedno, že má téměř 700 stran. Hodně dlouho bude ve doznívat a moc by měl zajímalo, jestli to byl vymyšlený příběh, nebo jestli se tam něco zakládalo na pravdě. Spousta jmen a faktů v knize byla dle pravdy.

Baruska.ska
28.04.2024 5 z 5

Nadherna, silna kniha. Jedna z nejlepsich.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Citáty z knihy (1)

Mrtví nestáli o pomstu, ta je dobrá jen kvůli smíření se se sebou samým. (Na smrt)

Kniha Na smrt v seznamech

v Přečtených1 232x