Překrásná kniha. Musím autorku moc a moc pochválit. Zajímavý příběh, různorodé povahy hlavních hrdinů, krásné prostředí, kde se děj odehrává. Lidskost a živočišnost. Paráda. Doporučuji přečíst a děj si tak prožít s hlavními hrdiny knihy.
Super příběh. Super zápletka! Krásně a čtivě napsáno. Napínavé. Nemohla jsem se odtrhnout! Doporučuji. Těším se na další knihu od Chrise Cartera a příběh Roberta Huntera.
Kniha se mi líbila. Pro svou otevřenost, empatii a pravdivost. Kdysi jsem četla “My, děti ze stanice ZOO”, což byla pecka. Tato kniha je mnohem zajímavější. Přečetla jsem ji jedním dechem.
Na mne kniha zpočátku působila depresivně, že jsem myslela, že knihu odložím a přestanu ji číst. ..ale zajímalo mne, jak vše dopadne s hlavními hrdiny knihy. Napsáno skvěle, čtivě a lidsky tak, jak to paní spisovatelka Alena Mornštajnová umí!!! Skvělé čtení!! Doporučuji vřele!!!