Zuzulinka Zuzulinka komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Prostě jedním slovem PECKA!!???????????? Nádherná kniha!! Doporučuji všem.

14.03.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásná a čtivá kniha. Jako všechny od této autorky. Vřele doporučuji.

19.09.2021 5 z 5

Dvojitá ozvěna Dvojitá ozvěna Hynek Čapka

Krásný příběh. Četlo se jedním dechem. Líbil se mi konec knihy.

23.10.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Přenádherná a hlavně “silná” kniha. Osudy několika generací. Smutné a nelehké žití a přesto nic nebylo dopředu vzdáno!! Doporučuji. Nádherná práce!!

07.03.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná, čtivě psaná a zároveň plná smutku a bolesti. Přesto se mi kniha moc a moc líbila!! Jedná se o silný příběh. Knihu vřele doporučuji!

20.05.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Nádherný příběh. Krásně napsáno. Doporučuji jako všechny knihy od paní A. Mornštajnové.

20.11.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Nádherná kniha. Paní spisovatelka u mne stoupá na žebříčku nejlepších českých autorek. Těším se na další knihy od ní. Vřele doporučuji. Fakt pecka.

23.08.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Překrásná kniha. Musím autorku moc a moc pochválit. Zajímavý příběh, různorodé povahy hlavních hrdinů, krásné prostředí, kde se děj odehrává. Lidskost a živočišnost. Paráda. Doporučuji přečíst a děj si tak prožít s hlavními hrdiny knihy.

20.08.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Super příběh. Super zápletka! Krásně a čtivě napsáno. Napínavé. Nemohla jsem se odtrhnout! Doporučuji. Těším se na další knihu od Chrise Cartera a příběh Roberta Huntera.

06.04.2022 5 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Mimořádná kniha.. vřele doporučuji přečíst! Zároveň jsem se dovzdělala a dozvěděla se mnoho zajímavých informací z té doby, kdy se děj knihy odehrává!

28.05.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi velice líbila! Doporučuji! Jednoznačně!

04.11.2021 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nádherná kniha. Četla jsem ji jedním dechem. Silný příběh, který mne zaujal! Vřele doporučuji přečíst!

26.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Na mne kniha zpočátku působila depresivně, že jsem myslela, že knihu odložím a přestanu ji číst. ..ale zajímalo mne, jak vše dopadne s hlavními hrdiny knihy. Napsáno skvěle, čtivě a lidsky tak, jak to paní spisovatelka Alena Mornštajnová umí!!! Skvělé čtení!! Doporučuji vřele!!!

22.04.2021 5 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Krásný a ještě krásněji napsaný příběh!! Četlo se to samo!!

25.08.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Fakt pecka!! Do poslední stránky nepředvídatelné! Kniha mne nadchla! Doporučuji přečíst!!

22.10.2022 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Krásná kniha a ještě krásnější příběh. Přečetla jsem jedním dechem! Vřele doporučuji.

19.06.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Paráda! Toto je první kniha ze série, kterou jsem četla, a jsem nadšená. Úplně mě to pobídlo, abych Švýcarsko jednou navštívila. Knihu jsem četla na jeden zátah a všem ji pouze doporučuji.

11.09.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Parádní a úsměvná kniha z reálného života! Tolik jsem se při čtení knihy dlouho nenasmála. Fakt bomba kniha!!

07.03.2021 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Pecka!!! Jako vždy super příběh!! Již nyní se těším na další knihu a nový příběh!!!Doporučuji přečíst!

05.11.2022 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Nádherná kniha! Dle mého názoru ta nejpovedenější od paní Mornštajnové!

01.06.2022 5 z 5