Dvojitá ozvěna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Romantický příběh mladého muže, hledajícího lásku, z atraktivního prostředí prudce se měnícího filmového průmyslu počátkem 90. let. Martin je inteligentní mladý muž, který se již brzy po škole dostává k zajímavému zaměstnání v rychle se rozvíjející firmě, které se v bouřlivých devadesátých letech daří úspěšně etablovat na nově vznikajícím trhu filmových distribucí. Jen na ženy má – zdá se – tak trochu smůlu. Hanka zvaná Hany, dívka jeho snů a rozhlasová moderátorka, se zřejmě nechce příliš vázat, dokonce odjíždí do USA, a ani u ostatních žen, s nimiž se snaží mít trvalejší vztah, nenachází štěstí, dost často z důvodů, které mu připadají nepochopitelné. Při svých cestách za nakupováním nových filmů na festivalech po celém světě se však s Hany opět setkává, a dokonce opakovaně. Jde jen o náhodu? Či snad osud? Nebo je všechno ještě úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399313/dvojita-ozvena-QB9-399313.jpg 4.613
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Formal group
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Dvojitá ozvěna

Přidat komentář
eliska4802
30. května

Kniha se mi líbila a bavila mě, dozvěděla jsem se zajívavé informace ze světa filmu a s hrdinou zažila krásný romantický příběh. Co chtít víc?

Adana322
28. května

Svižné čtení, příběh pohltí, je moc zajímavě pojatý, netradiční. Romantika pro realisty, bych si to dovolila nazvat - pohodové čtení, které ale zároveň zanechá dojem a na knihu nezapomenete hned po dočtení. Spousta nápaditých a promyšlených detailů a přesvědčivé emoce. Škoda, že to není delší, ale možná by to pak ztratilo tu kompaktnost a tah na bránu.

Sloany
27. dubna

Moc dobře napsaná kniha, poutavá a čtivá, se zajímavým dějem a neobvyklým prostředím. Přečetla jsem za jediný den, což se mně už dlouho nestalo...

Karsin
09. ledna

Autor píše trochu povídkovým stylem, což mi vyhovuje. Má to spád a přitom to není povrchní. Brzo jsem zjistila, že hrdina knihy uvažuje způsobem, kterým si my holky přejeme, aby uvažovali chlapi, ale paradoxně mu to moc úspěchu u žen nepřináší. Fandila jsem mu hned od začátku a věřila, že takovému správnému džentlmenovi to musí jednou vyjít a zadařit se. Musí sice překonávat všeliké problémy a zklamání, ale nevzdává se. Děj je pestrý a příběh nabírá různé nečekané zvraty, postavy mají zajímavá povolání a vedou zajímavé životy, ale hlavně působí opravdově a životně a dobře jsem se s nimi sžila. Až mi bylo líto, že už je konec. A ten byl ze všeho nejlepší.