vera4669 vera4669 komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Perfektní strašidelná kniha, místy hodně napínavá, četla se úplně sama

18.05.2019 4 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Perfekt. Na nový díl s Davidem jsem se moc těšila a nezklamal. Napínavá kniha s postupným odhalením a pro mě překvapením ke konci. Celá série je skvělá a na podzim se můžeme my fandové těšit na další

13.05.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Takhle kniha ve mě zanechala silné pocity. A ten konec. Opravdu se člověk zamyslí, že většinou řešíme spoustu kravin v běžném životě, přitom můžeme být rádi, že jsme nezažili tyhle hrůzy. Nádherná kniha, tohle by měla být povinná četba.

12.05.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Zdlouhavý děj, kniha nemastná, neslaná, asi jsem namlsaná lepšími autory jako Kepler, Carter, Weaver, Bryndza, takže tohle bylo pro mě doslova mučení.

08.05.2019 1 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Silný příběh, krutý, smutný, bohužel pravdivý. Tohle by opravdu měla být povinná četba

06.05.2019 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Tak jsem na konci (tedy než si v sobotu koupím Muže bez minulosti). Sérii jsem četla popořadě jako i jiné, za mě potom dávají knihy i větší smysl a musím říct, že ani po 7 knihách mě David nepřestává bavit. Sice některé akční scény jsou nadnesené a reálně by už byl dávno pod drnem, ale co. Vždy je mu odpuštěno, protože doufám, že se s ním ještě pár knih dočkáme. Neskutečně čtivé knihy, u kterých jsem byla vždycky napnutá jak kšandy a tak to má být. Opět plný počet hvězd

05.05.2019 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

David je prostě jako vždy nesmrtelný superhrdina, ale vůbec mi to nevadí. Knížku jsem ač neplánovaně za den přečetla, nedalo se odtrhnout.

05.05.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Jak už psal někdo níže - začátek trochu vleklý, ale potom starý dobrý Tim, napětí stoupalo a konec překvapil. Za ten slabý start musím hvězdu ubrat, ale těším se na další pokračování

04.05.2019 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Knihu jsem koupila poté, co se i do rukou dostala Hana. Nemýlila jsem se a byla úplně stejně skvělá, četla jsem jedním dechem, hodněkrát se zamyslela, zasmutnila, těším se na tiché roky

01.05.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Když už si myslíte, že je zápletka u konce tak se ukáže, že se šeredně pletete. Skvělá dávka napětí až do konce, nemůžu se dočkat další. Styl psaní mě úplně učaroval a David je prostě "nesmrtelný" hrdina

29.04.2019 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Za mě super kniha, přečteno jedním dechem, je to moje třetí kniha autora a líbí se mi styl psaní, některé popisy jsou jako živé a člověk je úplně napnutý jak se s tím vším "nesmrtelný" David vypořádá, těším se na další knihu

28.04.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Jak píše někdo níže - po knihách Keplera nebo Cartera se tahle hůř hodnotí, není to úplně terno, nicméně i tak se mi líbila a za mě byla lepší než sběratel trofejí.

27.04.2019 3 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Co napsat - strhující děj, napnutá jsem byla jako kšandy. Občas jsem musela knihu zavřít, udělat nádech a výdech a pokračovat jak jsem prožívala napětí, takže za mě kniha plní co má a autor se u mě dostává mezi top autory, a hurá na další díl

26.04.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Kniha je pro mě první od Tima a dostala jsem se k ní celkem nečekaně a o to víc jsem překvapená, jak to bylo super. Skvělá kniha, správná dávka napětí, přečteno za den a hned se vrhnu na další

21.04.2019 5 z 5

Osobně mě kniha úplně nenadchla..spíš takový deník co se dostal do světa. Rozhodně krásnější a lepší počtení nabízí Atticus a Rupi. Hlavně její nové Květy slunce

19.04.2019 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Za mě se autor krásně zlepšuje.. Do prvních dvou knih jsem se vyloženě nutila, ale je to čím dál lepší. Tato přečtena za 5 hodin a těším se na další pokračování s Erikou

18.04.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha se mi zatím líbila nejvíce, tuhle jsem opravdu nedala z ruky dokud jsem ji nedočetla.

18.04.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Předchozí díly mě tolik nenadchly, ale tento byl za mě super a zatím nejlepší

15.04.2019 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Nemohla jsem se začíst, a až do konce u mě bez většího napětí. Za mě bohužel kniha nezajímavá.

14.04.2019 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Třetí kniha a zatím z nich nejlepší, ale stále mi "něco" v knížkách chybí. Knihy se však dobře čtou a určitě sáhnu po další

13.04.2019 4 z 5