vera4669

Sleduje těSleduje těCharlie Gallagher

Další pro mě nová série a musím říct se mi líbila, ovšem konec mi přišel takový rychlý a klidně bych něco přidala .. ale jako prvotina slušných 4/5 a ráda se pustím do dalšího dílu

včera

AndílekAndílekLucinda Berry

Tohle bylo celkem celkem psycho a takového spratka doma nechcete :-D
Chris mě štval s tím omlouváním všeho a souhlasím s tím, že neměl být zaslepený a mohlo se spoustě věcí předejít.
Docela zajímavá kniha, určitě stojí za přečtení

předevčírem

Mizející dívkyMizející dívkyLisa Regan

Zkusila jsem tuhle novou sérii, ale hlavní hrdinka mi k srdci nějak nepřirostla.. Tuctový příběh, žádný wau efekt, průměrná kniha, která neurazí, ale rozhodně nenadchne

04. prosince

DárekDárekSebastian Fitzek

Teda.. Celou dobu si můžu strhnout mozkové závity, co z toho vzejde, ale stejně je nakonec vše jinak :D kniha mě hodně bavila od první stránky, konec mě překvapil, Fitzek prostě píše skvěle, jeho knihy jsou zárukou kvality :)

03. prosince

Výkupné pro králeVýkupné pro králeGraham Masterton

Musím říct, že první polovina knihy mě úplně nebavila a stále jsem si říkala, kam to vše povede ... ovšem potom se vše rozjelo a já už se nemohla odtrhnout, konec jsem tušila, jak dopadne Katie ..jen jsem nečekala, kdo za ní přijede :) Určitě se těším na pokračování

01. prosince

ChirurgChirurgTess Gerritsen

Četla jsem celou sérii kromě prvních dvou dílů, ke kterým se konečně dostávám zpětně, protože nejsou k sehnání a musím říct, že to zase byla jízda :-) Kniha není nijak obsáhlá, ale je v ní prostě vše..top autorka

29. listopadu

Tátovy holkyTátovy holkySarah Flint

Pro mě zatím nejhorší díl série, který mě vůbec nebavil.. Konec to trošku vylepšil, ale vyšetřování bylo takové nijaké, žádné napětí, hodně průměrná kniha

28. listopadu

Červená lucernaČervená lucernaGraham Masterton

Kniha se mi zatím líbila nejvíce, spisovatel píše lépe a lépe.. Některé scény byly teda nechutně popsané :D
Nechybělo napětí, zajímavý konec a já se těším na další díl

23. listopadu

Není únikuNení únikuCara Hunter

Musím dát plný počet.. Rychlost střídání postav a vyšetřování mě baví, za den přečteno, a kniha se velmi povedla.. Budu muset pořídit i další díl :)
A ten konec mě potěšil :)

21. listopadu

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Téhle sérii jsem se vyhýbala delší dobu, protože moje oblíbená byla série s Erikou... Nakonec jsem tomu dala šanci, Kate je sympatická a kniha se četla vážně dobře.
Ale bát se u knihy? :D to nee.. Trošku vlažnější kniha, nedostavil se žádný wau efekt nebo překvapení, přesto si ráda přečtu další díl

21. listopadu

Spolčení ničemůSpolčení ničemůM. Chattam (pseudonym)

Brutální, ujeté, nechutné... Autor si nebere žádné servítky, vražda střídá vraždu a slabší povahy nemusí detailní popisy nést dobře... Ale.. Vražda přeci nemá být krásná. Tady se prostě popisuje realita a je to pěkný hnus.. Fanoušci Cartera budou tleskat :) tempo bylo vražedné a ani chvilka oddechu, musím dát plný počet i když bych takovou brutalita nemusela číst každý den :D ale líbilo se mi téma, i závěr, další díl si určitě dám

19. listopadu

SmrtihlavSmrtihlavFranck Thilliez

Konečně jsme se dočkali vydání chybějícího dílu, kterým se vysvětlilo pár věcí,.. (vydavatelství, které není schopné vydat v pořadí za sebou bych vraždila).
Opět musím dát plný počet, ačkoliv z nových dílů je znát, že autor posouvá neustále hranice a píše lépe a lépe... A když už si myslím, že mě nemá čím překvapit, vždy se šeredně pletu :)
Skvělá kniha a nedočkavě budu čekat nový díl.. Top autor

17. listopadu

SirénySirényJoseph Knox

Tak tohle bylo opravdu ostré jako břitva ..nečekané překvápko, Aidan mě hodně bavil, krátké kapitoly udržují ve střehu, spousta zvratů a překvapení, skvělá kniha, skvělý závěr, nemám co vytknout

16. listopadu

Co když se utopímeCo když se utopímeSarah Sprinz

Chtěla jsem se rozepsat, ale naprosto souhlasím s Red-haired.. Není co více dodat

15. listopadu

Nové začátkyNové začátkyLilly Lucas

Kniha se četla dobře, takový obyčejný milý příběh... Ale něco tomu chybělo, každopádně za přečtení stojí, na odreagování v chladných podzimních večerech

13. listopadu

LhářkaLhářkaCate Holahan

Námět nezajímavý, vyprávění neupoutalo, žádné napětí, žádné překvapení, za mě podprůměr a ztráta času, rozhodně jsou lepší knihy ke čtení

09. listopadu

Neopouštěj měNeopouštěj měLaura Kneidl

Krásná kniha, začala jsem číst hned po přečtení první části a obě knihy za víkend přečteny.. Zakončení knihy bylo skvělé a já si čtení moc užila

07. listopadu

Nedotýkej se měNedotýkej se měLaura Kneidl

Skoro každý si v životě nese nějakou zátěž, se kterou je těžké se svěřit .. Sage se s tím pere a její příběh je smutný, bolavý, ale stále jde vpřed a snaží se s tím rvát..
Kniha se mi moc líbila, jsem ráda, že se mi do rukou dostala až nyní, když jsem si rovnou mohla přečíst pokračování

07. listopadu

Spící nymfaSpící nymfaIlaria Tuti

Teresa a Massimo mě moc baví, druhý díl byl snad ještě větší jízda než první.. I když je kniha hodně obsáhlá, tak tam není nic navíc, nechybí napětí, a konec jsem nečekala, pro mě rozhodně nová oblíbená série

05. listopadu

Muž z labyrintuMuž z labyrintuDonato Carrisi

Tak tohle byla pecka.. Zatím rozhodně nejlepší díl ze série.
Tempo je doslova vražedné, příběh se rozplétá a když už si myslíte, že je cílová páska za vámi tak přijde poslední bomba, že které spadne čelist.
Skvělá, čtivá série, tentokrát rozhodně plný počet, finish byl top

KurátorKurátorM.W. Craven

Poe a Tilly - to je prostě správná dvojka a ty jejich hlášky mě vždy pobaví..
Ale samozřejmě nechybí ani napětí, tentokrát jsem se vůbec nechytala a nevěděla kdo a proč až do konce, kdy mi teda spadla čelist... Smutná pravda, když zradí někdo od koho to nečekáte.
A jako vždy - nemůžu se dočkat dalšího dílu :D

Rychle domůRychle domůRoz Nay

Kniha se mi hodně líbila... Nic není jak se zdá. Od začátku člověk hádá, co se stalo a kdo je dobrý a kdo ten špatný :D
Postupně rozpletení příběhu, střídání postav, nebylo hluché místo, přečteno za pár hodin :))

Hlasy v bouřiHlasy v bouřiDarcy Coates

Kniha se četla dobře, první půlka byla lepší, pak přišel takový Úsvit mrtvých :D a stala se z toho vtipná pohádka pro dospělé.. Ale jo, špatné to nebylo, ale kdybych se už nedostala k dalšímu dílu, vadit mi to nebude

PodezřelýPodezřelýPaulina Świst

Super povedený třetí díl, od začátku napínavé, prolínání dějových linek mě vždy v knihách baví, takže za mě velká spokojenost

KomisařKomisařPaulina Świst

Před delší dobou jsem četla Prokurátora, který se mi hodně líbil, ale k dalšímu dílu jsem se dostala teprve nyní a musím říct, že se mi snad líbil ještě více, tempo bylo vražedné a kniha se četla úplně sama.. Nechyběly ani chvilky napětí, za mě super, určitě se pustím do dalšího dílu

Jeho balíkJeho balíkPenelope Bloom

Vtipné, tato dvojka mi sedla a i jsem se nasmála některým situacím :) kniha na jedno odpoledne a vypnutí hlavy

Jeho zákusekJeho zákusekPenelope Bloom

Opět oddechovka, ale tahle dvojka mě ničím nezaujala.. Jediný vtipný moment byl z výtahu, jinak to bylo samé skuhrání a trapné dilema, které mělo normální řešení.. Tohle se nepovedlo

Její třešničkyJejí třešničkyPenelope Bloom

Od knihy jsem dostala co jsem chtěla. Oddechovka na jedno odpoledne, zasmála jsem se, dobře se četla, lepší průměr

Bílá tmaBílá tmaDanielle Girard

Slibný start nové série.. Nechybělo napětí, zajímavý příběh, krátké kapitoly, střídání postav, kniha se čte dobře a nutí číst dál a dál.. Konec trošku překombinovaný, ale jako celek super, určitě si další díl ujít nenechám

Poslední tahPoslední tahMary Burton

Tak tohle byla super jízda, napínavé od začátku do konce, příběh se mi líbil, hlavní postavy také, jsem nadšená a doufám, že dílů bude více :) přečteno doslova za pár hodin
Přidávám do oblíbených