vera4669 vera4669 komentáře u knih

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Tahle série zraje jako víno.. Zatím nejlepší díl, nechybělo napětí a musím říct, že mě vůbec nenapadlo kdo je pachatel, takže pro mě i s překvapením na závěr :)

24.05.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Zatím nejlepší díl.. Kett mi přirostl k srdci, blázen, maniak, šílené děcka po boku k tomu, ale co už.. Prostě je to sympaťák a basta.
CBURK mě rozsekalo :D samozřejmě všude letí hlavou napřed a nechá se skoro zabít, ale pohoda. Tento díl byl takové rozuzlení těch předchozích a já nemohla přestat číst a těším se na další pokračování :)

18.05.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Celkem předvídatelné, ale velmi čtivě a asi zatím se mi díl líbil nejvíce z celé série :)
Bryndza píše stylem, který nutí číst dál a dál až je konec :D sice je za mě top série s Erikou, ale začínám přicházet více na chuť i Kate s Tristanem, určitě stojí za přečtení

18.05.2023 5 z 5

Studentka Studentka Tess Gerritsen

Autorka je sázka na jistotu, že se nebudete nudit a ne jinak je tomu i u této knihy i když musím říct, že jsem věděla kdo hodně brzo :) ale kniha se mi líbila a za přečtení určitě stojí.. Všichni děláme chyby, ale někdy jedna chyba rozjede řetězec rozhodnutí, která nejdou vrátit..

11.05.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Autorka je u mě jako na houpačce, někdy hrůza a někdy super, tak tentokrát to bylo dobré počtení, napětí nechybělo a celkově mě to chytlo od prvních stran, takže milovníci Marsons přijdou na své :)

10.05.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Raker je moje srdcovka prostě a bylo to dlouhé čekání, ale tahle jízda opět stala za to :) Kniha od začátku do konce napínavá, musela jsem si jako vždy naplánovat jeden den jen na čtení, protože taková kniha se prostě neodkládá :))
Snad nebudeme na další čekat moc dlouho, protože ten konec? :)

07.05.2023 5 z 5

Druhá žena Druhá žena Michael Robotham

Joe a Ruiz jsou moje srdcovky prostě, na jejich knihy se neskutečně těším a opět nejsem zklamaná, od začátku to byla jízda jak jsme zvyklý :) musela jsem prostě přečíst v jeden den, až mi bylo líto, že zase bude dlouhé čekání, asi si dám celou sérii od začátku, takový malý maraton :))

06.05.2023 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Druhý díl se mi líbil o dost více než první.. Začínám přicházet tomuto týmu na chuť a jsem zvědavá na další knihu.
Byly tam napínavé chvilky, kniha zajímavá, čtivá, určitě mohu doporučit

06.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Pro mě nejhorší dílo autorky. Asi jsem už zvyklá číst ledacos, takže to ve mě nijak závratné pocity nevyvolává. Ano je to smutné, ale na světě se děje spousta zlých věcí.. Zde se mi bohužel nelíbil styl psaní, jedná velká deprese a nelíbil se mi ani konec, takže slabší hodnocení a ani bych nedoporučila dál. Škoda, čekala jsem více.

22.04.2023 2 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Po knihách Minulosti neuteče, Spinkej sladce a Věř mi jsem se konečně dostala k začátku série a musím říct, že se mi hodně věcí vyjasnilo... A kdybych četla první Box 21, tak by mě kniha Věř mi asi tolik nerozsekala pro mě šokujícím odhalením, které je již v tomto díle :) rozhodně jde o slabší díl, než jsem zvyklá z novějších knih, ale vůbec mi to nevadilo, kniha byla čtivá a téma náročné, já jsem spokojená a jdu dohnat resty s dalšími díly :)

21.04.2023 4 z 5

Zrádná paměť Zrádná paměť Lisa Gray

Tak druhý díl mnohem lepší než první, a musela jsem číst a číst zvědavostí :) troška napětí, já jsem spokojená a autorku si dám do oblíbených :)

14.04.2023 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Další nová série se mi dostala do rukou a vůbec to nebylo špatné, kniha je čtivá, ale za mě bohužel nebyla moc zajímavá, téma nijaké a o napětí nemůže být řeč, přesto určitě zkusím druhý díl :) lepší průměr

14.04.2023 3 z 5

Černá díra Černá díra Yrsa Sigurðardóttir

Tento díl byl určitě lepší než první, kniha mě bavila, místy napínavá, jen mi stále nějak vadí Huldar,.. Asi proto, že nemám ráda chlapa co je jak bábovka :D a on tak trochu ukňouraný je, i když si za vše může sám :) ale třeba změním názor v dalších dílech, uvidíme, kniha je takový lepší průměr

09.04.2023 4 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Náhodou jsem narazila na tuhle sérii a jsem velmi mile překvapená... Tohle mě vážně bavilo, mělo to pár much, ale na první díl jsem spokojená, kniha se čte dobře, nechybí napětí a já už sháním další díly :)

05.04.2023 4 z 5

Oheň na pláži Oheň na pláži Chris Ould

Tohle byl opravdu povedený závěr trilogie a nejlepší díl :) od začátku do konce v napětí, zvědavá, jak to dopadne, Faerske ostrovy mi budou chybět :)

01.04.2023 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Kniha se čte dobře, Jack je sympaťák, ale tahle kniha se mi nějak líbila méně než předchozí a od začátku jsem tak nějak věděla, takže i bez větších překvapení.. Tak nevím, asi jsou lepší série, ale ještě jednu šanci mu asi dám, až vyjde další díl :)

30.03.2023 3 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Váhala jsem mezi 5 a 4 hvězdy, ale výjimečně musím dát 4..série s Lacey je moje oblíbená, ale zde mi něco chybělo a bohužel ten rychlý neakční konec to zpečetil.. Přesto určitě stojí za přečtení, téma je velmi znepokojivé

27.03.2023 4 z 5

Věř mi Věř mi Anders Roslund

Tohle zase byla jízda... Málo která kniha u mě vyvolá takovou vlnu emocí pěkně postupně dávkovanou. Chvilkama bych snad i brečela, ale nebudu házet spoiler :)
Ten konec ovšem jsem čekala jiný, takhle budu vážně netrpělivě očekávat pokračování... (jestli bude)

27.03.2023 5 z 5

Lhář Lhář Mikel Santiago

Na knihu jsem narazila náhodou a z hodnocení jsem si říkala, zda vůbec číst, ale znovu se mi potvrzuje 100 lidí 100 chutí, protože Alex se mi líbil už od začátku i když jednal netradičně.. A celá kniha byla pecka, kdyby byl čas, tak ji za den dám jak nic :) čtivě, napínavě napsáno, takže si ráda od autora přečtu i něco dalšího :))

24.03.2023 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Musím souhlasit s annettka1098.. Začátek slibný, poté nadšení opadlo... Zdlouhavé, v některých částech doslova o ničem.. Konec trošku scifi, překombinované..Freyja ještě šla, ale Huldar mi lezl trošku na nervy.. Zkusím ještě druhý díl, ale nevím nevím tedy, slabý průměr

21.03.2023 3 z 5