vera4669 vera4669 komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha nebyla špatná, osobně mám ale radši knihy, kde je to napínavé až do konce, kde se ukáže kdo vraždil. Zde mi vadilo, že již v půlce bylo hotovo a pak už mě kniha úplně nenadchla. Tak uvidíme, co přinese další díl.

07.04.2019 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Budu se opakovat, ale tohle byla bomba. Napínavé od začátku do konce. Za mě Carter nej autor a ten konec byl famózní. Už aby byl další díl

06.04.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Zajímavá kniha, zajímavý nápad, pořád nevím co si myslet, kniha se četla dobře, jen konec mě neuspokojil. A jak psala slečna níže, kdo nemá děti asi mu chvilku potrvá, než si řekne, že by jednou chtěl

04.04.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Oddechová kniha, několik záchvatů smíchu, v některých pasážích smutek.. Přečteno za jeden den, za mě dobré počtení

31.03.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silná kniha plná emocí, které ve vás zůstanou ještě dlouho po přečtení..

29.03.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dlouho jsem odolávala této sérii s Erikou, až jsem nevydržela.. Kniha se četla dobře, místy napínavá, občas mi vadilo opakování hodností. Mám doma celou sérii, takže si určitě ráda přečtu všechny.

26.03.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Start vlažný, ale jinak slušná kniha, která určitě stojí za přečtení :)

26.03.2019 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knihu jsem koupila že zvědavosti, že má slušné hodnocení. Od začátku však ve mě budila spíše rozpaky. Neříkám, že nápad byl špatný, ale napětí nějak pokulhávalo.. Za mě hodně slabá kniha, kterou pošlu do světa, v knihovně by zabrala zbytečné místo.

24.03.2019 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha nádherná, film se tomuhle vyrovnat nemůže, moc doporučuji

22.03.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Budu se opakovat, ale nedá se nic dělat. Když už si říkám, že to lepší být nemůže tak ono zase může. Opět úžasný napínák, nedalo se odložit.

21.03.2019 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Nádherná kniha .. vyvolala ve mě spoustu emocí a proto plný počet v hodnocení, je o úroveň výš než prvotina mléko a med. Pro mě kniha, která má své místo v knihovně a ke které se moc ráda budu vracet ...

21.03.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět další famózní díl.. Přečteno za 5 hodin s pocitem, že prostě nebudu dělat nic, dokud nepřečtu. Carlos je zpět a naše stará dobrá dvojka zase válí, perfektní.

19.03.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Nechápu úplně jak kniha mohla nasbírat takové hodnocení … utahaný děj, nemohla jsem se začíst, spousta nelogických věcí, jsou teda lepší knihy,.. po dvou dnech už si člověk ani nepamatuje o čem vlastně četl a šup rychle poslat knihu do světa, zbytečně by v knihovně zabrala místo

14.03.2019 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Četla jsem postupně od prvního dílu ..mám pocit, že každým dílem jsem více a více napnutá na další pokračování, za mě TOP. Poslední dva díly byly brutálnější a zůstávají ve mě pocity i dlouho po přečten,í nemohu se dočkat dalšího ..

14.03.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavé, čtivé, čekala jsem trošku lepší, ale určitě za přečtení stojí

14.03.2019 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Každý díl lepší a lepší, prostě Carter nikdy nezklame

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Čtivé, dojemné, smutné ... úplně jsem jí propadla..některé pasáže mám v sobě do teď, ráda si koupím druhou knihu autorky

Zloba Zloba Chris Carter

Všechny knihy hltám jednu za druhou, ale tahle - to je ještě o stupínek výš, tím, že je jiná ..nemohla jsem odložit, skvělá kniha

12.03.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Za mě ne.. Nešlo se pořádně začíst, soustředit, děj o ničem a doslova se divím, že jsem knihu dočetla...dlouho jsem nebyla tak zklamaná nějakou knihou.

03.02.2019 odpad!