vera4669 vera4669 komentáře u knih

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Původně jsem chtěla dát plný počet, kniha mnohem lepší než první, napínavá až do zakončení, které mě celkem naštvalo.
*Trošku spoiler*
Už jen z názvu "Jsem zpět" bych čekala jiný konec s Jasperem a ne jen upoutávku na další díl. Takže za mě ten skvělý pocit z knihy úplně vyprchal a po třetím díle už nejspíš nesáhnu. Při mém štěstí by to byla zase jen upoutávka na čtvrtý.

30.06.2019 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

První kniha autorky a za mě opravdu palec nahoru. Zajímavý příběh, horké chvilky pro myšlence na urostlého kovboje, velmi příjemná oddechovka

22.06.2019 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Další pecka jízda s tímto autorem. Po dlouhé době jsem vůbec nečekala takový konec. Od začátku do konce skvělé propracovaná zápletka

17.06.2019 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

První kniha od autora a dobrá pecka, přečteno za pár hodin, nedalo se přestat, napínavé zvraty, zajímavá zápletka, rozhodně se kouknu i po dalších knihách

16.06.2019 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Tak tohle byla pořádně dobrá jízda, skvěle napsané a ten konec,..pro mě zatím jeho nej kniha

15.06.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Výborná kniha, zajímavá zápletka, nečekaný konec, autor mě baví víc a víc

11.06.2019 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Zajímavá kniha, druhá od autora a nezklamala. Coben umí psát, kniha se četla rychle, svižně, jen pocitově mi tam něco chybělo

09.06.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Četla jsem více knih s touto tématikou, ale tohle bylo hodně krátké, stručné shrnutí, nic nového jsem se nedozvěděla a za pár dní si asi nevzpomenu co v této knize bylo. Např. Mengeleho děvče doporučuji rozhodně více

08.06.2019 3 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Knížka mě mile překvapila, četla by se lépe, kdyby neměla tak titěrné písmenka, ale jinak zajímavá zápletka, i když jsem čekala akčnější závěr

08.06.2019 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tohle je pro mě neskutečná kniha. Xkrát mi ukápla slza, xkrát jsem v duchu křičela do prdele proč?
Nedá se to pochopit, jen se dá zamyslet jak se dneska máme dobře i když si pořád na něco stěžujeme.
Přečetla jsem jich hodně s touto tématikou a zatím mě odrovnala úplně nejvíc.

06.06.2019 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Super kniha, vtáhla mě do děje a nepustila. Bylo to první setkání s autorem a určitě ne poslední

03.06.2019 5 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Slibný rozjezd, pěkně pitomý konec, kniha zklamání

01.06.2019 2 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Na začátku jsem měla problém se začíst, ale pak to byla jízda až jsem nechápala co jsem vlastně dočetla. Stojí určitě za přečtení

31.05.2019 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Autorka mě bohužel absolutně nebaví, do knihy jsem se nutila a ve 3/4 knihy jsem ji musela dát pryč. Bohužel, to se mi jindy nestává.

26.05.2019 odpad!

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Z knížky jsem hodně na vážkách. Celkově se četla dobře, za jedno odpoledne, ale něco tomu chybělo. Pořád jsem čekala nějaké rozuzlení a konec byl více než divný. Slyšela jsem názory, že je paní Hanišová lepší než A. Mornštajnová, ale ta je pro mě teda mnohem vyšší level. Každopádně si zkusím přečíst ještě houbařku.

26.05.2019 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvěle napsaný thriller se sympatickou hlavní hrdinkou, přečetla jsem na jeden zátah, určitě doufám, že bude pokračování

25.05.2019 5 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Sympatická oddechovka, chvilkama jsem se pořádně zasmála, takže plný počet hvězd

24.05.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pro mě naopak jedna z nejlepších knih z prostředí koncentračních táborů. Na stejné úrovni mě dojala zatím jen Vypravěčka. Smutný dojemný příběh muže, který měl velké štěstí v neštěstí.

23.05.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Musím se bohužel přidat, kniha mě také úplně neoslovila, dr. Mengele spíš strejda jak píše Karol, čekala jsem úplně jiný popis, kniha se čte rychle, je smutná, ale asi rychle zapomenu na děj. Tatér z Osvětimi mě zaujal mnohem více
******Spoiler******
Osobně nejvíce se mi nelíbil konec, myslím, že toto téma nemá potřebu přikrášlovat a nikdo nečeká ani trochu happy end.. Proto dávat tam záchranu syna, když je pak hned uvedeno, že to tak nebylo mi přijde z cesty jen proto, aby to "lépe" vypadalo. Takže za ten konec jsem hodně hvězd ubrala.

23.05.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Rodinné vztahy.. Možná tím, že v určitých věcech jsem zažila co Bohdana tak jsem posmrkala pár kapesníků a kniha ve mě nechala silnou stopu. Nemohu srovnávat s Hanou jako někteří, protože každá je úplně jiná a pro mě jsou skvělé obě asi stejně, každá zanechala stopu po přečtení

21.05.2019 5 z 5