Nenech to být

S bezkonkurenčně porcí napětí a emocionálního vhledu prozkoumal Harlan Coben ve svém novém thrilleru, jak mohou velká tajemství a malé lži zničit vztahy nejen v jedné rodině, ale v celém městě. Detektiv Napoleon Nap Dumas se už patnáct let snaží nalézt odpověď na dvě otázky – kdo zabil jeho bratra-dvojče Lea a jeho přítelkyni Dianu a kam a proč zmizela jeho láska Maura. Teď se zdá, že natrefil na ty správné stopy. V souvislosti s vyšetřováním vraždy byly objeveny Mauřiny otisky prstů. S každým dalším krokem, který Nap učiní, se však vynořují nové otázky – o ženě, kterou miloval, o přátelích z dětství, o nichž si myslel, že je zná, o vojenské základně, poblíž které vyrůstal, a zejména o Leovi a Dianě, jejichž smrt byla temnější a zlověstnější, než si Nap vůbec dokázal představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380004/big_nenech-to-byt-7XZ-380004.jpg 4.2403
Literatura světová, Detektivky, krimi, Dobrodružné

Vydáno: , Knižní klub

Don't Let Go, 2017

Kniha Nenech to být

akdar72

Harlan Coben opět nezklamal.

Django

Příjemná kniha, která nemá hluchá, nicméně ani vyloženě silná zapamatovatelná místa. Hlavní hrdina se nám moc neotevře, až do konce o něm vlastně pořádně nic nevíme, což je škoda. Děj je napínavý, postupně se odhalující s uspokojivým koncem. Další knize autora dám jistě šanci.

Čmeláček

Fakt by mě zajímalo, jak to ten Coben dělá, že se ty jeho knihy tak dobře čtou? :)))

DenisaMue

Pracovat v textu s tajemstvím se vždycky vyplatí. Autor umí navíc velmi dobře pracovat i s napětím, dávkoval ho po částech tak, že jsem se ani chvíli nenudila. Knihu jsem přečetla za čtyři dny, označila bych ji za oddechovou, ale dobře napsanou.

Stradivari2009

Otravně ukecané, nudné. Cizinec mnohem lepší.

livana

Krasne čtení. Napínavé od začátku do konce. A nakonec nečekané rozuzlení.

Annkag

Trocha mě překvapil konec knihy ale autor píše zajímavě,poutavě a naláká vás na cestu horskou dráhou která nekončí ani po přečtení poslední stránky.

boxas

I když mě zpočátku v knize mírně frustrovaly určité politické motivy, tak potom se děj pěkně rozjel a ke konci mě autor dokázal udržovat v napětí, i přestože jsem už tušila, jak to s Leem a Dianou vlastně tehdy před 15 lety bylo.