vera4669 vera4669 komentáře u knih

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Kniha se mi chvilkama četla nějak hůř, některé pasáže jsem trochu přeskakovala, občas to bylo takové povídání o ničem, ale závěr se mi líbil i když jsem ho tušila od začátku, příjemná detektivka na odreagování

20.10.2019 4 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Začátek byl trošku vlažný, ale pak se kniha rozjela a až do konce to byla dobrá jízda, něco jsem cekala, něco ne, ale jinak je to starý dobrý Coben

19.10.2019 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Netuším, jak z téhle pohádky můžou někomu vstávat chloupky, nicméně se knížka četla dobře taková oddechovka, neurazí ani nenadchne

15.10.2019 3 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Opět jízda od samého začátku, s Davidem jsem cítila snad všechny pocity, naštěstí se s tím popral a záhadu rozlousknul, na začátku krásné věnování, já jsem byla nadmíru spokojená

14.10.2019 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Jedna z nejlepších knížek od autora, od začátku zajímavý dej i spád, ani vteřinu jsem se nenudila, za mě pecka

12.10.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka to byla zajímavá, pro mě moc postav na orientaci, ale i to jsem nějak přelouskala a nakonec to byla dobrá jízda a konec jsem čekala jen na půl, dobré počtení, přečteno v podstatě za jedno odpoledne

06.10.2019 4 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Kniha neurazí ani nenadchne. Spíše oddechové čtení, čekala jsem asi více

06.10.2019 3 z 5

Útěk z Treblinky Útěk z Treblinky Chil Rajchman

To, že je kniha krátká mi vůbec nevadilo, i tak se jedná o opravdu hrůzné svědectví a i když si po přečtení x knih na tohle téma myslím, že mě už nic nepřekvapí tak se zase stalo. Šílená doba, buďme rádi za to, jak se dnes máme

05.10.2019 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět povedený díl, chvilku možná moc natáhnuté, ale po tom zakončení to odpouštím, protože na konci to byla pecka.. Opět jsem chvilkama brečela smíchy, a jindy zase napětím hltala každou další stránku.

05.10.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Skvělé, skvělé, skvělé..
Když už si myslím, že mě nemůže Carter nechutnostma překvapit tak ouha, zase mě dostal.
Skvěle napsáno, přečteno za pár hodin, napětí, smutek, nic tomu nechybělo. Už aby byla další kniha.

29.09.2019 5 z 5

Od knížky jsem čekala více a styl psaní mi úplně neseděl.. Znova bych se do ní nepustila, ani jsem nenačerpala nějaké extra poznatky

29.09.2019 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Kdo má rád zvířátka, tomu se kniha určitě zaryje hluboko pod kůži. Sice jsem více kočičí, přesto mě kniha dostala a jsem ráda, že jsou stále lidé se srdcem na pravém místě

28.09.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Zatím pro mě nejslabší díl, ale přesto mě knížka moc bavila, místy jsem se smála, místy jsem čekala jak to všechno dopadne, určitě stojí za přečtení

23.09.2019 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Další bomba zhltnutá na posezení. Napínavá kniha s tématikou o které se nečte snadno. Konec, který jsem vůbec nečekala a to se často nestává, že by mi spadla brada. Proste pecka. A asi nebudu jediná, kdo už by se rád víc dozvěděl o životě Asada, takže jsem zvědavá co mě čeká v dalším díle

08.09.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tak tohle byla zase jízda, zatím nejlepší a jsem zvědavá na další případy oddělení Q, správná dávka napětí, gradující kapitoly, chvilky chechtání nad hláškami s Asadem, opravdu perfektní kniha

05.09.2019 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Druhá kniha a opravdu mě Carl baví i s Asadem, to je dvojka :-D těším se na další díl

31.08.2019 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knížka mě bavila, přečteno opravdu za chvilku, rozuzlení bylo překvapující

25.08.2019 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Mě se kniha líbila, prolínání minulost/přítomnost mi v knihách nevadí, ba naopak, tady to mělo smysl. Na začátku mi ale pravda trvalo se začíst.. Pak už jsem ale dočetla celkem rychle, příjemný psychothriller, který neurazí

24.08.2019 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Jake - tak trochu nesmrtelný superhrdina, ale vůbec mi to nevadilo, konec jsem nečekala, celou dobu jsem byla napnutá, další super kousek autora

19.08.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Tak mám nového oblíbeného autora a komisaře, tohle se mi hodně líbilo, správná dávka napětí, zajímavý odložený případ

17.08.2019 5 z 5