Nesmírný

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Oddělení Q znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následky a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla. Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádnému případu dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a později byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248253/carl-morck-nesmirny-xry-248253.jpg 4.21200

Případy oddělení Q 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Host

Den Grænseløse, 2014

Kniha Nesmírný

Raada
12. listopadu

Po předchozí knize tato měla větší spád, zajímavou zápletka. A i jako ostatní knihy této série se velmi dobře četla.

Katulinka69
03. listopadu

Tak po minulém díle, který mě opravdu nebavil opět super. Těším se na další

kob

Zajímavý příběh, přečetla jsem s velkou chutí.

eliska8413

Oproti ostatním knihám ze série tady skutečně věřím, že se to mohlo stát. Vyústění je opět afektované plné rádoby zvratů a slepých cest.
Děj Pirjo je nejvíc úsměvný a ráda bych se někdy podívala, jak na louce někdo na skútru pronásleduje s lopatou v ruce svojí oběť. Pokud to tedy nebyl skútr sněžný.

Merlinit

Zábavné, vtipné, neotřelé... Výborné!

petra5167

Opět skvělá kniha.

allebra

Četlo se opět dobře, i když tento příběh z Oddělení Q se mi zdál místy poněkud rozvleklý. Některé pasáže mi přišly nadbytečné, spíš mě pletly. Kdyby autor tentokrát ubral na počtu stránek a držel se více samotného příběhu, mohlo to být na plný počet. Tak snad příště. Víc se mi ale líbilo rozvíjení přátelského vztahu s Asadem.

kachnat

Příběh zajímavý, měla jsme ale problém vydržet u děje. Tentokrát to bylo slabší... Ale i tak se mi kniha jako celek líbila. Rozuzlení jsem nepředvídala, podezřívala jsem úplně někoho jiného....

Zimní oběť
Zimní oběť