Selfies

Sedmý případ oddělení Q. Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342751/big_selfies-Gto-342751.jpg 41057

Případy oddělení Q 7.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Host

Selfies, 2016

Kniha Selfies

Kami33
31.12.2021

Trošku jiné než předchozí díly. Ale bavilo mě to.

borupet
16.12.2021

Více dějových linek se zasloužilo o menší přehlednost příběhu, spousta postav, mrtvol, psychických "úletů". Vlastně skoro všechny hlavní postavy byly nějakým způsobem "ulítlé". Na konci se to všechno nějak spojilo a vysvětlilo. Konečně jsme se dozvěděli více o Rose, zbývá rozkrýt tajemství Asada. Jednotlivé díly série jsou značně nevyrovnané, připadá mi, že čím vyšší číslo, tím více zamotané.

ennlady
28.10.2021

Místy trošku zdlouhavé (proto dávám 1 hvězdičku dolů), ale vůbec ne nezajímavé. Propletenec různých osudů a povah, který není vůbec lehké rozmotat. Je hrozně zajímavé sledovat myšlenky a plány jednotlivých postav až k vyústění. Navíc Carl, Asad a Gordon řeší citlivý problém Rose, která se díky své minulosti opravdu "propadá do psychického pekla", jak je výše uvedeno. A jelikož oddělení případy Q je sázka na jistotu a Jussi Adler-Olsen je mistr slova, tak není co dodat.

kozisek1
27.09.2021

Tento díl pro mě zklamání. Toho pisatele jsem měla ráda. Děj moc zamotaný, příliš vražd, příliš linií. A příběh Rose hrůza...

SimonaP
25.09.2021

Číst se to sice dalo, ale nic moc.

tulip131
20.09.2021

Tohle byla jízda, rozhodně se dost věcí vysvětlilo, především s Rose, ale Asad je stále záhada. Mrtvoly se v tomto příběhu považovaly na každém rohu, několik dějových linek, které na samém konci dávaly čtenáři rozuzlení.

Veronika13
15.09.2021

Další skvělý příběh od Jussiho. Prolínaly se zde dějové linie, které jsou mi svým obsahem velmi blízké a náhled do duše Rose byl neskutečný. Jen si říkám, zda se holka s takovou minulostí a s tím, co prožívá právě teď, může vůbec někdy z toho dostat, i když bych jí to moc přála. Vypadá to, že v dalším díle se odkryje minulost Asada a pak už zbývá jen odhalit starý případ Carla a Hardyho. So, let's go!

Puntíkatýhrnek
13.09.2021

Každý den se asi nezdaří. Předchozí příběh se mi opravdu hodně líbil, ale tenhle jsem zkoušela dvakrát a když jsem ho nakonec upocená zvládla, nenadchl mě. Hrozně mě rozčilovala linie s Rose, nikdo nepochyboval už od jejího nástupu v druhém dílu, že je psychicky nemocná, jako taková by vůbec neměla pracovat u policie, ale budiž. Ale to věčné patlání se v jejím nitru úplně zabilo hlavní příběh. Za mne spíš nedoporučuji.