Oběť 2117

Na břehu Středozemního moře se najde tělo uprchlíka. Noviny o něm píšou jako o „Oběti 2117“ a jeho smrt vyvolá sled nečekaných událostí, které přivedou Asada na pokraj zhroucení. Musí čelit démonům z minulosti vyvolaným články španělského novináře a současně se spolu s Carlem dostává do neúprosného závodu s časem, aby zabránili nevyhnutelné katastrofě uprostřed Evropy. Tu připravuje irácký terorista Ghálib. Asada známe jako člověka se svérázným smyslem pro humor, který si dokáže poradit v každé situaci. Jeho temná minulost nám však prozatím zůstávala skryta. Jaký je jeho skutečný příběh?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422846/big_obet-2117-Ff6-422846.jpeg 4.1735

Případy oddělení Q 8.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Host

Offer 2117, 2019

Kniha Oběť 2117

OnusProbandi
15.12.2021

Asad, Asad a zase Asad! Můj favouritešek se konečně dočkal své autobiografie..............příkoří, terorismus, flashbacky, slzy, má to všechno ke spokojenosti všech zúčastněných postav včetně čtenáře?
Jsem slaboch, Olsenovi toho hodně prominu protože mě prostě jeho způsob psaní baví, kdyby to byl ovšem jiný pisálek tak to cupuju.
Apriori si zasloužilo říci, že kniha se zabývá otázkou uprchlíků, kterou podle mého názoru, nastínil realisticky bez zbytečných jemnocitných keců.

Ilirea25
08.12.2021

Myslela jsem si, že po knize Marco nemůže autor napsat nic horšího a už od prvních stran mi bylo jasné, že může.
Čeká kniha vlastně bylo jedno velké zklamání. Novinář vesměs jenom vyplňoval stránky, mladý klučina, který žil ve videohře s chtěl všem useknout hlavy byl nereálný, nevystopovatelný? Vždy mě bavila linka Asada, tentokrát je to 500 stránkové unudění k smrti.
Dočteno jenom kvůli tomu, že autora mám velmi ráda.
Tohle bylo velké šlápnutí vedle.

Mirek240
28.11.2021

Kniha mela dobre tempo, nicmene me presto uplne nebavila. Uz pri Selfies jsem si kladl otazku, kam serie smeruje a bohuzel ani tento dil me uplne na tuto otazku neodpovedel. Namet byl zajimavy a kdyby tato kniha byla zpracovana jako samostatny thriller, tak reknu super, ale jelikoz uz jsem s Carlem a Asadem neco odzil, tak me tento dil asi opet spis zklamal. Tentokrat to ani Asaduv humor nezachranil, peotoze tam skoro zadny nebyl… ale uplne na rovinu rikam, ze pokud vyjde jeste nejaky dil, stejne si ho prectu :)

koki.veru
26.10.2021

Asi nejslabší díl z této série, ale i přesto pěkný, čtivý a docela zajímavý thriller.

minirock
19.10.2021

Tenhle díl považuji za slabší. Oba hlavní hrdinové tak nějak ve vleku událostí objasňující Asadovu minulost, přičemž Carl řeší spíš své soukromé starosti a radosti. Rose a Gordon řeší případ maniaka s mačetou a celé mi to přijde místy zbytečně zdlouhavé a natahované. Snad to bude příště lepší ...

tulip131
08.10.2021

Konečně jsem se dočkala zveřejnění Asadovy minulosti. Zásadní zvrat v Carlově životě. Změna u Rose. Opět se propojily dvě linie příběhu. Ale i trochu kritiky, první 1/3 knihy jsem nebyla schopna "uchopit", zbytečně zmatené, uvažovala jsem, že knihu odložím, zbytek knihy již stál za to.

kalache
07.10.2021

...jsou mezi námi lidé,kterým se nevyplácí říci "odpal"...

mataj
27.09.2021

Zatím poslední díl oddělení Q konečně poodhalí život a minulost Asada, která nebyla nijak růžová. Jeho nepřátelé se chtějí pomstít a zničit jak jeho tak "západní" svět. Kniha byla hodně zajímavá a čtivá, jenom trochu překombinovaná. Budu se těšit, pokud vyjde další díl.