Oběť 2117

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na břehu Středozemního moře se najde tělo uprchlíka. Noviny o něm píšou jako o „Oběti 2117“ a jeho smrt vyvolá sled nečekaných událostí, které přivedou Asada na pokraj zhroucení. Musí čelit démonům z minulosti vyvolaným články španělského novináře a současně se spolu s Carlem dostává do neúprosného závodu s časem, aby zabránili nevyhnutelné katastrofě uprostřed Evropy. Tu připravuje irácký terorista Ghálib. Asada známe jako člověka se svérázným smyslem pro humor, který si dokáže poradit v každé situaci. Jeho temná minulost nám však prozatím zůstávala skryta. Jaký je jeho skutečný příběh?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422846/obet-2117-Ff6-422846.jpeg 4.316
Série

Případy oddělení Q 8.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Host
Orig. název

Offer 2117, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Oběť 2117

Přidat komentář
funch
včera

Napsal lepší knihy.Asad zklamal.Pláč a zase pláč.Proč až teď?

Saša57
předevčírem

Tento díl je trochu jiný, už je tam málo humoru, proti předcházejícím dílům. Ale podle mého názoru opět výborné. Doporučoval bych tuto knihu všem, zvláště pak tzv. vítačům připrchlíků z jiného kulturního prostředí. Ale mám dojem, že na tyto lidi v jejich fanatismu nic neplatí. Tato kniha je jiného ražení než všechny předcházející, velmi aktuální!

iveta3689
předevčírem

Tentokrat nejde o pripad z minulosti, na ktery by oddeleni Q nejak narazilo. Odkryva se zde Asaduv zivot a potize jeho rodiny. Celou knihou se tahnou aktualni tema radikalizace a terorismu. Autor to zpracoval velmi realisticky, ale bez zbytecne hysterie. Asaduv pribeh byl velmi dojemny, citlive napsany. Carl v teto knize nebyl az takovy morous, to byla zvlastni a prijemna zmena.

MichaelaBublina
10. prosince

Knížka je napínavá až posledních sto stran. Starším dílům se nevyrovná, ale za přečtení stojí.

hs777
08. prosince

Četla jsem skoro celý týden, což je na mne strašně dlouho. Téma víc aktuální, Asadovo tajemství poodhaleno a přesto to úplně nešlapalo.

Irsaf
08. prosince

Další příběh z oddělení Q... Opět ke konci napínavé čtení...
Musím bohužel dát jen 4 hvězdy, protože mi to přišlo zbytečně zdlouhavé...

astroweb
08. prosince

Zpočátku jsem se nemohl začíst, připadal mi příběh poněkud roztříštěný a až příliš, kvůli migraci, aktualizovaný. Pak ovšem mě kniha chytla . Tentokrát to byl román dost jiného ražení, než autorovy předchozí. Migrace z jiného úhlu. Finále dost masakr. Hodně dobré !

marimat
06. prosince

Bohužel nenadchlo :-(
Snad se bude líbit jiným.

1