vera4669 vera4669 komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Další super díl ze super série... Spousta zvratů a jsem zvědavá, v kterém díle se pachatel vrátí.. :)

12.07.2020 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Tak jak Iluze mě tolik nenadchla tak tohle byla zase jízda alá Jeffery. Skvělé, vždycky už přemýšlím, co se ještě asi stane, že ještě do konce hodně stránek chybí a jak už známe Jefferyho, tak to je mistr zvratů a nic není, jak se zdá. Od začátku do konce mě kniha neskutečně bavila.

10.07.2020 5 z 5

Dívčí hrob Dívčí hrob Jeffery Deaver

Další skvělý kousek, pár hluchých míst, ale jinak napínavé až do konce ... pořád jsem čekala, kdy to přijde a čím mě překvapí, stalo se :-)

07.07.2020 4 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Nebylo to špatné, ale zatím nejslabší co jsem od Deavera četla... Místy spousta zbytečné "omáčky", která nudila, že jsem přeskakovala odstavce někdy i stránky... Tak snad bude další kniha zase lepší :)

04.07.2020 3 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Knihu jsem přečetla jedním dechem, líbilo se mi to, jen teda mi chyběl lepší konec.. Např. jak dopadl Joshua,.. Deaver je ale můj oblíbenec, takže budiž mu odpuštěno :))

30.06.2020 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Tak tohle mě dostalo. Kniha se skvěle četla, originální námět, napínavé a velmi sympatická Zoe a Tatum, na tuhle dvojici se těším na pokračování, protože ten konec..perfektní :-)

29.06.2020 5 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

A mě se kniha líbila... Byla velmi čtivá, že bych se bála to ne, ale představivost fungovala, zvědavost, jak to dopadne také.. Nelíbí se mi jen vzhled knihy a zpracování, ale to je detail se kterým jsem se popasovala..takže určitě za přečtení stojí

28.06.2020 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Další díl a tentokrát o hvězdičku méně i když bylo to skvělé, ne, že ne, jen těch kouzel a iluze bylo už chvilkama moc, méně je někdy více, každopádně se těším na další kousek

28.06.2020 4 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Tak čtvrtý kousek za mnou a zase jízda... Super prostředí, napínavé i když výjimečně jsem od začátku tušila "kdo" jen jsem nevěděla sakra jak :D i když má kniha 600 stran nepřišlo mi tam nic "navíc", děj krásně plyne a postupně se rozplétá takže zase velká spokojenost

23.06.2020 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Další povedený kousek, nechyběly zvraty a napětí, Amélie dost překvapila a nenudila jsem se ani chvilku, super

22.06.2020 5 z 5

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

Další krásná sbírka básní, spokojenost

16.06.2020 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Rhyme a Sachsová mě baví, další skvělé čtení a konec, který jsem nečekala, o něco slabší než Sběratel kostí, ale jen o chloupek :-) tak jdu zvědavě na další kousek

15.06.2020 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Knížka zhltnutá za pár hodin, vtáhne do děje a už nepustí...pak člověk jen přemýšlí, čeho je lidská mysl schopná a co jsou lidi schopni udělat .. konec jsem čekala trošku lepší, říkala jsem si, že asi hvězdu uberu dokud jsem nedočetla poslední větu, po které prostě plný počet dát musím .. není to podobné žádnému thrilleru co jsem četla, spíš psychologické drama, ale perfektní

11.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Od autorky určitě nejlepší kniha, mělo to atmosféru, postupné napětí, konec slabší, ale jinak spokojenost

10.06.2020 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Nevím, kde se mi autor schovával, ale tohle byla bomba. Nezvyklý hlavní hrdina upoutaný na lůžko, postupné napětí a ten závěr, no padala mi brada, perfektní kousek

08.06.2020 5 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Za mě bohužel nic extra, některé pasáže jsem musela přeskakovat...neurazí ani nenadchne

07.06.2020 2 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Raker nezklamal .... od začátku do konce to byla jízda co se nedala odložit :-) prostě ho miluju a doufám, že se brzo dočkáme dalšího příběhu

03.06.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Přečteno za pár hodin, velmi silná žena, co vše dokázala vydržet a přežít

13.04.2020 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Hodně zajímavá kniha, jen se to chvilkama hrozně vleklo a pak najednou šup a konec rychlý a asi jsem čekala, že bude lépe propracovaný, ale za přečtení stojí

05.04.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Naprosto jednoduchá oddechovka u které člověk nemusí přemýšlet. Taková trochu Bridget šmrncnuté s 50 odstíny, ale v podstatě kniha splnila mé očekávání na jednoduchou jednohubku u které jsem se místy zasmála

21.03.2020 4 z 5