V mysli vraha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chicago. Tři ženy byly nalezeny uškrcené, nabalzamované a naaranžované v pózách, jako by byly živé. K případu je přizvána horlivá a sebevědomá forenzní psycholožka Zoe Bentleyová a podivínský speciální agent FBI Tatum Gray. Zoe se musí pokusit pochopit vrahovu motivaci, aby ho policie dokázala najít dřív, než zemřou další ženy. Během vyšetřování sama dostává podezřelé anonymní zásilky. Nikomu o nich neřekne, jejich obsah ale odkazuje k příšerným zločinům z minulosti. Z lovce se stává kořist a z minulosti děsivá přítomnost......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418506/big_v-mysli-vraha-1cy-418506.jpg 4.6323
Série:

Zoe Bentleyová 1.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

A Killer's Mind, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (104)

Kniha V mysli vraha

knihomolkadorfa
19. dubna

Skvělá kniha, skvělý autor. Vážně povedený počin. A děda Marvin je prostě borec ! Doporučuji !

Mayaotzin
16. dubna

Zoe a Tatum byli fakt správná dvojka :-) Ačkoli Marvin s kocourem fakt top, to jsem se teda musela vyloženě chechtat. Moc se těším, až se vrhnu na další díl.


lucakuca
10. dubna

Další povedená kniha! Žádná obyčejně průměrná, ale vážně šťavnatá a zajímavá. Má bradavice pýchy se nadnáší, že to zas bylo počteníčko....

janca1705
09. února

Tak to byla síla! Doporučuji!!!

evonra
06. února

Tak toto bylo vážně skvělé.
Knihu jsem si velmi užila, zaháčkovala si mne už svým vtipným věnováním a na stejné vlně pokračovala až do infarktového konce...
Tento thriller měl vše - sympatické postavy, dobře šíleného a zvráceného pachatele, pro odlehčení vtipného dědulu a tvrdohlavého kocoura .
Jsem opravdu nadšená a děkuji zde všem svým thrillerovým fandům za doporučení.
( Také si tentokrát poděkuji za svou hamižnost, neb jsem si koupila rovnou spolu s prvním i díl druhý, tzn. žádné zdržování, jdu hned na něj, dle referencí mne čeká další skvělý kousek! ).

musivila
01. února

„Po čertech dobrá byla díky své živé obrazotvornosti. Když se snažila, dokázala se vžít do mysli vraha, představit si, co cítí, co vidí.“

Hm, tak to byla vážně skvělá knížka. Od poloviny už jsem ji nedala z ruky, než jsem ji ve 2h v noci dočetla. A teď mi nezbývá nic jiného, než se hned pustit do druhého dílu. Protože ten konec .... !!!
Jo a mimochodem děda Marvin byl skvělý :)

ydnac
01. února

Další skvělá kniha :-)
Forenzní psycholožka Zoe je vyslána do Chicaga, pomáhat s profilem sériového vraha. Spolupracuje s novým agentem z jejího oddělení -Tatumem.
Zoe do života zasahuje i případ podobných vražd, které se udály, když jí bylo 14.
Může se jednat o stejného vraha?
Napínavé, krátké kapitoly nutí člověka číst pořád dál :-)
Děda Marvin, kocour a rybka mě bavili :-), jen se o nich psalo málo.
Další díl určitě přečtu :-)

Anyt0crappy
22. ledna

Perfektní kniha a skvělé postavy, konečně další série, která za to bude stát. Čtení jsem si opravdu hodně užila a doporučuji.

1