vera4669 vera4669 komentáře u knih

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Knížka mě mile překvapila, Poe mě doslova bavil. Chvilkama jsem se opravdu chechtala, chvilek napětí také nebylo málo. Za mě super a už aby byla další

12.03.2020 5 z 5

Červená Kobra Červená Kobra Rob Sinclair

Tak tohle byla povedená knížka, dlouho mi ležela v knihovně a čekala, až na ni přijde řada - no teď velice lituju, že jsem se do ní nepustila dříve..od začátku mě bavil styl psaní, prolínání minulost vs. přítomnost, postupně se vše odkrývalo, byla jsem napnutá jak špagát a nenudila se ani chvilku, těším se rozhodně na pokračování

27.02.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tohle byla opět paráda, autor je super, nikdy nevím, co od něj pořádně čekat, ale napětím čtu naprosto u všeho a všude ..byla o kousek slabší než např. Pacient, ale jinak super napínavé čtení

18.02.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Sice se první třetina knihy trošku vlekla, ale pak to byla jízda až do konce a pro mě jedno překvapení za druhým na konci.. Takže za mě skvělé počtení

15.02.2020 4 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Po dlouhé době jsem se nechala zlákat reklamou jak to bude super... Dlouho jsem větší blbost bohužel nečetla. Ufňukaná nesympatická hlavní hrdinka, co neví co chce a chová se jak magor a překvapivý konec? Hm dlouho jsem se tak nenasmála, za ten smích jsou ty dvě hvězdy, jinak za mě kniha o ničem, bohužel

06.02.2020 1 z 5

Ledový strach Ledový strach Mads Peder Nordbo

Matthew mě prostě baví ..knížka byla skvělá, i když chvilkama jsem měla problém se v některých jménech orientovat, je jich poměrně dost, přesto dávám plný počet, doufám, že se brzo dočkáme dalšího pokračování

04.02.2020 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Knížka mi přišla lehce slabší než předchozí, přesto přečteno v jednom dni, Charlie a Hunter jsou super, knížka byla místy napínavá a konec jsem nečekala, takže spokojenost

26.01.2020 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Pomalý rozjezd, nějak mě to nebavilo.. Místy na můj vkus moc barvitých popisů okolí, ale pak se kniha rozjela a konec byl zajímavý, jedna hvězda je navíc pouze díky super kocourovi

24.01.2020 4 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Pecka, celou dobu postupně napětí, vyšinutý psychopat a konec z kterého spadla brada, skvělé počteníčko

18.01.2020 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

Co říct, Winter mě prostě baví, doufám, že autor napíše další ..je to taková oddechová detektivka, ale má spád, čte se sama

17.01.2020 4 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Winter nezklamal, líbí se mi styl psaní, knížka se skvěle četla, měla spád a konec mě překvapil, jsem spokojená

10.01.2020 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

To byla zase jízda.. Knížku jsem za den přečetla, prostě mě nutila číst dál a dál abych se dozvěděla jak to dopadne, souhlasím, že děj trošku překombinovaný, ale budiž mu to odpuštěno

01.01.2020 4 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Četla se dobře, neurazí ale ani nenadchla bohužel

30.12.2019 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Tak tahle kniha mě opravdu hodně bavila, od začátku do konce jsem hltala každou stránku, hned se vrhnu na další

18.12.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Kniha se nečetla snadno, tohle téma nikdy není lehké, ale určitě za přečtení stojí

15.12.2019 4 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Super jízda, od Cobena je to moje desátá kniha, ale rozhodně top nejlepší, ani chvilku jsem se nenudila jak mě to vytáhlo, Coben je rozhodně záruka dobrého čtení

07.12.2019 5 z 5

Osvětim: Od roku 1270 do současnosti Osvětim: Od roku 1270 do současnosti Debórah Dwork

Dozvěděla jsem se zase nové poznatky, ale kniha se mi celkem těžko četla, ale za přečtení určitě stojí

02.12.2019 3 z 5

Pokoj stínů Pokoj stínů Jan-Erik Fjell

Hodně postav a jedna nuda střídá druhou. Po 200 stránkách přemáhání končím, není čas ztrácet čas s knihou, která není ničím zajímavá

28.10.2019 1 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Žádné velké terno, ale příjemná oddechovka. Žádné velké zvraty nebo napětí, ale za přečtení stojí

24.10.2019 3 z 5

Hvězdy nad námi - Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi - Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Nelíbil se mi styl psaní knihy, nicméně tyhle hrůzy se staly a musí se o nich psát. Zpracování však mohlo být lepší

20.10.2019 3 z 5